Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Madhouse magazine atranka

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Madhouse magazine atranka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Madhouse magazine atranka   Madhouse magazine atranka Icon_minitimePir. 05 16, 2011 12:00 pm

I

Anketa:
1. Kiek jums metų? Man keturiolika.
2. Kokią turite patirtį dirbant su photoshopu ir kitom grafikinėm programom? Apskritai, patirties su jom visai neturiu. Komputery neturiu jokios programos, kuri leistų man tai daryti. Na neskaitant, tų vaikiškų nuotraukų pakoregavimų www.picnik.com
3. Kokią turite patirtį rašant įvairaus stiliaus veikalus įskaitant prozą, eilėraščius ir kt.? Jau skaitykit pusantrų metų turiu savo blogą, kuriame rašau savo mintis. Nuo visai neseniai pradėjau rašyt eilėraščius, kai užplaukia, susikaupia mintys.
4. Kokią turite patirtį kituose forumuose? Lankiausi paaugliukų forume (gana nesėkmingai,beje), o šis - mano antrasis. Patirtis aname? hm, turbūt daug žinučių diskusijos temose. Tiek.
5. Kokių turite idėjų žurnalo tobulinimui? Am, tas pirmas blynas.. Nenorėčiau būt labai kritiška, bet sakyčiau, kad gana skubotas darbas. Galbūt reikėtų žurnalistų minčių, ne tik visokiausių tendencijų. Nes dabar lyg ir yra tos temos, bet jos tokios neišbaigtos. Visko po truputį, lašiuką. Jau geriau - mažiau, bet kokybiškiau.
6. Kokių skilčių turėtų būti žurnale? Pirmiausia įvadas - džiaugsmingas autorių žodis, vėliau porą tekstų, rašinių, pasamprotavimų ( kaip juos bepavadinsi) įvairom temom vėliau gali sekti testai, skelbimai, susipažinimo skyreliai, ieškau-pamečiau-keičiu, baigiamasis žodis.
7. Ką jūsų nuomone, jūs geriausiai galite padaryti dirbant prie žurnalo gamybos? Iš tikrųjų galiu prisitaikyti, esu lanksti ir man viskas prie širdies. Išskyrus tuos dizaino reikaliukus, su kuriais visiškai nemokėčiau susitvarkyti. Taip pat labai siūlyčiau, nieko neišsigalvoti. rašyti pasitelkus nebent kažkokius šaltinius ar iš savo patirties.
8. Pateikite pavyzdžių. Galiu rašyti straipsnius įv. temomis.
9. Parašykite straipsnį aktualia tema paaugliams. (150-200 žodžių)
Spoiler:
10. Įvertinkite savo užduoties atlikimą 1-10 sistemoje. Įvertinti turi skaitytojai.
11. Ar tikrai manote, kad sugebėsite bendradarbiauti su mumis? Tikrai taip.
12. Kodėl tai turėtum būti būtent tu? Tai neturėčiau būti būtent aš. Tai spręsit jūs. Ir aš sakau tiesą.

Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Madhouse magazine atranka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madhouse magazine atranka   Madhouse magazine atranka Icon_minitimePir. 05 16, 2011 12:08 pm

Ar galiu pareikšti savo nuomonę?
Ši mergina netinkama šiam darbui.
First of all, jokių photoshopinių gabumų, forumų sistemos neišmano, straipsnis nedomina, yra skirybos klaidų, nepasitiki savo jėgomis.

Jai būtų geriausia skiltis - ieškau, skelbiu, parduodu (kur rašytų įvadinį žodį).
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Madhouse magazine atranka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madhouse magazine atranka   Madhouse magazine atranka Icon_minitimePir. 05 16, 2011 12:26 pm

Beje, ar galiu aš pereiti atranką be etapų? Įdėjų turiu, rangą turiu, 1374 pranešimų turiu, rašyti moku. photoshopu dirbti taip pat. Kritikuoti irgi :DDD
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Madhouse magazine atranka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madhouse magazine atranka   Madhouse magazine atranka Icon_minitimePir. 05 16, 2011 2:29 pm

na, juk bus dar vienas etapas. o mes, kaip forumo adminicstarcija ir moderatoriai ir taip j5 darysime, sooo, tu jau ir taip priklausai 6iam darbui :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Madhouse magazine atranka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madhouse magazine atranka   Madhouse magazine atranka Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Madhouse magazine atranka
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» MADHOUSE chat
» Madhouse radijo administracinis biuras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Rimtos temos-
Pereiti į: