Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
dervišo šokis.
man pasirodė, kad tu nubudai.
arba čia tiesiog pasidarė šilčiau
dervišo šokis.


parašiau : 116
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-03-30
amžius : 28
miestas : vilnius

ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 5:56 am

du tūkstančiai vienuolikti metai gegužės dvidešimt pirma diena
aštuonios valandos : penkiasdešimt keturios minutės


vakar chill'inau. Brode mane pasigavo Nojus (draugiukas Kernagiukas!) ir nusitempė pažaisti į pievą su dideliu kamuoliu. nusikaliau, bet užtai radau tris drauges ten! balsą iš dangaus ir grandinę pradėjom žaisti. na, darėm ką norėjom. ir buvo nesveikai gera.
dabar eisiu namų darbus padaryti. tada reikės bent jau savo kambarį išsiurbti ir vėl - tiesiai į Brodą chill'int. 13h visi Vilniečiai būkite ten! nerealums laukia :)

čiaoo!
Atgal į viršų Go down
dervišo šokis.
man pasirodė, kad tu nubudai.
arba čia tiesiog pasidarė šilčiau
dervišo šokis.


parašiau : 116
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-03-30
amžius : 28
miestas : vilnius

ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 7:45 am

du tūkstančiai vienuolikti metai gegužės dvidešimt aštunta diena
dešimt valandų : keturiasdešimt keturios minutės


Brodo dar nepamiršau, o ne! dar juokas ima prisiminus Žilviną su geltonu peruku ir visas kitas jo nesąmones. o šiandien žygiuosiu jo į stotį pasitikti, mat sutiko žmogelis mano gimnazijos kūrybinėje naktyje gyventi! dar daug ką reikia padaryti, bet, žinokit, aš pati sau pavydžiu.
šią akimirką galiu drąsiai pasakyti, kad gyvenu FANTASTIŠKAI!
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitimeSk. 05 29, 2011 7:53 pm

What's that brodas? :D įdomu pasidarė :)
Atgal į viršų Go down
dervišo šokis.
man pasirodė, kad tu nubudai.
arba čia tiesiog pasidarė šilčiau
dervišo šokis.


parašiau : 116
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-03-30
amžius : 28
miestas : vilnius

ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitimePir. 05 30, 2011 2:05 pm

Vilniaus Brodas Gyvas - renginys, vykęs nuo gegužės dvidešimtos dienos 18h iki gegužės dvidešimt pirmos 22h :) Vytauto Kernagio fondas suorganizavo maestro Kernagio šešiasdešimtmečio proga :)
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitimePir. 05 30, 2011 2:13 pm

Damn it, būčiau žinjus, būčiau viską metus ir tikrai atlėkus. ah. visada sužinau po laiko ;/
Atgal į viršų Go down
dervišo šokis.
man pasirodė, kad tu nubudai.
arba čia tiesiog pasidarė šilčiau
dervišo šokis.


parašiau : 116
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-03-30
amžius : 28
miestas : vilnius

ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitimePir. 05 30, 2011 2:22 pm

baisu! daug praleidai. bet net nedrįsk, girdi? net nedrįsk praleisti Sostinės Dienų ir kito Brodo!
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitimePir. 05 30, 2011 2:28 pm

Aš laaaaaabai pasistengsiu to nepadaryti!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.    ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ir tada tu išeisi, kai niekas nematys. ir tada tu išeisi - tyliai miršta naktis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: