Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Ateities Ženklai

Go down 
AutoriusPranešimas
EvilNekoNya
madhause rock!
avatar

parašiau : 14
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-01-16
amžius : 27

RašytiTemos pavadinimas: Ateities Ženklai   Sk. 05 22, 2011 5:08 pmĮžanga
Juoduma...Tik tai temačiau šiame liūdname sapne,kuriame nebuvo nieko.Tik juoda spalva ir liūdesys.Ore jaučiau skausmą.Padarų skausmą ir kančia.To jausmo aš nepažinojau...Man jis buvo svetimas.Nemanau kad kas nors tai būtu pajėgęs suprasti.Nes mano pasaulį skausmo ir liūdesio nėra.Visi gyvename laimingi.Bent jau aš taip manau.Nes visa savo gyvenimą praleidžiu mažuose ,,rūmuose“.Man niekas neleidžia išeiti iš savo kiemo.Todėl man šis sapnas pasirodė gan keistas.Ar gali egzistuoti tokie pojūčiai kaip liūdesys ir skausmas?
Pirmas Skyrius


Pro mano kambario langą,prasiskverbė saulės šviesa.Šviesa mane erzino.Užsidengiau paklode galvą.Tikėdamasi dar keletą minučių nusnūsti.Bet kaip visada ant mano pilvo gulėjo Snaigė.Mano baltoji katė.Man ji nepatiko.Nežinau kodėl.Galbūt todėl,kad ji buvo pikčiurna ir labai išpuikusi.Snaigė su manimi elgdavosi taip,tarsi aš būčiau jos augintinė o ne ji mano.Toks elgesys mane erzino ir ypač rytais-kai ji gulėdavo man ant pilvo,reikalaudama kad eičiau ja pamaitinti.
Papurčiau patalus,nes norėjau numesti katę ant žemės.Bet Snaigė nei iš vietos!Sunkiai atsidusau ir atsikėliau.Augintinė tarsi šaipydamasi iš manęs,iškart nulipo nuo lovos.Jau žadėjau jai trenkti,bet susivaldžiau.Susiradau sau tinkamus drabužius ir apsivilkau juos.Nuėjau į virtuve.Katė paskui mane.
Mūsų virtuvė buvo mažoka.Tilpo tik 5 spintelės.Tai pat ir indaplovė,šaldytuvas ir viryklė.Kambarėlis buvo išklijuotas raudonais tapetais.Grindys buvo išklotos tamsiomis plytelėmis.Susiradau spintele kur buvo sugrūstas Snaigės maistas.Paėmiau sauja sauso ėdalo ir įdėjau į dubenėlį.Katė kreivai pažvelgė į maistą.
-Kas yra?-piktai iškošiau.
-Miaau...-nepatenkinta sukniaukė baltoji.
-Ėsk,kitaip nieko išvis negausi,-pasakiau.
Snaigė nusisuko ir nusliūkino prie mano mamos kambario.Skardžiu balsu sumiaukė.Bet niekas į tai nekreipė dėmesio.Sumiaukė dar kartą.Vis dar niekas neatkreipė dėmesio.
-Snaige,- suaimanavau.
Augintinė dar garsiau sukniaukė.Šįkart dar ir šnypšdama.Ji tai darė specialiai.
Man jau įgriso jos nelaimingos dainos.Pačiupau ją už pakarpos ir nors kaip ji besibraižytu aš vis vien ją nusinešiau į savo kambarį.Nusviedžiau Snaigę į jos vieta.
-Tikiuosi dabar klausysi,
Baltoji buvo supykusi labai supykusi.Ji pažvelgė man į akis.Jos akis man grasino.Aš lėtai atsitraukiau,nes tokiomis akimirkomis geriau su ja nejuokauti...
Antras Skyrius


Katė šoko ant manęs.Aš sucypiau.Bet nebuvo reikalo cypti,nes katė užšoko ant mano peties.Man vos nesustojo širdis,jau buvau pamaniusi kad ji man šoks tiesiai į veidą!O Snaigė tėsiog te norėjo iš manęs saldžiai pasišaipyti,padarydama taip,kad manyčiau kad ši šoks man į veidą.
Keista,bet aš nors ir vienerius metus gyvenau su Snaige,niekaip jos neperprasdavau.Kartais ji man pademonstruodavo tokiu dalyku,kuriu nesugebėdavau suvokti.,,Kaip katė gali tai padaryti?‘‘ savęs klausdavau kai Snaigė padarydavo ką nors ipatingo.Kad ir su kompiuteriu parašydavo žodį ,, labas ‘‘ Turbūt eilinis žmogus būtu pagalvojęs ,, Tai tik atsitiktinumas ‘‘.Bet aš taip toli gražu nemaniau - nes tikėjau stebuklais.
Pagaliau priverčiau save,paglostyti katę.Senai bebuvau ją glosčiusi.Jau buvau pamiršusi koks švelnus yra gyvūnų kailis.Snaigė pajutusi kad yra glostoma sumurkė.Jai patiko,kai žmonės glostydavo jos kailiuką.
-Snaige,kodėl tu tokia bloga?-paklausiau jos.
-Murrr...-sumurkė.
Atsidusau.Supratau kad ji dabar džiaugėsi dėmesio trupinėliu kurį jai suteikiau.Nusikėliau katę nuo savo peties ir padėjau ant lovos.Snaigė atsitūpė ir atsisuko į mane.Pažvelgė man tiesiai į akis.
-Kas yra?-sumirksėjau akimis.
Katė tylėjo,vis dar žiūrėdama man į akis.
-Aaaa...Nori pienelio?-maloniai pasidomėjau.
Snaigė užsimerkė ir ta pačia akimirka atmerkė akis.Ji lėtai pražiojo burna,lyg ruošdamasi žiovauti.Bet ji nežiovavo,o pasakė:
-Ar tu bent suvoki ką kalbi?-paklausė ji manęs savo katinišku balsu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
avatar

parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities Ženklai   Pir. 05 23, 2011 12:37 pm

Rašymo stilius panašus į Astridos Lingren. Mano istorija "Skonio lytėjimas" buvo rašytas panašiu stiliumi, kas man kiek nepatiko. Apskritai, tie pavieniai sakiniai neturi daug meniškumo. Taip pat tokios vietos, kaip ši:

Citata :
Papurčiau patalus,nes norėjau numesti katę ant žemės.

yra tik sausi faktai. Taip pat buvo kompiuterinio raštingumo, stiliaus, gramatikos klaidelių. Taip pat netaisyklinga fantastikos proporcija.

Žodžiu galima koreguoti, tačiau įdėja nebloga, o beto man tikrai patinka katės. Ypač baltos ^^.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
EvilNekoNya
madhause rock!
avatar

parašiau : 14
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-01-16
amžius : 27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities Ženklai   Pir. 05 23, 2011 2:03 pm

Ačiū už komentarus,pabandysiu ką nors keisti ir gerinti n_n
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities Ženklai   

Atgal į viršų Go down
 
Ateities Ženklai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Galerijos-
Pereiti į: