Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 GOD SAVE THE QUEEN

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 4:02 pm

DOMANTĖ
Taip, tai ji.

Mano vardas Domantė. Jau tikriausiai supratote iš pirmo mano sakinio. DOMANTE. Trys raidės kurių vidų galima sėkmingai nuspalvinti. Galime pradėti nuo to, kad mano vardas reikšia dosnumą ir sumanumą.

Aš esu dosnus žmogus. Nesu padlaižė, nesu ta, kuri nori būti dosni žmonėms, tik norėdama jiems įtikti. Ne. Visada pasidalinsiu su žmogumi tiek, kiek galiu. Visada duosiu porą litų Pilies gatvėj stovinčiai senutei, vietoj porcijos ledų.

Esu sumani. Būnu pirma, kuri sugalvoja pabėgti iš pamokų ar pradėti legendinį vandens balionėlių karą. Visada sugalvoju ką veikti, kaip išsisukti iš keblių siutacijų ir kaip teisingai sumeluoti.

Esu nepastovi, nors to ir nesako mano vardas. Vieną dieną Domantė užsimano siūti suknelę ir jau išsirinkus medžiagą ir ją nusipirkus, visas noras išnyksta. Arba Domantė užsinori šokti, bet jau po mėnesio jos vardo būrelį lankančių vaikų sąraše nėra. Prisigalvoju daug veiklos, bet niekada neužsiimu ja per ne lyg ilgai.

Kaip ir daktaras Hausas dažnai naudojuosi posakiu " Visi meluoja". Ir kartais būnu ciniška ir depresiškų nuotaikų, bet tai dažniausiai praeina kartu su blogu oru. Taip pat mane žavi protingi narkomanai. Tokie kaip Šerlokas ir Hausas.

Nemėgstu tekėti vaga, kartu su visais kitais. Nekenčiu rutinos ir viso to bandos jausmo. Dažnai darau viską atvirkščiai nei reikia ir kartais tai padeda, o kartais net labai pakenkia. Bet aš dažnokai vadovaujuosi spėjimo metodu.

Kartai žmonėms atrodau pikta. Bet tokia atrodau tik nepažįstamiems žmonėms. Su draugais jaučiuosi laisvai, su draugais aš būnu pats linksmiausias žmogus, kuris visą laiką žino kaip pasilinksminti. Ir taip pat esu be galo draugiška. Visi žmonės gali būti mano draugais.

Mane žavi visas menas. Pradedant nuo muzikos, baigiant teatru. Esu meniškos sielos ir labai nemėgstu tiksliųjų mokslų. Labiausiai myliu teatrą ir muziką. Teatre jaučiu tokį nuostabų jausmą, tokią energiją. Ir kai užsidega teatro šviesos, mano širdis ima stipriau plakti.
Taip pat mano silpnybė yra muzika. Įvairi. Pradedant The Beatles, baigiant Adele.

Esu rudaplaukė ( nors iš tikrųjų keista ta mano plaukų spalva) mėlynakė. Kai buvau maža, man sakydavo, kad mano akys kaip migdolai.
Esu labai aukšta ir tai man patinka. Kartais atrodau sau labai graži, o kartais negaliu be nervų žiūrėti į save veidrodyje.

Kartais būnu meniška, kartais nutrūktgalviška.
Kartais noriu pranykti ten, kur nėra laiko ir pareigų.
Kartais noriu tapti ta maža pirmokėle su dviem tvarkingom kasytėn.
Kartais noriu suprasti fiziką.
Kartais man patinka rožinė spalva.
Kartais noriu atsigulti ant smulkaus smėlio.
Kartais man patinka plėšyti popierėlius į mažytes skiautėles.
Kartais aš myliu lietų.
Kartais man patinka kai mano pirštai susiraukšlėja vandenyje.
Kartais man patinka ką nors pamesti.
Kartais man patinka daug kartų ryškinti raides tušinuku.
Kartais į rudenį žiūriu keistokai.

KARTAIS AŠ MYLIU PASAULĮ.

Su pagarba ir meile,
Dom.


Paskutinį kartą redagavo blackberry, Pen. 06 24, 2011 8:50 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 4:54 pm

tiek juokiaus, tiek šypsojaus.
blemba, rodos kiekvienoj eilutėj atpažinau nors truputį savęs.

sėkmės tau. (:
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 5:00 pm

Kadangi mano eilutės nemeluoja, mes tikrai galime būti panašios :))
Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 5:10 pm

Aš taip pat radau daugybę panašumų ir kartu nepanašumų, bet juk negali visi būti vienodi! Tikiuosi, kad niekur nepradingsi ir po kiek laiko aš galėsiu susidaryti platesnę nuomonę apie tave ^^.
Atgal į viršų Go down
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 5:14 pm

Nedingsiu gal, jei pavyks atsikratyti įpročio pateikto ketvirtojoje pastraipoje ;D
Atgal į viršų Go down
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 10:30 am

aš tai tikiuos, kad tu pameni mane.
iš paaugliukų. buvau tomorrow tenais. (:
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 10:33 am

Aišku prisimenu! Sunku neprisiminti tokio nuostabaus žmogaus.
Įtariau, kad čia tu :)
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 12:01 pm

Aš taipogi radau gana daug panašumų.: )
ir šiaip pasirodei labai įdomi asmenybė. (:
Atgal į viršų Go down
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 12:21 pm

Smagu :)
Visi žmonės įdomūs :)
Atgal į viršų Go down
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeSk. 06 19, 2011 10:47 am

ai ai ai . pakviečiau tave į fb draugus, nes pasirodo abi pažįstam Justę Gavelytę ir man pati svetainė išmetė tave.
po to pamačiau, kad mokais jėzuituose. tai ką, susitiksim rugsėjį?

(:
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimeSk. 06 19, 2011 11:08 am

Eik tu sau, įstojai į jėzuitus? OMG :O
Kaip fainai... :D
Atgal į viršų Go down
dervišo šokis.
man pasirodė, kad tu nubudai.
arba čia tiesiog pasidarė šilčiau
dervišo šokis.


parašiau : 116
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-03-30
amžius : 28
miestas : vilnius

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimePen. 06 24, 2011 8:39 am

aaaa, Domaaanteeee! čia tu (sun)
Atgal į viršų Go down
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitimePen. 06 24, 2011 8:49 am

AŠ! :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





GOD SAVE THE QUEEN   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GOD SAVE THE QUEEN    GOD SAVE THE QUEEN   Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
GOD SAVE THE QUEEN
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» i’m no beauty queen, i’m just beautiful me

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: