Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)

Go down 
AutoriusPranešimas
I am.
Baka is my 2nd name.
avatar

parašiau : 335
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-26
miestas : Wonderland.

RašytiTemos pavadinimas: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 12 28, 2010 7:58 am

Sklandė gandai, kad šios grupės įrašus kažkas rado Rusijoje, ir išplatino netyčia… Pasakojama, kad vokalistas dainuoja niekam nesuprantama kalba. Kad jų pasiklausę žmonės miršta...


„DVAR“ - tai elektroninės muzikos grupės, kilusios iš Rusijos, pavadinimas.

Faktas, jog grupę sudaro du nariai, kurių tapatybės nėra žinomos, „DVAR“ neprisistato niekur, net internete.

Neoficialus grupės aprašymas atsirado internete taip pat netikėtai kaip iš jo ir dingo. Vienas grupės klausytojas atvirai pasakojo apie savo gyvenimo pasikeitimus, išgirdus „DVAR“.

Kad ir kaip ten bebūtų, kad ir kokie gandai sklandytų, smalsumas nugali. Pažiūrim. Grupės vokalistas tikrai nepanašus į gyvą žmogų… O jo balsas labiau primena varno krankimą… Baugu… Tai skirta ne žmogaus ausiai…

„DVAR“ įrašai iš interneto dingsta kiekvieną minutę. Hmmm GELFI gatvė tai išgirdo. Ar spėsi išdirsti tu?

Pirmieji „DVAR“ įrašai pasirodė 1997m. pavadinti „Raii“. Pirmosios dainos nebuvo skirtos platinti. Pirmasis oficialus šios grupės albumas „Piirrah“ buvo išleistas italų leidybos kompanijos 2002m., o kiti penki albumai: „Roah“ (2003m.), „Rakhilim (2004m.), „Taai Liira (2004m.), „Hor Hor“ (2005m.) bei „Oramah Maalhur“ (2005m.) – buvo sparčiai leidžiami beveik kas metus. Kodėl buvo skubama – niekas negali paaiškinti.

Paskutinysis grupės albumas, pavadintas „Jraah Mraah“, buvo išleistas pernai, 2007m.

Kaip rašo „Dark City Magazine“, „Dvar“ yra padaras, pasirodęs grupės nario sapne ir atskleidęs jam savo ypatingą misiją. Kokia ji? Kiek prisimena grupės narys padaras minėjo „sužadinimą“ bei „išrinktuosius“, kurie turi perduoti žinią pasauliui. Būtent po sapno atsirado „DVAR“, ir grupės nariai pasinėrė į kūrybą.

Šiomis dienomis „DVAR“ yra vienas žymiausių Rusijos tamsiosios muzikos scenos projektų. Ši grupė vieniems labai patinka, kitiem – priešingai, didelė nesąmonė…

Bet turtinga diskografija, fanų klubai internete, gausūs atsiliepimai, reportažai per radiją bei televiziją bei neblėstantis mistiškumas – visa tai „DVAR“ kulto pradžia.

„DVAR“ muzika kinta. Ji apima stilius nuo šaižaus darkwave iki džiaugsmingos šokių muzikos. Visa tai primena pamišusio klouno pasirodymą pragariškame cirke.

1997 metais, vieną lietingą rudens dieną, Gorbuškos muzikiniame turguje Maskvoje, pasirodė žmogus, parašęs parduoti kelias audio kasetes su skeletu ant viršelio.

Pardavėjas sutiko, ir kasetės buvo gana greitai išgraibstytos. Tačiau tas žmogus niekada nesugrįžo atsiimti už jas gautų pinigų. Truputį vėliau, per miestą nuvilnijo keistų gandų banga apie mistišką projektą bei muziką, tariamai skleidžiančią antgamtinį poveikį.

Kad ir kada ji būtų klausoma, dingsta elektra, dužta veidrodžiai, o įvairūs prietaisai nustoja veikę... Tai galėtų būti gan įprasti reiškiniai, klausant sunkiojo metalo, tačiau „DVAR“ nieko bendro su metalu neturi.

Kiek vėliau grupės fanai puolė į paniką, nes jų artimieji bei naminiai gyvūnėliai pradėdavo sirgti, o draugų gyvenimai baigdavosi tragiškai, vos pradėjus klausyti „DVAR“.

Legenda apie „DVAR“ vis plito. Kad ir kaip kvailai gali pasirodyti, plintantys gandai tik masino žmones įsigyti grupės albumus. Ypač „Raii“.

Po poros metų, internete pasirodė pirmasis „DVAR“ gerbėjo tinklalapis apie pamėgtą grupę. Asmuo, pasivadinęs Shadow Angel, aprašė gausybę keistų įvykių, kuriuos jam teko patirti nuo tada, kai susidūrė su grupe „DVAR“.

Tinklalapis buvo paprastas, sudarytas iš kelių įrašų ir didelės grupės apžvalgos. Panašu į paprastą blogą, atnaujintą iki 2000-tųjų metų.

Štai kelios Shadow Angel įrašų ištraukos:

„Praleidau daugybę bemiegių naktų, kol galiausiai nusprenžiau prisėsti, ir parašyti apie „DVAR“. Vis iš naujo ir iš naujo permąstau viską, kas nutiko man ir mano šeimai nuo tada, kai į savo rankas pirmą kartą paėmiau „Raii“.

Sverdamas visus už ir prieš, aš vis klausiu savęs, ar išvis publikuoti šią informaciją, ar sieti ją su „DVAR“… Galbūt visi tie tragiški įvykiai - tik nemalonūs atsitiktinumai, ir „DVAR“ čia niekuo dėti?“;

„Albumo įžanga atveria langą į „DVAR“ pasaulį – neišgydomą pasaulį, kuriame net paprasčiausiai šypsenai nėra vietos. Karaliauja tik liguistas juokas, taip dažnai naudojamas vokalisto, atskleidžiantis aukščiausio laipsnio beviltiškumą.

Daugiau tokių albumų kaip „Raii“ greičiausiai nėra – tik jis vienas sugeba per keletą minučių sukurti visišką nusivylimą.“;

„Keistas dalykas: nors mano artimiausi draugai bei giminės paliko mane, „DVAR“ ir „Raii“ įtraukia mane vis labiau ir labiau.

Jų muzika atskleidžia naujus veidus, kurie būna iš pirmo žvilgsnio nepastebimi. Aš padariau juos dievais, aš garbinu juos... Nors mano sveikata prastėja, imuninė sistema silpsta, ir pritraukiu kiekvieną įmanomą ligą, pastebėjau, kad vienintelė priežastis, kodėl vis dar tebesu čia, fiziniame pasaulyje, yra ženklas.“

Deja, Shadow Angel labai ilgai nebeatnaujina tinklapio: jis paslaptingai dingo kaip ir tikrieji „Raii“ atlikėjai. Kad ir kaip ten būtų, „DVAR“ nuomonė šiuo klausimu yra žinoma: jie teigia, jog platinti „Raii“ buvo klaida, nes, visų pirma, tie įrašai nebuvo skirti jokiai auditorijai.

Nepaisant gandų, kuriuos sukėlė kasetės išleidimas, tikrai sėkmingais „DVAR“ darbais laikomi singlas „Taai Liira“ bei LP „Piirah“. Tikras pragariškų energijų gerbėjas galėtų sulyginti jų muziką su sprogimu.

Vokalisto balsas šnabžda velniškus užkeikimus ir klykauja kažką nesuvokiamo žmogaus ausiai: dar niekad negirdetus fonetinius garsus, primenančius vokiečių, arabų, japonų bei hebrajų kalbas tuo pačiu metu.

Kai kurie teigia, kad taip kalbėta vienoje iš senovinių kalbų... Taigi, kokia kalba iš tikrųjų kalba „DVAR“?

Tarp gyvuojančių ir nebeegzistuojančių kalbų dar yra tarpinės – „nežmogiškosios“ – kalbos, kilusios iš „kitų sferų“. Jų pagalba 1584m. Krokuvoje (Lenkija) alhemikas ir magas Johnas Dee, asistuojamas mediumo Edwardui Kelly, gavo „angelų pranešimus“.

Jiems buvo pristatyta keista, nepažįstama kalba su paaiškinimais, kaip ją suprasti... Yra žinoma „Book of Enoch“ („Enucho Knyga“), skirta senovės patriarchų kalboms su angelais suprasti.

Naujoji kalba susuko galvas daugeliui Europos mistikų. Nemažai jų bandė išspręsti enuchinių laiškų galvosūkį, bet angelų kalba vis tiek liko mįslė.

Bet nėra abejonių, kad „DVAR“ kalba – tikrai ne paprasčiausias abėcėlės mišinys. Ir štai kodėl...

Pavyzdžiu, kurį būtų galima iššifruoti, imkim vieną iš „DVAR“ pagrindinių žinučių – „Taai Liira“. Jeigu „taai“ skaitytum iš kitos pusės, gautum „iaat“. IAAT yra magiškas simbolis, sudarytas iš keturių elementų inicialų. Tai: Ignis (Ugnis), Aer (Oras), Aqua (Vanduo) bei Terra (Žemė). Senovės alcheminiai raižiniai dažnai siejo šį žodį su saulės simboliu bei fraze „I am the Gift of God“ („Aš esu Dievo dovana“).

Būna, jog žmonės, klausantys „Taai Liira“ bei „Piirrah“, ima jausti bevardę baimę be jokios matomos priežasties. Jie jaučia tarsi kambarys staiga persismelktų kažkokia priešiška energija. Ar tai irgi laužta iš piršto?

Senovės laikais žyniai tikėjo, jog kiekvienas žodis yra persismelkęs tam tikra energija. Ir, jei mes skaitysime žodį iš kitos pusės, tai yra šansų, jog energija taip pat pasidarys atvirkščia...„DVAR“ – tai tikrovė iš kito matavimo

„DVAR“ buvo astralinis sutvėrimas, atkeliavęs iš sapnų. Šiandien miegas peržengė ne tik religijos, bet ir mokslo ribas. Knygynai siūlo dešimtis, šimtus knygų su praktiniais patarimais, kaip kontroliuoti sapnus.

Manipuliuojant sapnais, galima keisti realybę, daryti įtaką savo jausenai. Sapnais manipuliuojama įvairiai: per hipnozės seansus, per muziką…

Renkant informaciją apie „DVAR“, interneto forume pamačiau šią žinutę: „...mano draugė skundėsi dėl „DVAR“. Jos draugė buvo suvažinėta traukinio savo gimtadienio dieną, savo draugų akivaizdoje. Prieš šį atsitikimą, visi jie sapnavo, kad šis įvykis nutiks.“

Ar gali kūrybinis muzikos grupės „DVAR“ darbas būti susijęs su šiuo nelaimingu atsitikimu? Niekad šito nesužinosim. Tik yra tikima, jog žmonės, esantys už šio projekto, girdėjo Dvar balsą, ir juo pasekė.

Patys muzikantai informavo, jog jie nieko neprideda nuo savęs, taigi Dvar skelbiama žinia išlieka autentiška: „Kiekvienas naujas „DVAR“ albumas yra nauja progreso stadija, vedanti į pagrindinį tikslą.“

Kopinau nuo Delfi ir neskaičiau antrą kart, nes bijojau. :D

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://wazeee.deviantart.com/
pinkiepie
mergaite, nepyk ant jo, kad jis tau daro arbatą be cukraus, tiesiog taip mėgau aš.
avatar

parašiau : 416
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-07
miestas : wonderland

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 12 28, 2010 8:41 am

esu klausius ir man tokia įdooomi muzika. dvar stilius...tikriausiai čia yr keisčiausia mano girdėtas muzons.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
I am.
Baka is my 2nd name.
avatar

parašiau : 335
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-26
miestas : Wonderland.

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 12 28, 2010 8:44 am

Eww... Aš buka esu, mane pvz jie gazina. Tikrai gazdina. Maždaug vienam forume tai perskaičius buvo numesti linkai jų dainos. Aš ir galvoju "ne, tikrai neklausiu"... Perksičius iš kart spaudžiau paklausyt ir po to naktį neužmigau. :D negana to, kad save išgąsdinau, tai dar ir draugui pasakiau apie juo, jis paklausė irgi, tai vargšelis nemigoje buvo kelias paras. :D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://wazeee.deviantart.com/
Dilius.
madhause rock!
avatar

parašiau : 1275
free hugs : 19
prisijungiau : 2010-12-08
amžius : 22
miestas : Anykščiai.

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 12 28, 2010 10:04 am

netikiu, klausiau muziką nepatiko .: D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://lollipop.gettalk.net/
Turn_Off
Tik dėl tavęs plaka mano širdis...
avatar

parašiau : 117
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-18
amžius : 22
miestas : Tavo sapnai :P*

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 12 28, 2010 10:08 am

nesamonė... :DDD Nrml ta muzika ;D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
@Winny
Suknisai Mano Gyvenimą, Ir Tikiesi Atleidimo?~
avatar

parašiau : 187
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 12 28, 2010 10:51 am

morffinne.^^ rašo:
esu klausius ir man tokia įdooomi muzika. dvar stilius...tikriausiai čia yr keisčiausia mano girdėtas muzons.

Nuu.

Kažkodėl nepakračiau kojų..
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Calipso
See, they don't give a fuck about you like I do.
avatar

parašiau : 1080
free hugs : 12
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 21
miestas : Panevėžys

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 12 28, 2010 10:54 am

Įdomi muzika xD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://madhouse.forumlt.com
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
avatar

parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 22
miestas : Švenčionėliai.

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Pir. 02 14, 2011 7:22 pm

keista muzika, šiurpas tik eina tokio š beklausant.;D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
depeche alternative
Alan Is My Sunshine
avatar

parašiau : 180
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-02-15
amžius : 20
miestas : MONOWI, Nebraska.

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 02 15, 2011 3:27 pm

tie kas to bijo - bailiai.
muzika negali sukurti nelaimingų įvykių - juos sukuria įsitikinimai.
DVAR muzika puikiai tinka manipuliuoti žmonėmis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
avatar

parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Antr. 02 15, 2011 7:30 pm

Beviltiška taip tikėti kažkuo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
avatar

parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Št. 03 19, 2011 12:59 pm

Tik ryte? Ha.

Dvar - teremiah k'ruun yra mano viena mėgstamiausių dainų.
Psichų muzika, visada yra kažkas įdomesnio.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Adolfina Hitler
madhause rock!


parašiau : 26
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Sk. 03 20, 2011 9:27 am

Čia tas pats, jeigu pasakytum, kad galima mirti nuo Zvonkės balso :D

O man patiko, kažkas naujo ir įdomaus. ^^ Geriausia mano girdėta darkwave stiliaus muzika.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ingrid.
Nesakyk ką man daryti, aš nesakysiu kur tau eiti.

avatar

parašiau : 188
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-04-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Tr. 04 06, 2011 10:14 am

vaaarnos knarkia :) daugiau nieko ir nepasakysi
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
owl.
madhause rock!
avatar

parašiau : 192
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-04-09
amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Sk. 04 10, 2011 9:58 am

Jeigu kas nuteikia blogai - tai tik aprašymas apie tai. Jis paveikia žmogų psichologiškai, ir jau klausydamas tos muzikos žmogaus prisimena ką apie tai skaitė. Neskaičius aprašymo, ir tik įsijungus dainą, nieko keisto nebūtų. Na, nebent kas nors negirdėjęs varnų krankimo. :D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
ziuronai*
Kas greit atsiranda,greit dingsta
avatar

parašiau : 1754
free hugs : 5
prisijungiau : 2010-12-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Sk. 04 10, 2011 12:13 pm

geras.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Amė
madhause rock!


parašiau : 98
free hugs : 6
prisijungiau : 2010-12-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Št. 05 07, 2011 5:22 pm

gaila, kad nepamirov aš nuo DVAR. na, o šita bairį senai žinau, be to mano puskei nuo šito išsijungė elektra tris dienas visoje Domkei nebuvo... tikriausiai sutapimas...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
blackberry
madhause rock!
avatar

parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Tr. 06 15, 2011 8:34 am

Pastebėjau, kad pastaruoju metu visur skelbia: " Pasiklausęs mirsi", " Pažiūrėjęs mirsi". Kas čia per masinė psichozė? Ar žmonės taip beviltiškai neturi ką veikti ar jau taip nori mirti?
Normali ta muzika. Gal tiesiog žmonės ja reikškia save. Jei koks nors kvailys parašė, kaip jo gyvenimas pasikeitė išgirdus DVAR, tai gal jei kas nors pvz. iš mano artimųjų mirs, o prieš tai aš būsiu klausausiųsis Lady Gagos, tai reikės man Gaga kaltint?
O galbūt grupė to ir siekė. Siekė būti apinta legendomis, siekė tapti visiems labai įdomiais ir paslaptingais.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miyumi
madhause rock!
avatar

parašiau : 35
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-06-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   Št. 06 18, 2011 4:13 pm

Nieko čia tokio baisaus, man netgi savotiškai patinka ta muzika. :D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)   

Atgal į viršų Go down
 
DVAR. (skaityti patariama tik ryte :D)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: