Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 įkvėpimas

Go down 
+3
obuoliniskaktusas.
Justina
pinkiepie
7 posters
AutoriusPranešimas
pinkiepie
mergaite, nepyk ant jo, kad jis tau daro arbatą be cukraus, tiesiog taip mėgau aš.
pinkiepie


parašiau : 416
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-07
miestas : wonderland

įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 4:21 pm

rašymas, ne toks jau lengvas darbas. manau kiekvienas semiasi įkvėpimo iš kit rašytojo, knygos o galbūt iš žmogaus?
Atgal į viršų Go down
Justina
madhause rock!
Justina


parašiau : 65
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-28

įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 5:32 pm

įkvėpimas man ateina,kai perskaitau kokią žiauriai man patinkančią knygą,or pamatau kažką tokio įdomaus, stulbinančio, gražaus. Taip ir susikuria mintys ;D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 6:54 pm

pas mane įkvėpimas kartais `atplaukia` iš oro, kartais po filmo, dainos, eilėraščio ar knygos. kartais rašau pagal savo išgyvenimus ar prisiminimus.:]
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimeSk. 02 27, 2011 8:04 pm

Man visiškai taip pat kaip ir V. Arba tiesiog, sėdi, pamatai kažką ir - va, reikia apie tą ir apie tą parašyt. Tada jau rašosi savaime.
Atgal į viršų Go down
doberman.
madhause rock!
doberman.


parašiau : 84
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-02-15
miestas : Panevežys

įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimeKv. 03 10, 2011 5:23 pm

Man įkvėpimas būna beveik visada, nebent tos sušiktos nekūrybingos savaitės |-(
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimePen. 03 18, 2011 8:17 pm

Kad ir kaip kvailai tai skamba, savo kūrinius susapnuoju.
Atgal į viršų Go down
Latte^
madhause rock!
avatar


parašiau : 31
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-16

įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 9:00 am

įkvėpimas pas mane "ateina" dažniausiai paskaičius kokią gražią knygą, pažiūrėjus kokį gerąąąą filmą, ar šiaip pabuvus kokioj nice vietoj. Na, kartais viskas ateina iš oro. Tiesiog pabandau rašyti ir pamatau, kad visai gerai gaunas, todėl norisi rašyt vis daugiau ir daugiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 3:50 pm

Aš irgi dažnai sapnuoju, paskui aprašau, kartais įkvėpimas ateina paklausius geros muzikos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: įkvėpimas   įkvėpimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
įkvėpimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» įkvėpimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: