Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥

Go down 
+2
forest.
obuoliniskaktusas.
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 18, 2011 6:52 pm

Citata :
ah. noriu chat`o.

Well, jei reiks kam nors išliet susikaupusį pyktį, mano skruostas atsuktas smūgiui.
(Na, bet neabejoju, jog nesi kvaila ir kompiuterio nedaužysi).
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 18, 2011 6:56 pm

oi ne, pykčio niekada nelieju kažkam. : D
dažniausiai norisi šiaip kartais rimtai, o kartais pablevyzgot su kokiu žmogum.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 7:01 pm


2011.03.19
na, štai. užteko vieno įrašo to super populiaraus socialinio tinklalapio facebook`o sienoje ir viskas. staiga kažkas suprato, kad esu nesveika.
jau 13h norėjau kažką parašyt į šitą savo taip bendrai ir skambiai vadinamą `Dienoraštį`. Tačiau, per daug tingėjau keltis iš šiltų ir minkštų patalų, todėl tiesiog iki dabar viską iškračiau iš savo brunteiškos galvelės. negerai.
bet aš nebūčiau aš jei bet kokia kaina ko nors vistiek nesuvelčiau.
tikrai nepasakosiu ką veikiau dieną. mano šeštadieniai būna super nuobodūs. kaip ir sekmadieniai. ir penktadieniai beje. ir likusios savaitės dienos, kurių neminėjo vien todėl, kad pradėjau nuo šeštadienio.
šiandien kažkodėl susimąsčiau apie gimtadienį, nors iki jo dar tikrai nemažai. tada pamąsčiau apie mamos gimtadienį, kuris jau pirmadienį, o aš neturiu dovanos. dar blogiau. nežinau KĄ dovanot.
sugalvosiu.
bet tai kaip apsidžiaugiau atsikėlus ir pamačius sniegą lauke. kaip aš jį myliu. norėjau eit pasivaikščiot po sniegą, su`make`int kokį sniego angelą, bet.. tingėjau keltis iš lovos.
beje šiandien kėliausi du kartus.
pirmas buvo 8:35 papusryčiavau, prisėdau trumpam prie pc. pagalvojau, kad reiks eit tvarkytis. ir dar pagalvojau, kadturbūt nebus kitos progos šsimiegot šiandien už visą savaitę, todėl tiesiu takymu patraukiau atgal į lovą. antrą kartą atsikėliau 12:25. miego norėjau dar labiau, bet prisiverčiau išlyst iš lovos ir sutvarkiau kambarius. tada mamai vakarienę padėjau ruošt. o dabar sėdžiu prie pc ir galvoju kaip noriu su kuo nors pašnekėt apie bet ką. ir dar noriu miegot. bet matyt nei to nei to nedarysiu. i don`t know why.
btw. šiandien atsiribojau nuo telefono. atrašiau gal tik į kelias žinutes. o dabar net nežinau kuriam kambary ir kurioj vietoj jis randasi. šiuo metu man niekas neprisiskambintų ir neprisirašytų, nes aš turiu labai gerą madą. visada išjungiu garsą.
ups. papasakojau savo nuobodžią dieną. smagu. atsiprašau, aš tikrai nenorėjau.
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 7:07 pm

Daina gerai žinoma ir tokia pati graži.
Dienoraščiai tam ir skirti, kad į juos surašytum gyvenimo detales. Bent jau nuobodžiausios akimirkos dabar, po 10 metų gali tapti pačiomis įdomiausiomis.

Turiu klausimą:
Ar tu pedantė?
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 7:09 pm

aš? oi tikrai ne. ;D
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 7:13 pm

Citata :
ir sutvarkiau kambarius.

O aš savo noru nieko netvarkau. God, tvarkymas man - bausmė. Ir galvojau, kad jei tu savanoriškai tvarkai namus, tai tikriausiai turėtum būti tokia.
Bet kadangi nesi pedantė, skrieja dar vienas pliusas tau!
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 7:18 pm

abejoju ar aš tvarkyčiau kambarius savanoriškai jei ne mama, kurios man tikrai gaila matant kokia grįžta po darbo.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 5:36 pm

2011.03.20
atsibudau ir iš įpročio pažiūrėjau kiek valandų, bet telefonas rodė juodą ekraną. telefonas be jokių gyvybės ženklų. ir taip tik tada atsiminiau, kad vakar jis labai sėkmingai išsikrovė. so, kad ir labai tingėdama išsiritau iš lovos ir prijungiau jį prie gyvybės palaikymo aparato.
papusryčiavus sėkmingai griuvau į lovą, labai tingėjau keltis, bet žinojau, akd reik tai daryt noriu ar nenoriu, nes greit atvažiuos svečių. dieve mano, kokie normalūs svečiai atvažiuoja S E K M A D I E N Į.? žinot kodėl labiausiai nekenčiu svečių? nes mane tai nervina. visoj giminėj nė vieno mano amžiaus vaiko. o dar. pats bjauriausias dalykas. indus plaut tenka M A N. MAN. aišku kam gi daugiau. nusprendžiau, kad kai užaugsiu ir turėsiu savo namus ar butą ar trobą, whatever. pirmas pirkinys nebus nei lova, nei skalbyklė, nei televizorius, net ne wc ar vonia ar šaldytuvas. tai bus INDAPLOVĖ. nesiruošiu ir toliau savo vargšių rankų rankelių gadint plaunant indus. ne, aš nesu fyfa. oi ne net iš tolo nesu į tokią panaši.
ant manęs nerastumėt nė gramo kosmetikos. nebent labai retu atveju tušo ant blakstienų. arba blizgis reikalingas vien tam, kad lūpos nedžiūtų, bet ir tai retai taip būna. pamirštu. arba nenoriu prisimint.
tai va. smagiai skaitėsi?
manau, kad ne. bet ačiū už dėmesį anyway.
kol kas jūsų arba ne visai jūsų V.
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 5:39 pm

Smagiai skaitėsi.

U r so cuuute!
O vakar mėnulį ar pamatei?
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 5:40 pm

Ir kas gi tokio cute`iško?o.o
Ne, juk sakiau, akd debesys aptraukę visą dangų buvo.
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 5:56 pm

Nemoku moksliškai ir protingai paaiškinti.
Bet tas jausmas galvoj: " I want to hug you, I want to hug you, I want to hug you".
Varo iš proto.
Ir jaučiuosi kaip Pedo Bear. :DDD

Aš tik paklausiau, juk visokių stebūklų būna, kai tie pikti debesys pasitraukia ir gali pamatyti. O aš ir šiandien nebematau jo...
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 6:00 pm

O aš kaip tik šiandien matau. Tikiuosi iki ėjimo miegot neapsiniauks.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 03 21, 2011 4:08 pm

2011.03.21
taaaip. pirmadienis. viskas buvo labai gerai, gal kiek per gerai. todėl matematikos mokytoja visą tą puikumą norėjo paverst kančia, bet jei neišdegė. tiesiog tai jaunąjai raganai kilo pavydas pamačius, kad mes mokam linksmai per pamoką pasėdėt. ir žinoma, žinoma jos auka buvau aš. ji manęs nekentė, o dabar nekęs dar labiau. nekentė, todėl, kad per pamokas mėgstu paplepėt, bet visada viską spėju, o ir pažymiais skųstis negalėčiau. o nekęs, todėl, kad nesuteikiau jai pogos įrašyt man riebų dvejetą.
iš visų kalbančių ir besijuokiančių mokinių apklausai ji pasirinko būtent mane. penki klausimai po du balus. dvejetukas garantuotas. bent jau ji to tikėjosi.
išsisukau su šešetu. nors laisvai galėjo būt septyni, bet nenorėjau mokytojos dar labiau įskaudint. jau įsivaizduoju kaip ji per pamoką kuria planus kaip mane sužlugdyt. neišdegs niekada.
ir dar. šiandien supratau, kad man patinka fizika. ir truputį chemija. iiiir šiek tiek istorija. viskas. tik ne matematika. nebepakęsiu. tų visų aukštinių, laipsnių ir mokytojos.
tačiau vistiek. šiandien mamos gimtadienis. tuoj vakarienė, o tada namų darbai. o tada pc.
tikrai įdomi diena, ane?
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 23, 2011 7:04 pm


2011.03.23
671...672...673...674...675.....680....
veža. veža. veža.
all alone. mhm. jėėj.
negaliu. kraustausi iš proto. kurio kaži ar belikę. arba protas kraustosi iš manęs. nežinau. nesuvokiu dar.
jau nuo pačio ryto labai labai gera nuotaika. šypsaus visą dieną kaip saulutė. ( rofl )
su draugėm per visą miestą perėjm, priplanavom visokių planų chuliganų vasarai.
o dabar sėdžiu ir taškaus. ir dzin. gera man.!!!
uuu.
net susikaupt ir rašyt normaliai negaliu. xe xe xe.
žodžiu myliu aš jus labai labai labai labai. ir jūs mane mylėkit. hūg`inu ir būkit laimyngi.!
ir nekreipkit dėmesio į mano gramatines klaidas ar šiaip visokias klaidas jūsų gyvenime dėl, kurių kalta aš.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 6:28 pm


2011.03.24
dabar galvoju, kad labai gerai būtų jei nusidanginčiau į kokią negyvenamą salą. niekas nepajustų jokio skirtumo ar trūkumo ar dar kažko.
nežinau kaip klostytųsi mano gyvenimas jei kiekvieną kartą pažadėjus pasikeist tikrai pasikeisčiau. vistiek niekada sau neįtiksiu, nes niekada ir neįtikau. taip, aš nepakenčiama, bet sorry tokia esu. o ir keistis nepavyksta. prisiekiu sau, kad viskas ryt tikrai elgsiuos kitaip, bet ne, rytoj aš elgiuosi taip pat. ryte keliuosi be nuotaikos, surgus ir neišsimiegojus. mokykloj atgyju, juokiuosi, džiaugiuosi ir šypsausi. namo grįžus vėl sėdžiu be jokios šypsenos žymės veide. tai tapo tokia rutina, kad tėvai net nebeklausia kas man yra, nes vistiek išgirsta tik skambų "Nieko." ir dirbtinė šypsena, kuri greičiau būna panašesnė į nevalingą vypsnį.
lygtys, draugystė, klaidų taisymas, perimetrai, teisėjavimas, krepšinis. va iš ko susidėjo mokykla. šiandien. būtent šiandien. neįsivaizduoju kas bus ryt. tikiuosi nieko. nenoriu nieko nieko nieko. noriu atsibust negyvenamoj saloj ir likt ten 4ever. svarbu, kad šalia būtų televizorius, kuris niekada nesugestu ir rodytų vieną vienintelį kanalą, kuris būtų muzikinis. muzika kiaurą parą. vienintelis išsigelbėjimas.
bet deja tai tik drambliuko svajonės, kurios išsipildys gal kada kai numirsiu. kai žmogui tereikės apie ką nors pagalvot ir tai išsipildys. norėčiau sulaukt tokių laikų. jau seniai tuomet būčiau dingus. išgaravus. bet būtų jeigu būtų, tačiau nėra..
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 25, 2011 5:24 pm

2011.03.25
<...bet nepataiko ten,
Kur gerai, mano keliai...>
<...kaip gera būtų dabar
Tyliai numirti, kol nieko neturiu,
Nieko nepaliksiu..>


ieškau dainos išleistuvių koncertui, turit pasiūlymų? jei taip rašykit, labai reik.

neeext. nežinau, neturiu šiandien ką pasakyt, nėra nuotaikos. jos niekada nebuvo.

<..Baltu šešėliu pavirtai,
Sutema sutema šaly žiedų.
Lyg šaltas vėjas praskridai,
Sutema šaly žiedų...> dievinu.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 03 28, 2011 5:21 pm

2011.03.28
bemiegė naktis. bet nereali naktis. superinė. linksma. beprotiškai linksma.
turbūt pirmą kartą su tuo žmogum taaaip nerealiai pabazarinom.
žinoma mokykloj vaikščiojom kaip lavonai, bet dzin. bet sėdėdami per lietuvių sakėm, kad prieš mokyklą daugiau taip niekada nedarysim, nes tada labai atsiliepia mūsų psichikai.
man stogą rovė totaliai. totaliai.
namie pamiegojau gal dvi valandas, o tada vėl susirašinėt pradėjom, nu kur tai matyta.
dar kažką rašyt norėjau, bet pamiršau jau.
ai va atsiminiau.
Gal kas chat?o.o
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 29, 2011 4:12 pm

2011.03.29
aleliuja.
nė vienos pamokos. dirbom muziejuj. afigiena mokytoja. arbata mus vaišino ir bandelėm.
nu, aišku per pamokas ji griežta, bet va kai mes keturiose padėjom jai ten, tai prisijuokėm.
tada kašio varžybos. prakišo mūsiškiai ir panos ir vaikinai. šakės, nekrito jiem visiškai. nu, bet nieko iki birželio daug laiko.
tai va. nuobodu labai bet dzin.: D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 11:12 am

2011.03.29
23:50
ir taip gera apgaubtai nakties tamsumos, stovėt lietuje ir jaust kaip pūstelėjus vėjui per kūną nueina šiurpuliukai, o kišenėj iš mobiliojo telefono sklinda pati nuostabiausia muzika.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 3:59 pm




Sometimes I hate my life and

sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I
hate myself for not loving life as it deserves!



2011.03.30
nebedaug liko iki balandžio, ne per daugiausiai ir iki atostogų.
trečiadienis, visai įprastinė Virginijos diena. nepasižymėjus ypatingais įvykiais. išskyrus tušinuku aprašytą ranką. atrodo mielai, bet juk nevaikščiosiu taip. nors..visai gera idėja.
ausinėse skamba The Beatles. gaš. pamilau. labai stipriai. apskritai pamilau tą tikrąją muziką. Hiperbolė, Foje, The Beatles. žinoma ir šiais laikasi yra TIKROS muzikos atlikėjų, tačiau juk visi `garbina` tas a la žvaigždutes, kurios tesugeba pažiopčiot pagal fonogramą. na, taip, taip, ne man teist.
norėčiau, kad tokia muzika išliktų per amžių amžius, amen.
pati sau darausi neįdomi. tiesiog nebestebinu savęs kaip seniau. kiekvieną dieną kažkas naujo, netikėto, o dabar. rutina. pati sau esu rutina. taip, aš per daug nusišneku, bet mano toks būdas. nusišnekėt ir tuo nieko nepasakyt.
ir taip, esu savikritiška. gal kiek per daug.
tačiau esu kkia esu, bent jau kol kas keistis neplanuoju. bent jau tol kolniekam netrugdau gyvent.
o kai trugdysiu.. nusidanginsiu į tolimiausią žemės kampelį. nors tai padaryt jau dabar norėčiau. dauguma draugų, kurie tai žino tikrai galoja, kad nesu labai sveika. bet man vienodai. nevaldau jų minčių, neliepiu galvot apie mane tik gerai. visi turim trūkumų. kai kurie daug, kai kurie mažiau. bet niekas nesam tobulas. o tobulų ir nereikia. kiekvienas būkim originalas. su savais minusais ir pliusais. su savo norais, svajonėm, mintim, žodžiais, pomėgiais. būkim tokie kokie norim būt, o ne tokie kokių kiti reikalauja.

Atgal į viršų Go down
gukonas
madhause rock!
gukonas


parašiau : 121
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-29
miestas : Panevėžys

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 5:47 pm

Ne tau vienai šiandien The Beatles groja ^^
galiu pasidžiaugt, kad vis daugiau žmonių juos pamėgsta...
na, gal kiek vėlokai, bet vis geriau negu nieko. galbūt.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 5:54 pm

Pritariu. : )
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 31, 2011 5:56 pm

2011.03.31
balandžio 1-oji jau ryt. nemėgstu, nes aš dažnai patikiu viskuo. nu ir dzin. nesiruošiu ryt ko nors apgaudinėt, manau, akd ir taip per visą gyvenimą per daug kartų apgavau, melavau. dažniausiai dėl savęs. ir dėl kitų. nors ne. dažniausiai melavau kitiems dėl jų pačių ir savęs. nežinau, nesupratau pati ką dabar parašiau.
mokiausi fiziką, gulėjau ant grindų, žiūrėjau į lubas, kai tuometu į ausis lindo nuostabiausių dainų žodžiai. o galvoj palengva plaukiojo mintys apie negyvenamą salą ir save joje. vėliau staiga panorau išnykt. ir negrįšt.
išnykt toliau nei toli.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 1:52 pm

2011.04.02
šeštadienis prie kompiuterio. nekoks variantas. tiksliau pats blogiausias.
nėra su kuo išeit kur nors. jaučiu, kad tikrai neturiu draugų. tokių draugų su, kuriais galėčiau bet kada ir bet ką nuveikt.
kai pagalvoju šiam pasauly visi užsivertę darbais tik ne aš.
visų dienos užimtos, neturi laisvalaikio, o aš.. tik laisvalaikį ir teturiu, kuriam nebeturiu fantazijos. dah, prakeikiu save.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 04 04, 2011 2:52 pm

2011.04.04
aaarh, kaip nice day šiandien.
mokslai visai gerai pradėjo eitis.
šypseną kelia prisiminimai apie lietuvių pamoką, o ypač ją primena "piešinys" ant rankos. : D
o kai buvo dainavimo būrelis, tai mokytoja prašė manęs padainuot solo. so, jei bus koks koncertas teks dainuot.
bet, huh, tas jaudulys, kai dainuoji ir visi į Tave žiūri. . . ir tie šiurpuliukai, kurie bėgioja po kūna. nelabai man tai patinka, beeet. : )
o dabar su drauge lėksim pasivaikščiot po pavasarėjančius Švenčionėlius.
Ar gali būt nuostabesnis pirmadienis? O.o
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 04 04, 2011 7:21 pm



Mane taip užvaldė jų muzika. viskas. pasidaviau jos galiai. nė minutės be jų. net sekundę sunku ištempt. turi kažką traukiančio, o kai pritraukia atranda kažką nepaleidžiančio. nebepaleidžia iš tų gniaužtų, o ir šiaip išeit nesinori. nuostabu. garsai, muzika, žodžiai, o ir patys vaikinukai gražūs.
ah, nuostabu gyvent lynguojanti į jų muzikos taktą, užsimerkt, svajot apie tai kas tik šauna, įsijungt p* rėžimą, nebebūt atsakingai už nieką. tiesiog atsipalaiduot ir leist sau gyvent. ramiai. nekeičiant likimo. myliu juos. nuostabiau už nuostabu.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:21 pm

2011.04.05
pykstu. ant savęs. ant viso pasaulio. viskas. atsibodo. užkniso. pasiduodu.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 07, 2011 5:50 pm

2011.04.07
planavau nesilankyt. kurį laiką. išvis planavau nieko neveikt tik gulėt lovoj. viskas. nenorėjau nieko nei matyt, nei girdėt, nei daryt, nei valgyt. atvirai sakant, tai tiesiog bandžiau išnykt, bet tai buvo vakar, o šiandien, matyt labai gero draugo įkalbėta atsikėliau ir per balas nušlepsėjau į mokyklą.
um, ten nieko gero. bet gan linksma. :)
vakar susisukau plaukus bigudukais, šiandien pažiūrėjus į veidrodį pasijaučiau graži.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePen. 04 08, 2011 5:58 pm

2011.04.08
atsikėliau. pavalgiau. kortom pažaidžiau. matematiką pasprendžiau. padainavau. pasimokiau atskirt pažyminius. fiziką pasimokiau. parepetavom. nuėjau namo. pažiūrėjau tv. pamiegojau. pasėdėjau prie pc. nuėjau ir valandą su puse praleidau šokio sukury. atėjau namo. pavalgiau. sėdžiu prie pc.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 09, 2011 5:34 pm

2011.04.09
daugiau nei pusę dienos mirštu. gulėdama ant grindų. su muzika grojančia visu garsu.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 10, 2011 3:57 pm

2011.04.10
turbūt mano smegenys tuoj išlys per ausį ir dings nuo manęs. tikrai. visą dieną be pertraukos jau 6h mokausi ir mokausi ir mokausi, ir dar mokysiuosi. huh.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 04 11, 2011 4:13 pm

2011.04.11
kažkam rauna stogą. neatspėsit kam.: D
žodžiu, šiandien piramadienis nerealus...
ai va, paaiškinsiu kodėl toks naujas nick`as:
obuolys - mėgstamiausias vaisius
kaktusas - mėgstamiausias augalas
dar yra:
mėgstamiausia gėlė - rožė
mėgstamiausia uoga - avietė
pagal idėja nick`as turėjo būt:

obuoliniskaktusaskvepiantisavietinėmrožėm

tačiau, mano senos smegenėlės niekada gyvenime neatsimintų tokio ilgo žodžio (o manau toks ilgas netilptų)

so. pirmadienis.

1. chemija.
mokiausi.
2.istorija
lengva buvo. kontrą rašėm.
3.matematika
mokiausi.
4.fizika.
mokiausi
5.lietuvių kalba.
sėdėjom su Andrium, linksmai pabazarinom, pasimokėm, nupiešėm po šypsenėlę ant rankos vienas kitam.x DDD
6.rusų.
8 gavau.
7. technologijos.
nebuvom.: D


Žodžiu, jei kas norit pabazarint rašykit numeriu:
aštuoni šeši du šeši septyni du šeši aštuoni keturi.

jei dar nemokat skaityt, sorry draugai, bet niekuo padėt negaliu.

lauksiu Jūsų sms`ųųųų.: DDDD
myliu, bučiuoju ir IKI. [You must be registered and logged in to see this image.]
amžinai čia būsiu. muahahaha. [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 04 11, 2011 6:17 pm

Ne tau vienai rauna stogą!!! ;D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 04 11, 2011 6:25 pm

tai liūūūūks.: D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 13, 2011 3:42 pm



Everyday I fight a war against the mirror

I can't take the person starin' back at me
...

Beveik viskas apie mane.
Ahh. nenoriu. nepatinka.
noriu klausydama tokias dainas nebegalvot jog jos apie mane, noriu kas rytą pažvelgus į veidrodį nusišypsot sau, pasitikėt savim, būt drąsesnė. nebijot savęs. ir tiek daug nekritikuot. huh.
tai niekada nepasikeis..
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 9:07 am



2011.04.21
ketvirtadienis.
be jo dar keturios atostogų dienos, kurių man tikrai nereik. dah.
senokai nerašiau. galbūt todėl, kad nenorėjau. o gal dėl to, kad tiesiog nenorėjau again skųstis kaip man bloga, kritikuot savęs and etc. žmonėm tai nerūpi. : )
so, papasakosiu apie tris jau praėjusias atostogų dienas, kurios buvo itin super.
PIRMADIENIS:
važiavom į ekskursiją.
aplankėm Vaškinių figūrų muziejų, stačiatikių vienuolyną, Aušros vartų koplyčią ir žinoma, žinoma Akropolį.
ANTRADIENIS:
ėjom pas mokytoją padėt muziejuj, pavalėm dulkes, prisijuokėm, sužinojom istorijos pažymius. tada su Ilona dar pagėrėm pas mane arbatos, pasivaikščiojom, norėjom fūlės, bet niekas nėjo.
TREČIADIENIS:
ėjom fūlės (at last) iš pradžių buvom penkiese: aš, Ilonas, lašiašas, Andrius ir Mantas. Tada atėjo Dagnė, bet greit išėjo. Po to atvarė Dainius, tačiau išėjo Mantas, vietoj jo atvarė Vytas su Povilu. tada mum atsibodo ir mes tryse išėjom, palydėjom lašiašą namo, o tada su Ilona trainiojomės gatvėm iki 20:30. grįžau namo, pasipykau su labai brangiu žmogum, tačiau tą patį vakarą susitaikiau.
KETVIRTADIENIS (šiandiena)
atsikėliau pusę 9. pirma mintis: "geriau būčiau nepabudus" diena jau iškart kvepėjo superiniu nuoboduliu. ir taip ir yra.
šiandienos planas:
sėdžiu namie, pc, mzk, tv.
end.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 6:46 pm



2011.04.26
pirmadienis antradienio vardu. (rofl)
taaaaip beviltiškai noriu miego, taip sunku atsičiūchint po atostogų. :D
o dabar antri mano namai mokykla:
1.anglų.
nieko nedariau, net nepamenu ką mokėmės.: D
2. biologija.
ai, paklausiau truputuką ką pasakojo, nes daugiau nieko daryt nereikėjo.
3. matematika.
viską dariau, dirbau.
4. lietuvių k.
aptarinėjom rašinius.
5. geografija.
viiisą pamoką Andrius su Martynu kabinėjosi prie mano elnių. : s sako, kad ten briedžiai, nors ten elniai. nu, karočia. užkniso.: D
6. lietuvių k.
gavom pažymius. gavau 8. tikėjausi mažiau. (:
vėliau namai, namai, namai. nuobodu, nuobodu, nuobodu.
ai beje lipu iš "antro aukšto", rašau sms, susisuko galva ir kritau nuo laiptų. guliu truputį juokiuos, truputį verkiu ir galvoju kaip atsikelt.
atsikėliau.
: D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePen. 04 29, 2011 6:00 pm



2011.04.29

o va šiandien tai aš pabūsiu užsidepresavusia maže. prisižadėsiu, tai kas man neįvykdoma. bet man reik. vienas dalykas, kuriam maniau neturinti valios jau vyksta ir tai puiku. o dabar..
vat pažadu sau pamiršt žmogų, kuris sugadino mano gyvenima atsirasdamas jame.
prisipažįstu man jis patinka. gal net myliu jį. who knews. ir tai tęsiasi jau...*skaičiuoja* apytiksliai tris metus.
atrodo, kad tai gražu simpatija (or meilė. whatever), bet nieko čia gražaus.
nė karto jam nepatikau ir nepatiksiu, nė minutėlės. jis mano geriausias draugas, aš jo. atrodo viskas turi būt super, bet taip nėra. jis manim pasitiki, pasakoja man apie visas simpatijas, padedu, patariu jam, o pati tuo tarpu kenčiu savo kvailumą ir baimę jam viską pasakyt. nusprendžiau, kad geriau pamiršt viską ir tiesiog būt drauge. nebesitikėt nieko daugiau. padėt jam. padėt kitiem. pamiršt save.
ir bus gerai, taip? taip, žinau, kad bus gerai. blogiau nei yra nebus. nebus nebus nebus. :)
išvis pamiršiu tokį dalyką kaip meilė. nereik man jos. .
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 9:12 am

Visi nusipelnė būti mylimi. Atrasi savo vienintelį, tereikia sulaukti tam tikro amžiaus.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 9:28 am

žinaū.: D nereik man tų vienintelių.x D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 5:24 pm

2011.05.01
su Geguže.: D
žodžiu ilgais sakiniais, bet trumpai apie savaitgalį.
vakar buvau kaime. radau ten labai skanių Fortūnos saldainių.
namo važiavau vėlai. su krikšto mama, pusbroliu ir jo sužadėtine, kad visi kurie išgėrę ten liktų, nes nu krč su jais miegot tai hrr. miegot nuėjau 1h.
atsikėliau 6h. labai gerai miegojau ant Dormeo čiužinuko.: D
visą dieną mokiausi tą prakeiktą fiziką, tada nuėjau į koncertą, o tada pakankinau pc. ir dabar kankinu. prie reputacijos radau -7 ir apsidžiaugiau, nes jau esu įpratus, kad žmonės manęs nekenčia.: D
žmonės, aš noriu pabendraut.

Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 05 02, 2011 3:24 pm

2011.05.02
6 dienos.
I wanna kill you, dear Monday.
sunkus sunkus rytas.
mokykla.
1.chemija
kai visi išsprendė 3 uždavinius, panelė Virginija tesugebėjo išspręst net vieną.
2.istorija
atsakiau į 3 klausimus, kai turėjau padaryt visą lapą pratybose.
3. matematika
oh, koks gražus ir saulėtai žalias vaizdas pro langą.
4.fizika.
rašėm kontrą., Virgūtė nieko nemokėjo, bet išsisuko su šešetu.
5.lietuvių
boooooring
6.rusų
nieko nepamenu.
7.technologijos
su Dovile reikalus dėl diskotekos tvarkėm, tada valgėm, tada truputį pamokoj pasėdėjom.
namie nieko gero, nieko naujo. (:
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 3:04 pm



2011.04.03

ech, pamenu kai žiūrėjom šį filmą. : )

o jei apie šiandien. diena visiškai nebuvo kažkuo ypatinga. nu visiškai, absoliučiai. nu, nebent tai, kad vos mašina nenudaužė, nu, bet čia nieko įdomaus.

so, turbūt šiandien tiek. (:
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 13, 2011 8:49 am

2011.06.13
toks nemaža laikotarpis tarp šio ir paskutiniojo įrašo.
tiesiog gyvenimas teka įprastine, rutinine vaga ir net nekyla rankos kažką aprašinėt, tačiau šis savaitgalis buvo kitoks.
šventėm išleistuves. taaip, oficialiai baigėm pagrindinę mokyklą ir atidarėm vasaros atostogas.
susirinkom 18h. žaidėm tinklinį, badmintoną, sėdėjom pirty, maudėmės prūde. veiklos netrūko.
sutemus apie 1-2h kai kurie miegojo, kai kurie tūsinosi, o mes su draugu stebėdami žaibuojantį dangų gėrėm arbatą ir kavą. išnaudojom daug purškalo nuo uodų. labai smagiai pašnekėjom. paryčiais norėjosi tik miego ir nieko daugiau, todėl visi papusryčiavę, paskambinom tėvam, kad atvažiuotu mūsų pasiimt. buvo labai liūdna atsisveikint.:/
bet mes džiaugiamės tuo, kad kitąmet vistiek susitiksim. (:
Atgal į viršų Go down
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 13, 2011 9:56 am

ou. mes irgi atsisveikinom. tik daug paprasčiau. ir dar liūdniau, nes matyt kitais metais nebesusitiksim. :>
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 13, 2011 9:59 am

šiek tiek paskaitinėjau viršuj esančius tavo įrašus.
ir kas per reikalas ? Kodėl tavęs čia nemėgsta? ir tu turi -1 ? o kažkada ir minus septynis ?


kaip tavęs tokios šaunuolės, nemėgti galima. hmmmm
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 13, 2011 11:37 am

ech, na, mes tik į kitą mokyklą pereinam, bet pas mus miestely yra tokia tradicija, kad aštuntokai daro išleistuves, o vėliau jau jei nori tai ir švenčia kažkur, o mes ir norėjom.: )
um, net nežinau kas čia buvo ir kas atsitiko.;D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 12:00 pm



2011. 06. 14
dar viena atostogų diena. dar tik antra, o man jau atsibodo. bent jau liepa bus geresnė. I hope so.
neturiu ką veikt, todėl kiaurą dieną kiurksau prie pc. nenormalu. tikrai nenormalu.
o dar vakar man liepė susirast vaikiną. o.o
lyg jų būtų ant kiekvieno kampo ir imk kurį nori.

Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 1:17 pm

Aišku yra ant kiekvieno kampo ir imk kurį nori.
Kas liepą?
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 1:27 pm

Skaiste, taip tikrai nėra.: D
Jei viskas tvarkoj liepos 4-15d. stovykla. 16-21d. su drauge į kaimą. ~22-25d. draugė pas mane atvarys.: )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥   Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sometimes I hate my life and sometimes I love it so much, but I think I love it more so, sometimes I hate myself for not loving life as it deserves! ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» I HATE PHOTOSHOP
» Your Life Dream ;D
»  Buried life
» My boring life
» LIFE IS NOT A GAME

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė-
Pereiti į: