Art is the only way to run away without leaving home.

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.

parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 02 15, 2011 7:38 pm

2011-02-15
Hell yeah, buvo nuoooooboooodi diena.
Draugės šimtadienis, soo Ieva neturi ką veikt.
Atsikelia ir nutaria neit į didelį pastatą su daugybe kabinetų.
Šaaaaalta. Nėjau į lauką iš principo. Myliu šilumą.
Gėriau arbatas kaip iš kibiro. :DD nes nebuvo ką veikt.
Žėjau "catdog". YyyyYYYyyYY!!! Kokia laimė!! Pilnos kelnės buvo ;D
Anyway, kaip visada susimušiau su systra.
Ak taip, padariau CooL darbą ^^
Užtušavau tapetų plotus, kur šunys nudrąskę :D
Kiek aš vargau bandydama išgauti tokią pačią spalvą.
Vėliau paaiškėjo, kad išdžiuvus ji tampa kitokia.
Dammmmmnnnn it :DDDD
Anyway, esu geros nuotaikos.
Hugz and kizez ;*

Paskutinį kartą redagavo Iev., Pir. 03 21, 2011 7:58 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.

parašiau : 1157
free hugs : 3
amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 02 15, 2011 7:43 pm

Turi sesę? Kiek jai?;D
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 02 15, 2011 7:55 pm

turiu 2 ;D
vienai 7, kitai 23 :D
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 02 15, 2011 8:31 pm

spėju su jaunesne susimušei?;D
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 02 16, 2011 9:55 am

Yup. ;D
Jau praėjo tie laikai kai su vyresnėle mušdavaus ;DD

Paskutinį kartą redagavo Iev., Tr. 02 16, 2011 10:24 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 02 16, 2011 10:23 am

Viskas aišku.;D
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 02 16, 2011 10:24 am

;D dabar apkeikiam viena kitą ir toliau gyvenam lyg niekur nieko ;DD
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 02 16, 2011 10:30 am

aš tai kadangi tik jaunesnę turiu, pragaras man.;DDD
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Pir. 02 21, 2011 7:00 pm

Tikiu. :DD šiaip kai sužinojau, kad turėsiu mažesnę seserį, verkiau ir sakiau kad nenoriu :DD teisybę sakiau...
2011-02-21
Today, was a goooooood day ^^
Išskyrus tai, kad skauda galvą visą dieną ir kaip visada susipykau su sese...
Anyway.
Nebuvom keliose pamokose dėl TEMIDĖS. Nupiešėm plakatą. ryt neisim į šūlę ir jokios temidės nebus :DD
Sooo, juokiausi daug, bet ir verkiau, nes žiauriai užsigavau šiknąąąąą kai kritau ant parduotuvės laiptų xDD
blemba, liks mėlynė ;///
Gerai, kad bent niekas ten neužsimano pažėt xDDD
Nu gera ta mano nuotaika, pati žvengiu iš to ką pasakau ar kas nors sumaišo raidę :D nu žodžiu, daaaaug varžtų šiandien atsisuko ;D
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 03 06, 2011 7:35 pm

Kažkodėl šiandien viską labai tingiai darau, bet labai daug mąstau.
Vakar tvarkydamasi susimąsčiau kieno dėlei mokinamės? Tėvų, mokytojų, aplinkinių, savęs?
Taip, dėl savęs. Man juokinga, kad žmonės nesugeba pasipriešiti aplinkos daromai įtakai. Kiek daug būtų žmonių genijų, jei tik sugebėtų susidoroti su ta įtaka. Kalbu apie tą įtaką, kurią mokykloje daro kiti. Neva, jei tu mokiniesi geriausiais pažymiais esi visiškas liurbis. Goš, nu ne tavo reikalas. Matau, kad yra žmonių, kurie tikrai siektų aukštumų, bet juos tempia gylin kiti. Neva jei nori būti kietas - nesimokink. O gerai, tada tarkim, jei moksliukai būtų tie kietekai, tad būtų "nekažkas". Tada visi nesimokantys mokintųsi. O žinot, reikia daryti tą pervirsmą.
Anyway, šiandien rinkau medžiagą kalbėjimui. Ne itin daug jos radau, bet neusivyliau sugaišinusi šiek tiek laiko paieškoms. Tiesą pasakius, imu nesigailėti, kad pasirinkau tokią potėmę.
"Kuo patraukli memuarinė literatūra? Pagrįskite 2-3 knigomis."
Ir guo gi ji patraukli? Ji išskirtinė. Niekur kitur nerasi tiek daug atvirumo ir tyrumo kiek joje. Juk memuaruose yra aprašomi visi išgyvenimai, visi žmogų sukrėtę įvykiai ir svarbiausia, kad tai tikros, neišgalvotos istorijos. Dabar jaunimas nemėgsta skaityti knygų, o ką jau kalbėti apie memuarus žmonių, kurie niekam nerūpi. Bet atsiranda ir tokių, kurie domisi praeitimi, nori sužinoti kaip vienu ar kitu laiko tarpsniu jautėsi žmonės, ką jie išgyveno ir kaip viskas atrodė jų akimis. Gėda dabartiniam jaunimui, kad nesidomi istorija, savo protėviais. Kas gali būti įdomiau už močiutės istoriją kaip ji vieną šaltą žiemą buvo išvežta į lagerius, kur buvo vykdomi žiaurūs nusikaltimai? Kieno nesudomintų linksmi ir liūdni prisiminimai iš vaikystės? Tik memuarais galime patirti tai ko negalime patirti gyvendami šia diena. Galime įsilieti į tą praeities šešėlį ir nukeliauti ten kur paprastai nenukeliausi net gražiausiame sapne.
(žiūriu čia mano pamąstymai į juodaštį labai tiks :D)
tai va. Klausau "You raise me up" ir prisimenu vasarą kai buvo gera būti jo gleby ir apie nieką negalvoti. Vienintelė daina kuri man jį primena visai netikėtai ima groti mano grojaraštį, o atrodo, kad ir kaip stengčiausi ją ištrinti, ji vistiek grįžta, nes tai tik vienintelis atsiminimas kuris gali man priminti jį. Ir klausydama galiu jausti jį šalia ir džiaugtis, kad jis kartu, nors tai ir ne tiesa. Ech... Jei tik nebūčiau sutikusi bendradarbiauti. Kartais pagalvoju, kad internetas gali sugadinti gyvenimą per kelias suknistas sekundes, kai paspaudi mygtuką "registracija baigta". Tada ir pasibaigia viskas ko buvo tikėta. Visas svajonių pilis vėjas lengvai pūsteli ir nupučia kaip plunksnelę ir nepalieka nei žymės. Nebent tik griūvėsius. Pamatus ant kurių buvo viskas statyta, bet tai nieko neduoda. Ir apie ką aš tada galvojau?
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 03 06, 2011 7:46 pm

kaip man patiko Tavo įrašas. !
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 03 06, 2011 7:48 pm

Ačiū :) rašiau iš širdies. Nežinau kodėl, bet buvau seniai tai pamiršus. Ką reiškia išsilieti neva in dienoraštį. Bandysiu atgaivinti šį savo užsiėmimą rašyti ale pamąstymus :)
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 03 06, 2011 8:01 pm

labai laukiu naujų įrašų. (:
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Pir. 03 07, 2011 8:37 pm

Taip gera širdį, atrodo imk ir klausyk, ir klausyk, ir klausyk... Tokie nerealūs žodžiai. Tokia nereali aranžuotė... Mmmm. Kaip šilta ir gera prisiminti kai stovėjau prieš būrį žmonių ir atlikau šį kūrinį iš visos širdies.. Ech.
Prisimenu ir jį. Ir visus šiltus ir mielus atsitikimus, visus nusišnekėjimus ir temas be tabu. Kai nesigėdydami parke šokom lietuj ir ištaškėm balas. Nesigėdydami taip vaikščiojom mieste ir buvo visai nesvarbu, kad visi į mus žiūri. Mums buvo linksma. O svarbiausia gera... O, kad šie žodžiai Dievui į ausis ir viskas pasikartotų. Eina sau, kaip pasiilgau tokių dienų. Arba kai apsimėtėm sniegu ir visiškai šlapi įėjom į kavinę. Kaip išmokinau žaisti jį Uno kortomis, o jis mane išmokė skaityti iš akių. Nors ir mokėjau anksčiau, išmokau dar geriau.
Ir kai per pirmą pasimatymą neramiai abu sėddėjom kine ir vis žvilgčiojom vienas į kitą ir tai slėpėm. Arba gerdami arbatą juokėmės iš žmonių kuriuos stebėjom iš aukštai.
priedo dar ir šitą pasiklausau
http://www.youtube.com/watch?v=V8BIliE4Mjw&feature=related
Kai užgrojo, prisiminiau visus kritimus su juo ant ledo ir kaip vaikai iš mūsų tyčiojosi, kad nemokam čiuožti taip kaip jie.
Tiesiog užėjo prisiminimų banga kaip kiekvieną mėnesį. Pasižadėjau sau daugiau jo neprisiminti, bet tokių dalykų neįmanoma pamiršti. Arba kai rašydama jo kontaktus išgirdau ir supratau, kad jo vardas Adomas, nors ne esmė, kad tai buvo ne į temą, o klausiau bent 5 kartus ar tikrai ne Adomas. Buo linksma. Išraudau kaip burokas, bet buvo verta. Tie keli metai praėjo žiauriai fainai. Supratau labai daug dalykų ir jo dėka atradau save. Dabar ramu. Miegosiu saldžiai ir sapnuosiu ką nors labai gražaus.
Labos ;*
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 03 17, 2011 6:43 pm

2011-03-17
Mmm. Pakerėjo. Nežinau kuo, bet jos balsas pritraukia ir verčia vis klausyti ir klausyti dainos, kurios dar ir žodžiai labai reikšmingi. O teisingai sako "Forget me". Taip turėtumėm pasakyti savo prisiminimams, kurie kankina naktimis, laisvomis minutėmis ar atokvėpiais. Juk tik mes galime įsakinėti sau. Argi ne taip? Tai jeigu galime įsakinėti sau, tai niekas kitas, o būtent aš galiu savo prisiminimams įsakyti pamiršti mane ir palikti ramybėje. Kartais taip norisi arba grįžti į praeitį arba ištrinti iš atminties viską kas buvo. Nors kas iš to? O jeigu turėčiau galimybę atsukti laiką atgal, padaryčiau tai ko nepadariau ir dabar gailiuosi arba būčiau nedarius to dėl tos pačios priežasties? Ar ne taip?
Btw, manau, kad mano gyvenimas dar labiau prašvinta. Nebebijau atskleisti savęs. Nebebijau pasiaukoti mokslams. Kas svarbiausia, kuo toliau, tuo daugiau žmonių savo aplinkoj matau tokiais pačiais siekiais kaip aš. Jie jau ima mąstyti apie ateitį ir tai kas jų laukia. O kas geriausia, tai kad jie tikrai stengiasi. Ne dėl kitų, o dėl savęs. Ir dabar kai atsakau pirma į užduotą gan sunkų klausimą, niekas kreivai nebežiūri ir nebesijuokia, kad mokausi. Mane tai džiugina. Tikiuosi, kad iki mokslų metų pabaigos santykiai dar labiau pagerės, nei per dvejus metus. O likusieji metai atneš daug puikių akimirkų su tais, kurie visus tuos metus buvo šalia. Nors.. Galvoju apie pokyčius ir naują aplinka, tačiau taip sunku būtų palikti tuos, su kuriais nors ir nevisada buvo apie ką pakalbėti, bet turim tiek daug bendro :)
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 03 20, 2011 5:47 pm

Pabudau ir bandžiau suprasti sapno esmę. Damn it. Kažkokia nesąmonė. Ai. Whatever. Nežinau kiek buvo valandų, bet buvo šviesu ir matėsi arba dangaus židrynė arba tai buvo optinė apgaulė. Vėl užmigau, nes niekam manęs nereikėjo, visi miegojo, o gyvūnai net nereagavo, kad aš sukrutau. Sooo. Nežinodama kiek valandų dar šiek tiek numigau. Ech. Kaip tingėsiu rytoj anksti keltis. Prieš aštuonias jau būt mokykloj. Siaubas juk. Kodėl negalima būtų per pirmą pamoką išdalinti amblemų? Koks skirtumas ar prieš ar po, juo lab, kad ir į pamokas praktiškai neisim. Dusina, kai pagalvoju, kad neišsimiegosiu. You, šiandien prisifotkinau, prirašiau, pritvarkiau, prigaminau ir dar velniai žino ko nepadariau. Aaaaa... Užkimau. Tiek su sese dainavom, kad net užkimau. Gyvenime nedainuosiu tų dainų. Buvo klaiku.
Anyway. Po keleto dienų, vėl prisiminiau jį. Juk sakiau, kad visada ateina laikas, kai mintys pakiša tokią išdaigą ir vėl imi galvoti apie tai, apie ką mažiausiai norisi galvoti. Yup.. Peržiūrėjau ir nuotraukas. Ir kas norėjo, kad mes iš viso susipažintumėm? Dieve, padėk man jį pamiršti..
Einu dar pasimokint. Atsigersiu dieviškai skanios arbatos ir eisiu in lovą.
http://www.youtube.com/watch?v=OZtUjFJvYkA

Paskutinį kartą redagavo Iev., Sk. 03 20, 2011 6:02 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!

parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 03 20, 2011 5:53 pm

Aš myliu. Vadinasi aš esu.

Gal taip turėjo būti?

By the way, kas ten per dainos, kad buvo klaiku?

Daina labai graži!
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 03 20, 2011 5:59 pm

Sesės paliepta, su ja dainavau, o tiksliau staugiau, jos dievaitės Cyrus dainas :D Sooo, buvo klaikus staugimas ;D
Adelės daina - nereali. Kelias dienas jos klausau. Mmm.
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Pir. 03 21, 2011 4:49 pm

http://www.youtube.com/watch?v=lmq321zjkvs&feature=player_embedded
omg, kaip miela. žiūrėčiau ir žiūrėčiau. Nežinau kodėl, bet taip suėmė. Išriediėjo ašara. Mmm.
Galvoju pasinaudoti tais lapukais savo reikmėm panašiu pobūdžiu :D taip norisi, kad ir realybėje būtų tas pats. Kodėl negalima pačiam to padaryti realybėje? Mes patys galime pasakas paversti tikrove. Tik reikia didelio noro ir užsispyrimo.. :)
Diev.. Kokia svajinga nuotaika ^^
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 03 23, 2011 5:21 pm

http://www.youtube.com/watch?v=FiMK9e0h6YE
žiūriu ir galvoju ar aš pavydžiu, ar aš džiaugiuos?
Man taip gera kai, kitas pasiekia savo. Žiūrėjau "Britain's got talent" ir verkiau matydama kokie laimingi žmonės tampa, kai jie pasiekia savo. Nusprendžiau - sieksiu ir aš.
Esu prispausta, suvaržyta. Tik artimiausi draugai žino mane ir žino kaip man sunku būti tokiai suvaržytai. Vakar pradėjo pildytis viena iš mano svajonių. Taip gera pasidarė, kai pasikalbėjom su riežisierium ir sutarėm, kad mokykloje suveiksim naują projektą. Mmm. Taip nerealu. Juolab, būnant taryboj išties daug kelių prasiveria. To ko anksčiau negalėdavau pasiekti, dabar ranka pasiekiama. O jei dar nepasiekiama, tai labai daug trūksta, kad galėčiau tiesti rankas ir siekti to. Ech. Taip gera matyti dainuojantį žmogų gyvai iš širdies. Nutariau, kad grįšiu į gamtininkus, vien dėl chemijos projektų ir dėl dainavimo. Ten visada reikia pagalbos renginiuose. Manau, kad šį kartą, galėsiu ir be niekieno sudainuoti vieną kitą kūrinį. Ech.. Svajonės vieną dieną tokios neaprėpiamos ir nerealios, o kitą jau jauti jų alsavimą.
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Pir. 03 28, 2011 2:36 pm

žinau, kad nenormalu visą laiką galvoti apie tą žmogų, kuris jau niekada nebebus su tavimi. Ir visą ta laiką kaltini tik save. Žinoma, dabar galėčiau būt su tuo žmogum, bet ką padarysi, bandos jausmas pasiekė ir mane.
Tai va.. Kaip visada atsiranad priežastis prisiminti tą žiemą, kurią man nieko netrūko.. "Ir aš tikiu, kad šias Kalėdines šventes mes pasitiksime kartu.. Tik aš ir tu.." ech, tokie nerealūs žodžiai. Tada man jie tiek daug reiškė, o dabar liko tik prisiminimas. Vis dėl to buvau dar nesubrendus ir kvaila. Kitaip būčiau sugebėjus išlaikyti jį šalia savęs.
Ech.. "Kas bus šalia, kai virpa šaltis delne?" Jąą, kas bus šalia kitą kartą, kai šaltis stingdins mane?
Ir kaip aš galiu atsiduoti kitam žmogui, kai visą laiką galvoju apie kitą? Man gaila tų, kurie iš manęs kažko tikisi.. Gaila ir pačios savęs. Kaip visos tos mintys mane išsekina.. Ir pagalvojau, kad šiam dienorašty vien apie jį terašau. Kvaila, ar ne? Koks protingas žmogus taip darytų?
Anyway, šiandiena buvo nebloga. Žinoma, toliau nieko gero nenusimato, tik namų darbai, tv, sesuo, muzika ir bendravimas virtualiai.
<...> nebijok ir apkabink stipriau <...>
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 03 29, 2011 6:33 pm

Jeah. Nuvargau betrindama, blokindama ir pan.. Atakuoja mus.. Atakuoja.. Kaip gaila man tų žmonių.
Okė. Šiandien buvo viskas neblogai. Tik šiaip, mokykloj vos neprisidirbom.. :D ilga istorija.
Dieve, šiandien toks oras bjaurus. Ryte su tokia pakilia nuotaika išėjau į mokyklą, o pareinant - peršalau. Kaip miela. Dar vėliau pradėjo snigt...? Wtf? Hell yeah. Pasaulio pabaiga. Tai kokio velnio mes mokomės, jei nepilni metai liko gyventi? :D
Anyway, nudžiugau, kai radau pašte laišką apie muzikos stovyklą. Jėėėė!!!!
Atgal į viršų Go down
Electron.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 03 29, 2011 6:39 pm

Ei, kokią?
Aš buvau 2 kart muzikos stovykloje. Buvo laaabai fainiai!
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 03 29, 2011 6:43 pm

http://www.agata.lt/naujienos/kvieciame-dalyvauti-atrankoje-i-iv-aja-agata-jaunuju-atlikeju-meistriskumo-stovykla/ taaaip norėčiau patekti!!!
Atgal į viršų Go down
Electron.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 03 29, 2011 6:47 pm

AŠ IRGI PLATELIUOSE BUVAU MUZIKOS STOVYKLOJE. Hu hu.
Tik ne šitoje, nes kadangi važiavau seniau, tai man tada dar nebuvo 15 :DD. Taigi ten netoliese buvo kitokio amžiaus grupės muzikos stovykla.
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 03 29, 2011 6:50 pm

Tai fainai. ^^ man tik baisu dėl to, kad pirmiausia ims tuos, kurie lanko muzikos mokyklas ir šiaip turi geras rekomendacijas. O aš tiesiog, dainavau pas vieną mokytoją privačiai, o paskui pati tobulinausi ;D Bijau bandyt :D
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!

parašiau : 311
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-03-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 03 29, 2011 9:38 pm

Oi, Iev, džiaukis, kad gavai laišką iš "Agatos" stovyklos! Labai džiaukis! Nėra taip paprasta ten patekt, o ir dirbam ten gana sunkiai, tačiau smagu. :) Vienais metais buvau, nes K. Jatautaitė, ir A. Smičiūtė sugalvojo, kad man ten reik... Taigi, jeigu siūlo - važiuok. ;p
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 03 30, 2011 1:47 pm

bet ten jaučiu žiauriai sunku patekt ://
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 03 30, 2011 2:39 pm

Jei turi gabumų, neturėtų būt labai sunku. ;)
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 03 30, 2011 3:52 pm

:) dalyvavai tose atrankose? Pasakyk kaip ten viskas :D
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 03 30, 2011 5:51 pm

Ne, ačiū diev, man neteko... Vadovės rekomendacijų prirašė, šiaip su rengėjais pašnekėjo, ir važiavau be atrankos. Bet kiek pasakojo, tai ten tereik padainuot. :}
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 03 30, 2011 5:57 pm

ech, jei mam sutiks su dar viena mano durnyste - bandysiu ;)
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 03 30, 2011 7:26 pm

Linkiu kuo didžiausios sėkmės! :)*
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 03 31, 2011 4:05 pm

Aš sau taip pat! :D Dėkui :)
Atgal į viršų Go down
Electron.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 03 31, 2011 5:18 pm

Tu tik pasakyk kada ir laikysim už tave špygas ^^.
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 03 31, 2011 6:21 pm

Yyy!!! Tikrai pasakysiu :)*
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 03 31, 2011 7:10 pm

Jėėė. Dalyvausim DP konkurse. Bent taip nutarėm šiandien :D
Jievos - negrįšiu. Ech. Užsikrėčiau. Ir man taip primena vasaras kai žvaigždės kridavo ant delno... Mmm. Buvo taip gera ir taip gera, ir taip gera... Niam. Lyžt *Ieva sėdi kelias minutes ir svajoja*
Soo, šiandien, kaip jau galėjot suprast - puiki diena. Pačatinom su klasiokais, anglų rašėm bendrai :DD
Velnias, antradienį Lt įskaita. Ouch, daug mokintis reikės. O ir taip, šiom naktim visiškai neišsimiegu, nors ir anksti einu miegoti. Anyway. Paklausykit ir jūs to, kas mano sielą šiandien nuramino. Seniai klausiau dainų su giliai gilia mintim. :)
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 04 05, 2011 3:22 pm

OMfG. taip susifeilinau įskaitoj. Beeeeet... Gal nieko tokio :DD čia tik man atrodo, kad susifeilinau. Išsisukau nuo sunkių klausimų. Yėėėė! Klausau muzikos ir dar peržiūrėjus A.GATOS mini filmą apie stovuklą virpu ir svajoju apie puikią vasarą. Greeeeeičiau!!!
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 04 07, 2011 1:35 pm

Ieva nusikirpo plaukus. Jos kalbėjimas įvertintas 18/18. Visą savaitę gauna geriausius pažymius. Laukia penktadienio, nes draugei darys didžiausią 18-tojo gimtadienio dovaną. Yra paskirta tarybos pirmininkės sekretore. Ah.. Kiek daug visko šią savaitę. O dar kiek rytoj!!! Žaidimai, draugai, vynas, nerealus vakaras. Damn it! Išliejau daug ašarų šią savaitę, bet tikrai už tai man užmoka kitais dalykais, kurie priverčia mane natūraliai šypotis. Rawr. Jaučiuosi seksuali. O tu? Be to, palinkėkit man sėkmės rašant referatą ir laišką :DD Tep. Imu nebebijoti kitų egzaminų. Baisiausia jau ištvėriau. Jėėėės!
Be to, Ieva vėl aktyviai groja gitara. Sooo, šitą ji išmoko vakar ir kai tik turės laiko ir galimybių, jums pateiks savo versiją. :)
http://www.youtube.com/watch?v=s4Rax2PXiWA
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 04 10, 2011 2:43 pm

Kepiau keksą. Mmmm. Tooooks skanėstas. Eina sau, tokį tobulą iškepiau!!! Ir toooooooks skanus. Haaa! Pavydėkit dabar man, nes aš turiu skaaaaanų keksą. Anyway, vakar peršalau ir tik dėl mano kaltės negalėjom įrašyti "Skaistės ir Ievos šou"... Ah.. Reikia rašyti referatą.
Na, o čia, kad dar labiau pavydėtumėt Na na Na Na Na
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 04 10, 2011 2:48 pm

Tikrai skaniai atrodo. :) Skanaus. ;)
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Sk. 04 10, 2011 3:52 pm

Ačiū ^^
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Pir. 04 11, 2011 6:29 pm

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kSs4YL7Tctc
šitas mano ilgam filmų sarašę, bet pirmoj vietoj!!! Dar dėl įdomumo noriu byberio filmą pažėt, kas jau ten tokio įspūdingo, kaip visi sako :DD
Anyway... Bla, bla, bla.. Bla bla bla bla bla bla bla bla.. :DD Čia šiaip.. Mamos skambučių muzikėlė, kuri man jau įgryso, bet tuo pačiu labai giliai ir tikriausiai įstrigo :D YYY!!! Skauda gerklę, sloga ir skauda galvą... Sooo. Ieva is going sirgti ;// But that's ossom!
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Pir. 04 11, 2011 8:38 pm

Aš ir labai noriu "Klyksmą" pamatyt. Turėtų kietas filmas būt. :D
Bėje, sveik. Ir jokių čia ossom. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Antr. 04 12, 2011 12:26 pm

Ossom, nes jau seniai sirgau :DD iš viso, man sirgti yra kažkas tokio nerealaus :D
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Pir. 04 18, 2011 5:20 pm

Ah.. Naaaaa. Pradįjau žiūrėti True Bloods (blush)
Ech. Vėl užsikrėsiu vampyrizmu???
Gali taip būti?
Anyway ppl, ATOSTOGOS!!!
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Tr. 04 27, 2011 5:44 pm

Diev, patiko man tas pokalbis. :D
E.: tai kabink ;D
I.: jo, pakviečiau in draugus, jeigu ką, tai sakysiu, kad tu sakei, kad aš jį kabint turiu ;*
E.: Ei. :D
E.: Jis elektrikas. :D
I.: tai gerai! Įsuks lemputę kai reikės :DD
E.: Ir ne tik ;D
I.: Tai jo jo :DD nutrūkusius laidus suriš :DD
ech :DDi
r šiaip, šiandien dainavo "juoda balta" arba kitaip "Repuojantis kunigas" :DDD prisižvengėm, bet nieko :D
norėčiau ką nors romantiško suskelt, bet neturiu jėgų, nes man žiaaaaauriai karšta!! jums ne???
Atgal į viršų Go down
Electron.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 04 28, 2011 1:41 pm

Man šalta.
Tas elektrikas ir E man taip patinka. Electron... Electron... Electron... :DDD Just kidding.
Atgal į viršų Go down
Iev.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 04 28, 2011 4:05 pm

;D

Klausykit, o tiksliau skaitykit įdėmiai : IEVA IŠSIUNTĖ ANKETĄ Į AGATĄ! Happy
Atgal į viršų Go down
Calipso
See, they don't give a fuck about you like I do.

parašiau : 1080
prisijungiau : 2010-12-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   Kv. 04 28, 2011 6:40 pm

Ooo Šaunuolė. Yaaay Priims, pamatysi : )))
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://madhouse.forumlt.com
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.   

Atgal į viršų Go down

Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next