Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 What`s happening?

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeSk. 02 27, 2011 5:44 pm

1 dalis.


- Rojau, kelkis!- šiuo atskridusiu šauksmu iš pirmo aukšto pasibaigė mano nuostabus sapnas.
Tingiai išlipau iš lovos ir apsivilkęs chalatą nupėdinau iki vonios.
Chalato rankove nusivaliau aprasojusį veidrodį ir pažiūrėjau į savo atvaizdą jame. Buvau aukštas, juodaplaukis, raumeningas septyniolikmetis paauglys ir ant barzdos man buvo didelis, raudonas, prisirpes spuogas.
Negalėjau į mokykla eit su tuo grožiu, todėl bandžiau jį išspaust ir man beveik pavyko. Toje vietoje kur jis buvo dabar yra raudona dėmelio. Nieko jei ką įsipjoviau skusdamasis. Nusišypsojau savo atspindžiui ir į vonią nepasibeldus įlėkė mano jaunesnioji sesutė.
- Maja, aš galėjau būt nuogas,- pavarčiau akis ir pažiūrėjau į ją.
Ji vilkėjo rausvos spalvos chalatą ir kaip visada jos veidą puošė šypsena.
- Atleisk broliuk, bet man reikia vonios,- meiliu balsu pasakė žiūrėdama kačiuko akim.
Ji visada tokiu būdu gaudavo ko norėjo.
- Užleidžiu ją jums,- nusijuokiau ir pasilenkiau vieną ranką laikydamas už nugaros, o kitą priekyje ir atbulomis išsineždinau iš vonios.
- Myliu tave,- išgirdau jos žodžius lipant man žemyn.
Ir aš ją mylėjau. Kaip galėjau jos nemylėt kai ji tokia nuostabi sesuo ir draugė. Su ja galiu kalbėt apie viską, ji visada mane išklauso ir pataria.
Nulipęs žemyn išvydau mamą ruošiančią mums pusryčius apsirengus chalatą ir už stalo sėdintį kostiumuotą seimo narį skaitantį „New York`s Time“ laikraštį. Šis kostiumuotas vyrukas yra mano tėtis.
Kaip supratot esu iš pasiturinčios, idealios šeimos statusą turinčios šeiminėlės
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 4:11 pm

2 Skyrius.
MONIKA

„When you`re gone!!“ užcypė mano telefono žadintuvas ir neprasimerkus susiradau jį ir greitai išjungiau.
Dar vienas ankstyvas rytas ir mokykla. Nežinau kodėl, bet šitos Kanadietiškos mokyklos į kurią einu tiesiog negaliu pakęst. Taip ji yra privati ir gera, tačiau joje mokosi visiški neišmanėliai pasikėlę bepročiai, kuriems rūpi tik pinigai.
Išlipus iš lovos iš karto nuėjau prie savo pasenusio kompiuterio ir pasileidau kaip tik senosios kolonėlės išnešė garsą. Apsivilkau savo apsitrynusį žalią chalatą ir kaip tik išgirdau savo sesers klykiantį balsą. Turbūt kaip ir visada tai buvo voras.
Tysdama kojas nuėjau į vonią iš kur ir sklido jos balsas.
- Voras!!- cypė jinai ir pirštu rodė į vonios kampą.
- Eik iš čia, nes suės tave,- nusijuokiau kai jinai išbėgo iš vonios.
Dabar pasiskųs mamai arba tėčiui ir viskas.
Pažiūrėjau į seną ant melsvų plytelių, kurios turėtų būt mėlynos kabantį suskilusį veidrodį. Ir išvydau savo atvaizdą: esu 163 metro ūgio ir sveriu 67kg turiu iki pečių banguotus juodus plaukus, kai tuo tarpu noriu tiesiu. Taigi esu visiškai negraži ir netraukiu vyriško lyties atstovų. Na jei ir traukiu tai jie būna visiški nevėkšlos.
Nusisukau nuo to atvaizdo, kuris man visiškai nepatinka ir girgždančiais laiptais nulipau apačion. Ten mane pasitiko vilkšunis užšokdamas ant manęs. Nekenčiu jo taip pat kaip jo savininkės, savo vyresnės sesutės.
Kaip ir kiekvieną rytą virtuvėje išvydau tą patį vaizdą: mama darbavosi prie pusryčių, o mano mylimas tėvelis, kuris grįžo trumpam ir greit vėl išvažiuos į tolimą reisą su trumpikėmis gėrė kavą.
- Labas rytas,- pasakiau ir nuo stalo pasiėmus karštos arbatos puodelį grįžau į savo kuklų kambariuką.
Esu šešiolikmetė, nekenčianti savęs, savo sesers ir jos augintinio.
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 4:21 pm

OMG :DD Daaaaaar! Man patiko. Nežinau kodėl, bet mane visada tokie aprašai traukė :)
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 4:22 pm

Ačiū : )
Vėliau įkelsiu dar. : )
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 4:22 pm

Laukiu Wyyyyy
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 6:34 pm

3 Skyrius.
ROJUS.

Įėjus į mokyklą kaip visada prie manęs iš karto buvo Čiarlis su Greta ir Ieva.
Nei vienas nepratarė nė žodžio, tiesiog ėjom iki savo spintelių ir žiūrėjo kaip visi mums traukiasi iš kelio.
Čiarlis buvo geriausias mano draugas, arba tokiu apsimetė. Tiesiog aš turėjau su juo tampytis, nes jis buvo mano tėčio bendradarbio sūnus, taigi viskas aišku. Greta tampėsi kartu su Čiarliu. Jie tiko vienas kitam. Abu garbanoti rudaplaukiai, kalbantys bet ką, svarbu kalbėt, abu iš pasiturinčių šeimų. O Ieva buvo mano mergina. Ji buvo aukšta šviesia plaukė, žaliaakė, kiekvieno vaikino svajonių mergina.
Mūsų grupė buvo kaip ir šios mokyklos elitas. Visų mūsų vengė, klausė, traukėsi iš kelio, valgykloj visi žinojo kur mes sėdim. Tiesiog visi žinojo savo vietą.
Priėjus prie spintelių ant saviškes pamačiau prikabintą meškiuką su širdele rankose. Atsisukau į Ievą.
- Tai ne aš,- iš karto pasakė jinai ir iškėlė rankas į viršų.
Man nepatiko tokios staigmenos, nepatiko tas nežinomumas ir tiesiog tai, kad mane kažkas stebi.
Nukabinau meškiuką ir iš karto išmečiau į šiukšlių dėžę, tikėdamasis, kad siuntėjas mato tai ir daugiau nedarys tokių dovanėlių.
Pirma pamoka buvo istorija, kaip ir kiekvieną šio dalyko pamoką mokytojas pradėjo pasakot ne į temą, apie savo jaunyste, kaip tada buvo sunku, kokios buvo gyvenimo sąlygos, kad jie mokėjo linksmintis be alkoholinių gėrimų ir, kad nesėdėdavo kiauras dienas prie kompiuterio. Kadangi man buvo žiauriai nuobodu išsitraukiau savo naują mėlynos spalvos iPhone ir parašiau Monikai.
Su ja susipažinom internete, kad ir kaip bebūtų keista man patinka naujos pažintis, bet kitokios nei bendrauju realiame gyvenime, gal todėl Monika man pasirodė įdomi ir kitokia nei kitos.
- Pone Ronaldai, gal galėtumėte pasakyti apie ką aš dabar pasakojau?- išgirdau mokytojo balsą prie savęs ir tušinuko dūrį iš Čiarlio pusės.
- Apie pasaulio istoriją?- net nepažiūrėjęs į jį pasakiau pakeldamas kairį antakį.
- Ne,- rimtu balsu atkirto nueidamas nuo mano stalo ir su liniuotę trenkė kažkam per stalą.
- Kitą kartą tau dursiu iš skriestuvo,- pasakiau sakinį skirtą Čiarliui žiūrėdamas į lentą.
- Tai, kad tu kaip visada svajojai,- atkirto jis baksnodamas tušinuką į tuščią popieriaus lapą.
Nepakęsdamas to garso atsistojau ir pradėjau eit link durų.
- Ponaiti Ronaldai?- vėl tas girgždantis senio balsas.
- Ką?- dabar pažiūrėjau į jį.
- Kur einate?- mandagiai paklausė jis.
- Šikt,- pasakiau ir nelaukdamas jo reakcijos išėjau iš klasės.
Uždaręs duris dar girdėjau bendraklasių juoką.
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 6:43 pm

Jėėėga. Aš kažkada irgi rašiau kaip tu, tik vienam skyriui buvo 4 žmonių dienoraščiai :)
tęęęsiniooo!
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 7:06 pm

Smagu : )
Malonu, kad skaitai : )
Tęsinį turbūt rytoj įkelsiu : )
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 6:03 pm

4 Skyrius.
MONIKA.

Išlipau iš geltono mokyklinio autobuso ir su savo per didele uniforma nuėjau mokyklos link. Kadangi beveik visus pinigus tėvai išleidžia šiai mokyklai tai nupirko žymiai didesnę uniformą, kad būtų ir kitiems metais. Taip ji ant manęs atrodė dar tragiškiau. Nors ir sesers uniforma buvo didesnė, tačiau jai ji tiko.
Pravėriau mokyklos duris ir kaip kiekvieną darbo dienos rytą patekau į patalpą su persiko spalvos sienomis.
Kaip ir visada čia vyko veiksmas. Visi stovėjo grupelėmis prie savo spintelių.
Net nesureagavau kaip kažkas mane nubloškė ant žemės ir knygos buvusios mano rankoje išsimėtė po visą patalpą.
Lėtai atsikėliau ir atsisukau į tą pusę, kurioje turėjo būti viso to kaltininkas. Mokyklos šmelitas. Ten stovėjo Džordžas, Emile ir Kajus, turtingiausieji šios mokyklos išlaikytiniai tie, kuriems visada turi duoti kelią.
- Traukis iš kelio, karve,- išgirdau skambius žodžius iš aukšto blondino žydromis kaip vandenynas akimis.
Nieko nesakiusi tiesiog nuleidau galvą ir jiems praėjus susirinkau savo knygas.
Įėjus į klasę iš kart nužingsniavau į jos galą ir atsisėdau prie savo geriausios draugės Miglės.
Iš išvaizdos mes buvom visiškai nepanašios. Jinai liekna, ilgaplaukė blondinė, traukianti vaikinų dėmesį. Nors ji ir priklausė kaip aš vadinu šmelituj, bet elgėsi kitaip nei jie. Ji buvo labai malonu ir su visais bendravo kaip su sau lygiais, tuo ji man ir patiko.
- Sveika,- pasveikino mane su plačia šypsena.
- Labas,- šiek tiek šyptelėjau.
Tuo metu mano senas nespalvotas nokijos telefonas su vibravo mano kišenėje. Išsitraukus Rojaus žinutę: „Kaip ir visada rytas sumautas?“. Trumpai ir greitai atrašiau vieno žodžio žinutę: „Aha“. Rojaus aš realiai nepažinojau, nežinau kaip jis atrodo, bet man to ir nereikia, man patinka su juo diskutuot, kalbėt įvairiomis temomis, pradedant meile ir baigiant globaliniu atšilimu.
Būtų smagu su juo susitikti, tačiau bijau. Bijau, kad pamatęs mane jis elgsis kaip ir kiti, o gal dar blogiau, nors ir, manau, kad jis taip negalėtų, tačiau vistiek to bijau. Gal kada nors, kai pakeisiu savo išvaizdą ir susitiksim, bet tai bus dar negreit.
- MONIKA!- ant visos klasės užrėkė Miglė.
Piktai į ją dėbtelėjau ir stebėjau prie mūsų einančia matematikos mokytoją. Ji vilkėjo mėlynių spalvos kostiumėlį su didelėmis juodomis sagomis ir buvo apsiavusi juodus batelius, kurie jai einant kaukšėjo ir tas garsas sklido per visą klasę.
- Panele, gal norite ką nors pasakyti?- deginančiu žvilgsniu ji žiūrėjo į Miglę.
- Atsiprašau,- nedrąsiai pasakė ji su mieliausia veido išraiška, kokią tik galėjo padaryt.
Nieko neatsakius mokytoja užsisuko atkišdama mums užpakalį ir toliau kalbėdama apie sudėtines trupmenas.
- Aš tave pritrenksiu,- tyliai pasakiau žiūrėdama į lentą.
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 6:24 pm

Man patinka. Tokia paaugliška istorija :) lauksiu dar.
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePen. 03 18, 2011 8:01 pm

Atsiprašau, kad taip ilgai teko laukt : )

5 Skyrius.
ROJUS.

Pravėręs namų duris žinojau, kad nieko nėra, taigi nenusiavęs batų ir nutrenkęs kuprinę tiesiog ant lauptų nudūmiau į savo kambarį.
Atsidaręs laptopą kaip ir kiekvienas save gerbiantis paauglys iš karto pasijungiau skypę ir įlindau į facebook`ą.
Iškarto ten prisijungęs gavau žinutę nuo Kajaus. Aha, šiandien ketvirtadienis ir šiandien pas jį vakarėlis, manau, kad teks ten apsilankyt.
Užsileidau muziką ant garso ir nuėjęs prie spintos išsitraukiau baltus trumpom rankovėm marškinius, kaklaraištį ir juodas kelnes. Viską numečiau ant lovos ir nuėjau į vonią.
Išėjęs susidūriau su Maja.
- Kitą kartą susirink savo kuprines, ir dėl Deivo meilės nevaikščiok po namus vien tik su rankšluosčiu,- mačiau kaip ji nuleidžia akis ir greit vėl jas pakelia.
- Supratau,- nusijuokiau ir paimiau iš jos savo kuprinę.- Būsi pas Kajų vakarėly?- pakėliau vieną antakį.
- Būsiu,- nusijuokė ji ir jau ėjo į savo kambarį kai atsisuko į mane.- Tiksliai apačioj tavęs laukia Ieva.
Atsidusau ir pro duris įmetęs kuprinę į savo kambarį nusileidau žemyn.
- Atrodai nuostabiai,- išsišiepė pamačius mane ir priėjus perbraukė per krūtinę.
- Gash. . Ieva,- patraukiau jos rankas.- Kas nors atsitiko?
Nors mes su Ieva buvome pora, tačiau meilės vienas kitam nejautėm, tiesiog jautėm vienas kitam susižavėjimą ir mūsų draugyste buvo patenkintu tėvai.
- Nieko, tik atvažiavau, nes manau, kad kartu važiuosim į vakarėlį,- pasakė jinai žiūrėdama į mane.
- Tai tada gerai,- nusišypsojau.
- Gal galiu padėt apsirengt?- meiliai nusišypsojo ir švelniai pabučiavo.
- Tai gal nereikia, nes tada tikrai vėluosim- bučiuodamas pasakiau.
- Mes galim vėluot,- jaučiau kaip bučiuodama ji nusišypso.
- Ne, aš einu, persirengsiu,- švelniai atitraukiau ją nuo savęs ir greit užlipęs laiptais nuėjau į savo kambarį.
Įėjęs greit apsirengiau ir išjungęs muziką išėjau.
Apačioje Ieva kalbėjo su Maja.
- Pasiruošusios?- išsišiepiau ir pabarškinau mašinos rakteliais.
- Mes visada greičiau už tave pasiruošiam,- nusijuokė Maja ir visi išėjom į lauką.
Prieš išeidamas dar kartą pažiūrėjau į savo atvaizdą: Plaukai pasraryti ežiuku, kaklaraištis kaip ir turi būt atlaisvintas, laikrodis vietoj kaip ir diržas laikantis kelnes.
- Pamaiva, greičiau,- išgirdau Ievos žodžius ir išėjau.

Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePen. 03 18, 2011 8:11 pm

Ooo. Ieva :D laukiu sekančios dalies :)
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePen. 03 18, 2011 8:22 pm

6 Skyrius.
MONIKA.

Buvo lygiai vidurnaktis kai po mano pagalve gulintis telefonas pradėjo vibruot, taip išsklaidydamas mano mintis.
- Klausau,- pavargusiu balsu pasakiau.
- Labas,- išgirdau liūdną Rojaus balsą.
Jis man skambindavo tik tada, kai būdavo rimtas atvejis.
- Kas yra?- iš karto paklausiau.
- Trukdau?- šį kartą jis paklausė dar liūdniau.
- Netrukdai,- pasakiau ir išgirdau keistą garsą.- Tu verki?- kiek nustebus paklausiau.
- Ne. . Am. . Taip,- nedrąsiai pasakė.
- Dabar pasakok kas yra, viską ir, kad nieko nepraleistum,- rimtai pasakiau ir išlipus iš lovos nuėjau prie lango, kad galėčiau matyt žvaigždėtą dangų.
- Na aš tau sakiau, kad šiandien pas Kajų buvo vakarėli?
- Sakei, tu manęs neklausinėk, o pasakojau,- sėdėdama ant palangės ir žiūrėdama į žvaigždes pasakiau.
- Gerai,- atsiduso jis ir pradėjo pasakot.- Aš, Ieva ir Maja įėjom į namą kai jau viskas vyko. Kaip ir visada visų akys nukrypo į mus, bet tai neesmė, mes prie to jau pripratome. Maja greit dingo kažkur minioje, o mes su Ieva nuėjome prie baro ir pasiėmę išgert nuėjom į šokių aikštelę. Bešokant kažkas man vis kišo taures su alkoholiu, manau, kad tau buvo kokia nors mergina, kuri mane norėjo prigirdyt ir nusivest į tamsų kambarį. Taigi atėjus dešimtai valandai aš jau buvau gerai apsvaigęs ir su Kajum ir Čarliu dar nuėjom parūkyt žolytės,- užsikirto jis, bet greit tęsė toliau.- Kaip jau numanau po to man jau buvo totali šikna. Grįžus į svetainę prie manęs prisikabino kažkokia mergina, visaip lindo ir galiausiai kai mes bučiavomės mus pamatė Ieva. Nors mes kaip tu žinai nemylim vienas kito, tačiau toks pažeminimas jai nepatiko ir trenkus man antausį ir išrėkus viską ką apie mane mano, geriau aš to nekartosiu, išėjo iš vakarėlio. Jai išėjus aš nuėjau prie baro ir pasiėmęs, dabar net nežinau ko, viską išgėriau vienu mostu ir prie manęs priėjo Maja su savo vaikinu. Ji man pradėjo kažką aiškint, kad blogai darau ir panašiai, atkirtau, kad aš pats žinau ką aš ir kaip darau. Tada. .- užsikirto jis.
- Rojau pasakok,- paraginau jį.
- Tada kažkaip netyčia aš ją pastūmiau ir pargriuvus susipjaustė ranką. Norėjau prie jos pasilenkt, padėt atsikelt, atsiprašyt, bet man neleido, jos vaikinas, Benas. Susimušiau ir su juo. Nepamenu kas buvo po muštynių. . Atsigavau tik tada kai mano mašina įlėkė į pakelės medį,- papasakojęs viską atsiduso.
- Ach, Rojau,- te sugebėjau pasakyt.- Kur tu dabar?
- Prie ežero,- tyliai pasakė jis.
Įsivaizdavau kaip jis vienas sėdi prie didelio ežero, po žvaigždėtu dangumi, kaip jo skruostais rieda ašaros. .
- Nusiramink ir nepridaryk jokių nesąmonių,- raminančiu balsu pasakiau.
- Kaip man nusiramint? Maja man už tai niekada neatleis, Ieva irgi. O dėl tėvų, jie turbūt mane išsiųs į kokią internatinę mokyklą toli nuo savęs, kad jie manęs nematytų ir nekalbės visą likusį gyvenimą, kad pakenkiau tėčio karjerai.
- Rojau, viskas bus gerai. Maja tikrai tave supras kaip ir tėvai. O dėl Ievos, tai susirasi kitą, kurią tikrai mylėsi,- pasakiau aš ir užsimerkiau.
- Kaip norėčiau, kad būtum šalia manęs. Tu vienintelė viską supranti,- išgirdau švelnius jo žodžius.
- Aš ir norėčiau bet taip nėra,- pasakiau ir atsimerkus pažiūrėjau į dangų.
- Žiūri į dangų?- paklausė jis.
- Kaip visada,- pasakiau ir šiek teik šyptelėjau.
- Gera žinot, kad bent taip mes esam kartu,- giliai pasakė jis.
- Galvok norą, žvaigždė krenta,- greitai pasakiau.
Kaip visada tokiu momentu abu užsimerkėm ir sugalvojom norą. Norą, kuris galbūt kada nors išsipildys.
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 5:54 am

Jėgelė Miaaaau Man labai patikti :)
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 7:47 am

Labai smagu : )
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 8:44 pm

6 Skyrius.
MONIKA.

Buvo lygiai vidurnaktis kai po manopagalve gulintis telefonas pradėjo vibruot, taip išsklaidydams mano mintis.
- Klausau,- pavargusiu balsu pasakiau.
- Labas,- išgordau liūdną Rojaus balsą.
Jis man skambindavo tik tadai, kai būdavo rimtas atvejis.
- Kas yra?- iš karto paklausiau.
- Trukdau?- šį kartą jis paklausė dar liūdniau.
- Netrukdai,- pasakiau ir išgirdau keistą garsą.- Tu verki?- kiek nustebus paklausiau.
- Ne. . Am. . Taip,- nedrąsiai pasakė.
- Dabar psakok kas yra, viską ir, kad neiko nepraleistum,- rimtai pasakiau ir išlipus iš lovos nuėjau prie lango, kad galėčiau matyt žvaigždėtą dangų.
- Na aš tau sakiau, kad šiandien pas Kajų buvo vakarėli?
- Sakei, tu manęs neklausinėk, o pasakojau,- sėdėdama ant palangės ir žiūrėdama į žvaigždes pasakiau.
- Gerai,- atsiduso jis ir pradėjo pasakot.- Aš, Ieva ir Maja įėjom į namą kai jau viskas vyko. Kaip ir visada visų akys nukrypo į mus, bet tai neesmė, mes prie to jau pripratome. Maja greit dingo kažkur minioje, o mes su Ieva nuėjome prie baro ir pasiėmę išgert nuėjom į šokių aikštelę. Bešokant kažkas man vis kišo taures su alkoholiu, manau, kad tau buvo kokia nors mergina, kuri mane norėjo prigirdyt ir nusivest į tamsų kabarį. Taigi atėjus dešimtai valandai aš jau buvau gerai apsvaigęs ir su Kajum ir Čarliu dar nuėjom parūkyt žolytės,- užsikirto jis, bet greit tęsė toliau.- Kaip jau numanau po to man jau buvo totali šikna. Grįžus į svetainę prie manęs prisikabino kažkokia mergina, visaip lindo ir galiausiai kai mes bučiavomes mus pamatė Ieva. Nors mes kaip tu žinai nemylim vienas kito, tačiau toks pažeminimas jai nepatiko ir trenkus man antausį ir išrėkus viską ką apie mane mno, geriau aš to nekartosiu, išėjo iš vakarėlio. Jai išėjus aš nuėjau prie baro ir pasiėmęs, dabar net nežinau ko, viską išgėriau vienu mostu ir prie manęs priėjo Maja su savo vaikinu. Ji man pradėjo kažką aiškint, kad blogai darau ir panašiai, arkirtau, kad aš pats žinau ką aš ir kaip darau. Tada. .- užsikirto jis.
- Rojau pasakok,- paraginau jį.
- Tada kažkaip netyčia aš ją pastūmiau ir pargriuvus susipjaustė ranką. Norėjau prie jos pasilenkt, padėt atsikėlt, atsiprašyt, bet man neleido, jos vaikinas, Benas. Susimušiau ir su juo. Nepamenu kas buvo po muštynių. . Atsigavau tik tada kai mano mašina įlėkė į pakėlės medį,- papasakojęs viską atsiduso.
- Ach, Rojau,- tesugebėjau pasakyt.- Kur tu dabar?
- Prie ežero,- tyliai pasakė jis.
Įsivaizdavau kaip jis vienas sėdi prie didelio ežero, po žvaigždėtu dangum, kaip jo skruostais rieda ašaros. .
- Nusiramink ir nepridaryk jokių nesąmonių,- raminančiu balsu pasakiau.
- Kaip man nusiramint? Maja man už tai niekada neatleis, Ieva irgi. O dėl tėvų, jie turbūt mane išsiųs į kokią internatinę mokyklą toli nuo savęs, kad jie manęs namatytų ir nekalbės visą likusį gyvenimą, kad pakenkiau tėčio karjierai.
- Rojau, viskas bus gerai. Maja tikrai tave supras kaip ir tėvai. O dėl Ievos, tai susirasi kitą, kurią tikrai mylėsi,- pasakiau aš ir užsimerkiau.
- Kaip norėčiau, kad būtum šalia manęs. Tu vienintelė viską supranti,- išgirdau švelnius jo žodžius.
- Aš ir norėčiau bet taip nėra,- pasakiau ir atsimerkus pažiūrėjau į dangų.
- Žiūri į dangų?- paklausė jis.
- Kaip visada,- pasakiau ir šiek teik šyptelėjau.
- Gera žinot, kad bent taip mes esam kartu,- giliai pasakė jis.
- Galvok norą, žvaigždė krenta,- greitai pasakiau.
Kaip visada tokiu momentu abu užsimerkėm ir sugalvojom norą. Norą, kuris galbūt kada nors išsipildys.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePir. 03 21, 2011 12:02 pm

Įdėjai tą patį ;/ jau buvau nudžiugus , kad dar viena dalis. Anyway, laukiu :)
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePir. 03 21, 2011 4:25 pm

Ew. . Sorry tikrai nepastebėjau, taisaus : )


7 Skyrius.
ROJUS.

„When you`re gone!!“ miegodamas išgirdau cypiant kažkokiam daiktui. Garsas sklido iš po pagalvęs, taigi neatsimerkęs pakišau ranką po ja ir ištraukiau kažkokį neaiškios kilmės daiktą, panašų į telefoną. Atsimerkiau ir savo rankoj pamačiau kažkokį mėlinos spalvos seną telefoną. Kažkadą tokį, turėjau, bet tai buvo labai seniai, toks buvo mano telefonas. Nesupratau kodėl šis telefonas buvo mano rankoj, bet į tai nekreipiau dėmesio.
Atsisėdau ir užsiėmęs už galvos, žiūrėjau į savo kojas. Pala. Nuo kada aš depiliuoju kojas?
Ranka perbraukiau per jas, jos buvo švelnios, neplaukuotos. Bet, negali būt, kad tai mano kojos.
Nieko nesuprasdamsa pakėliau galvą ir lėtai apsidairiau. Sutrikau, nes nežinojau kur randuosi, tai nebuvo mano kambarys, ir nei vieno iš mano draugų. Tai buvo veikiau mergaitiškas kambarys, su daug kažkokių nuotraukų ant sienų, grindų, stalo.
- Mam!!- pašaukiau, norėdamas, kad jinai man viską paaiškintų.
- Monika, kas yra?- paklausė kažkokią ponia įėjus į kambarį.
- Kokia dar Monika?- pasakiau ir atkriaupiau dėmesį į savo balsą.
Negali būt. To tikrai negali būt.
- Negaliu eit į mokyklą, blogai jaučiuosi,- isterišku balsu pasakiau ir susiėmiau už pilvo.
- Gulk ir gulėk, tuoj padarysiu arbatos,- pasakė atsidusus ir paliko mane vieną.
Lėtai kiek galėjau be veidrodžio apžiūrėjau save. Stovėjau basas ir buvau apsivilkęs ilga ir didelę maikę.
Galvodamas, kad man reikia veidrodžio nedrąsiai išėjau iš kabario ir šaltomis grindimis nuėjau į kitą pusę, ten kur nebuvo laiptų. Pamačiau pirmas duris kairėje, kaip supratau tai ir buvo vonia.
Atidariau jas ir mano laime, ten nieko nebuvo. Įėjau ir užrakinęs duris atsistojau prieš veidrodį.
Jame išvydau gražių veido bruožų merginos veidą, šiek tiek apkūnią ir žemą. Paimiau už maikės galų ir lėtai kėliau į viršų, bet greit nuleidau. Negalima, negalima žiūrėt į jos ar mano, nežinau į kieno krūtine, bet žiūrėt negalima. Staiga išgirdau beldimą.
- Monika, dink iš vonios,- pasigirdo irzlus balsas.
Nieko nesakiau tiesiog stovėjau kaip statula.
- Tau skambina,- ramiu balsu pasakė.
Tai turbūt Monika. Greitai atrakinęs duris nubėgau iki kambario ir paimiau telefoną, kuris skambėjo taip kaip ir ryte.
- Kokį prakeiktą norą tu sugalvojai? – išgirdau rėkiantį savo balsą.



8 Skyrius.
MONIKA.

Drebančiais pirštais knisaus jo – savo telefono ir ieškojau jau net nebežinau kieno numerio.
Apsistojau ties numeriu: Monikūt. Paspaudžiau skambinimo migtuką ir nervingai laukiau kol išgirsiu ką nors kitam laido gale.
Kai supratau, kad kažkas pakėlį ragelį iš viso Rojaus balso išrėkiau:
- Kokį prakeiktą norą tu sugalvojai?!
- Nusiramink,- išgirdau visai linksmą atsakymą.
- Kaip galiu nusiramint? Aš net nesuprantu kas čia vykstą!!- toliau rėkiau.
- Kai pagerės perskambint,- visiškai ramiai pasakė ir išgirdaug pypsėjimą.
Jis padėjo ragelį. Suklupau ant pukuoto kilimo kur ir stovėjau ir bandžiau suprast kas įvyko.
Dar vakar užmigau būdama savim. Užmigau jam sugalvojus norui. O šiandien atsikėliau nebežinau kuo būdama. Su tarp kojų tabaluojančiu kažkokiu daigtu. Negalėjau patikėt tuos kas vyksta. Norėjau, kad tai būtų tik blogas sapnas, tačiau, kad ir kiek žnaibyčiau sau rankas niekaip iš jo nepabundu.
Nežinau kiek laiko praklupojau ir apie visa tai galvojau, bet mane nuo mano minčių atitraukė stiprus beldimas į duris.
- Atrakink duris,- išgirdau piktą vyrišką balsą.
Mašina. Vakar vakaras. Jam, jo kūnui, mano sielai – galas.
Greitai mintyse peržvelgiau ką jis man sakė apie savo šeima. „Ji draugiška“, išsirinkau gražiausią pasakymą sau nuramint.
Lėtai ir nedrąsiai priėjau prie durų, kai kitoje pusėje vis dar rėkavo vyriškis.
Lėtai atrakinau ir jos greitu ir satigiu judesiu atsidarė parblokšdamos mane.
Sviruodama žengiau kelis žvilgsnius atgal, ranka susiėmus už veido dalies, kuri ką tik susidūrė su durim.
- Ką tu sau galvoji? Kad gali daryt nesąmones? Apie tai kalba visas prakeiktas rajonas!!- tiesiog klausiau to rėkimo ir susigūžiau.
Susigūžiau kaip ir visada, kai mokykloj prie manes kipdavo „elitas“. Sovėjau susigūžus ir mačiau kaip prie manęs artėja juodi lakuoti batai. Staiga pajutau kumštį, kuris smogė Rojaus kūnui į krūtinę.
Dabar jau gulėjau kartu su jo kūnu susirietus ant grindų.
- Bent jau elkis kaip vyras! – rėkė tas vyriškis.
Tiesiog nereagavau į jį. Gulėjau ir tuščiom akim žiūrėjau į kelius. Kodėl aš? Ką aš padariau? Kodėl viskas vyksta būtent man?
Galvoje sukosi begale klausimų, bet pagrindinis iš jų buvo: Kas čia vyksta?

Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePir. 03 21, 2011 4:59 pm

Būk gera, įdėėėėėk šiandien daaaaaar!!
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePir. 03 21, 2011 7:28 pm

Gero skaitymo : ) Tikiuosi, kad patiks : )

9 Skyrius.
ROJUS

Gulėjau ant kažkokios pablukusios žalios sofutės ir apsiklojęs, o gal turėčiau sakyt apsiklojusi, bet čia nebesvarbu, žiūrėjau televizorių ir valgiau didelį kibirėlį ledų. Seniai jau taip nebegulėjau. Tikras poilsis. Per televizorių kaip ir buvo galima tikėtis nieko nerodė, juk čia nėra nei skaitmeninės nei kabelinės televizijos, nežinau kaip jie gali žiūrėt per nemokamus kanalus rodomą šlamštą.
Kaip tik ėjo kažkokia pokalbių laida, kai suskambo Monikos telefonas. Ekrane išvydau Miglės vardą. Kiek prisimenu iš pasakojimų tai buvo jos geriausė draugė.
- Klausau,- bandžiau pamėgdžiot Monikos balsą, bet man to nereikėjo.
- Kur tu bo galais esi?- išgirdau isterišką merginos balsą .
- Namie,- ramiai atsakiau, nematydamas nieko blogo.
- Kaip drįsai palikti mane vieną šitoj pamišėlių mokykloj,- tiesiog išrėkė į ragelį.
- Ramiau ramiau, mergyt,- pasakiau tą patį kaip ir kiekvienai, kurią palikdavau.
- Ką tu pasakei?- iš isteriško balso jis tapo nustebęs.
- Nieko,- greitai pasakiau,- tai kas ten gero?- bandžiau nusukt temą.
- Nieko, kaip ir visada, iš istorijos gavom po 8, o tiek kaip ir visada 10, kaip gi parašys mažesnius pažymius, reikia mero sūneliui ir jo draugams palyst šiknon, reikia,- ironišku palsu išpylė.
- Ahaaaa,- nutesiau.
- Tai kas tau yra?- susirūpinusiu balsu paklausė.
Jetau, tos panos nuotaikos keitėsi sekundėm, ar bent jau balsas.
- Blogai jaučiuos,- pasakiau šaukšteliu kabindamas šokoladinius ledus.
- Sergi? Monika, poryt mums vakarėlis, tikiuosi, kad nieko rimto,- dabar ji kalbėjo viltingai.
- Pasveiksiu, viskas bus gerai,- pasakiau ir pats tuo nepatikėjau.
- Tai, gerai vakare užsuksiu,- jaučiau kaip jinai nusišypso.
- Ne, susitiksim ryt mokykloj,- vis dėl to juk man reikia pasiruošt morališkai susitikt su tokia nepastovia mergina.
- Gerai, dabar negaliu kalbėt, iki, bučiuoju,- išpyškino greitakalbe ir nespėjus man nieko pasakyt jau girdėjau tuos nervinančius pypsėjimus.
Nutrenkiau telefoną kažkur ant sofos ir vėl pasukau galvą televizoriaus pusėn.
Rodė kažkokią kvailą melodramą. Nereikėjo net jos žiūrėt, ir taip buvo aišku kaip viskas baigsis.
Čia iš teis nuobodu. Atsidusau ir išlipęs iš lovos nusprendžiau apsidairyt.
Namai buvo kuklūs, nieko įpatingo, bet čia buvo jauku, o tikriems namams ir reikia.
Atėjau į Monikos kambarį ir mano akis užkabino kampe stovinti gitara. Neprisimenu, kad ji minėjo jog groja gitara. Paėmęs ją ištraukiau iš dėklo.
Ji buvo kitokia nei visos kitos. Visa gitara buvo aprašinėta. Radau ant jos kiek supratau dainų posmelių, natų, eilių ir šiaip minčių. Vieni žodžiai buvo parašyti rašytinėm raidėm, kiti – spauzdintiniai, dar kiti – grafiškai.
Labiausiai įstrigo raudonu rašalu parašyti žodžiai:

Niekada taip ir neišdrįsau prie tavęs prieit.
Kai norėjau, tavęs jau nebeliko.
Nebeliko šaly, planetoj, visatoj,
Tavęs nebeliko gyvame pasaulyje,
Bet visada liksi mano širdyje.

Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Sve?ias
Svečias
Anonymous



What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePir. 03 21, 2011 7:49 pm

Patiko . Giriu už tai, kad netyngi ilgesnių dalių rašyti.
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePir. 03 21, 2011 7:55 pm

Ahw.. Šiaip primena filmą man rodos "Mergina vaikino kailyje" ar kažkas pan, bet, žinoma, čia kitaip :) nekantriai laukiu dar :)
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePir. 03 21, 2011 8:37 pm

Lukai, ačiū : ) Jei rašau, tai rašau ilgesnes dalis, bet paskutiniu metu ratokai tai darau : )
Ieva, daug kam tai primena, bet tik tuo kūnų "pasikeitimu" ši istorija ir primena tą filmą : )
Ačiū, kad skaitot ir komentuojat : )
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeAntr. 03 22, 2011 1:59 pm

10 Skyrius.
MONIKA

Ėjau plačiu mokyklos kolidoriu ir jaučiau į mane įsmeigtus mokinių žvilgsnius. Jaučiausi taip, lyg jie žinotų mano, mūsų paslaptį. Tačiau jie to žinoti negalėjo, nes aš ir pati to visiškai nesupratau.
Jie žiūrėjo į po akim šveičiančią mėlynę. Rojaus tėtučio rytinis darbas.
Buvo keista. Ne tik todėl, kad buvau Rojaus kūne, apie tai jau nebekalbu, tai keičiausias dalykas mano gyvenime. Buvo keista tai, kad einant kolidoriu man visi traukėsi iš kelio. Nebuvau pratusi prie to, bet man patiko. Patiko, kad visi laiko mane galingesne už save patį, bet supratau juos, nes ir pati taip jaučiauos dar vakar.
Staiga prieš mane išdygo aukštas garbanotas rudaplaukis vaikinas ir, kaip aš supratau, pasisveikindamas, trenkė per petį. Iš įpročio susiriečiau viduje, bet viltui. Dabar juk buvau nebe ta apkūni mergina, kuri buvo tuščia vieta, buvau stiprus vaikinas, kuris šipje mokykloje, galbūt ir mieste, turėjo galią.
- O dievulėliau, gražiai užvožė,- kaip supratau ir Rojaus pasakojimų tai buvo Čarlis.
- Tau taip pat labas,- pasakiau ir pati išsigandau to skambaus vyriško balso, kuriuo prabilau.
- Tai kaip sekės? Kas buvo po to? Iš vis kur tu buvai?- pabėrė klausimus, į kuriuos aš atasakymo nežinojau.
- Atsikabink, nematai?- pažiūrėjau į jį piktų žvilgsniu, bent jau taip manau, dar nepripratau prie šio kūno valdimo. Reikės pasipraktikuot.
- Okey, nebyk, brol,- pasakė jis iškeldamas rankas į viršų.
Apsidairiau aplink aplink mus, penkių metrų spindulio atstumu, nebuvo nei vieno vaiko. Taip, Rojus tikrai čia galingas.
Mano laimei per visą dieną mokykloj nesutikau Ievos. Nežinau ką tada būčiau darius, sakius, juk tai ne mano bėda, o gal jau mano? Nenorėjau apie tai galvot.
Pamokos praėjo neįprastai bet gerai, niekas prie manęs nelindo, Čarlis po rytinio pokalbio beveik nepratarė nei vieno žodžio.
Atidarius namų duris prieš save išvydau Mają ir iš karto sustingau nežinodama kaip elgtis.
- Maja,- tyliai išlemenau.
Apžvelgiau ją ir mačiau mielo veido švieseplaukę merginą,tokią, kurios viską gaudavo ko panorėdavo.
- Rojau,- piktu žvilgsniu perrėžė mane ir apsisuko ant kulno atkišdama subintuotą ranką.
- Atsiprašau,- pasakiau jai einant prisiminus Rojo pasakojimą kas vakar įvyko.
Tačiau ji nekreipdama dėmėsio tiesiog apsisuko ir nuėjo.
Nejau man reikės tvarkyt visą jo šūdą, kurį prisidirbo? Ne aš taip gyventi nebegaliu.
Užlipau laiptais ir nuėjau į Rojaus, laikinai savo kambarį. Nutrenkiau kuprinę į kampą ir atsiguliau ant lovos norėdama viską dar kartą gerai apgalvoti.
Bet kaip ir visada man bemąstant kažkas turi sutrukdyt. Šį kartą buvo kišenėje skambantis telefonas. Pamačius ekrane savo vardą iš karto nusišypsojau.
- Ką reiškia ant tavo gitaros visi tie žodžiai?- išgirdau savo balso ir taip jo pasiilgau.
- Nelysk prie mano daiktų!- užrėkiau į telefono ragelį.
- Gerai, man tik ydomu,- ir vėl tas mano balsas.
- Padėk ir nekalbėk mano balsu,- paliepiau ir supratau kaip nelogiškai tai nuskambėjo.
- Gal patarsite kaip, ponaiti Rojau?- ironiškai paklausė jis.
- Gerai, pasiduodu, pasakok kas buvo,- atsidusus pasakiau.
Ilgai klausiau jo dienos nuotikius, kaip jis valgė kaloringus ledus, bet tai nebesvarbu. Tada papasakojau tai kas įvyko jo gyvenime, kad jis dabar su ryškia mėlyne po akim. Pasidalinom patarimais kaip ištvert dar bent vieną dieną.
Pasibaigus mūsų pokalbui toliau gulėjau ir galvojau vėl apie tą patį, bet ir kaip norėjau nesugalvojau jokios išeities.
Tikiuos, kad po šios nakties viskas grįš į savo vietas.
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 23, 2011 4:23 pm

Daaaar!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 23, 2011 5:52 pm

aha. dar. man patiko. l
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 23, 2011 7:55 pm

Labai malonu, kad skaitot : )
Norėtusi kritikos : )

11 Skyrius
ROJUS

Atsikėliau nuo garsaus riksmo, kuris sklindo iš vonios. Kadangi, jau buvau pažinęs šitą aplinką, pašokęs iš lovos nulėkiau į vonią.
- Voras! – Išsigandusiu balsu rėkė Monokos sėsiuo.
- Jis tau įkąs,- nusijuokiau ir apsisukęs grįžau į dabartinį savo kambarį.
Atsiguliau ir nuo šalia esančios spintelės pasiėmiau senuką, kuris rodė po septynių penkioliką. Kiek supratau turįjau laiko susiruošt iki pusės aštuonių. Vėl išlipau iš lovos, bet šį kartą tai dariau lėtai. Atidaręs spintos duris nieko išsitraukiau uniformą ir ją užsidėjau. Vargeli ji jai buvo per didelė. Žymiai per didelė. Tai reiks kaip nors išpręst, nes tikrai nežadu ir toliau taip vaikščiot.
Sutvarkęs Monikos plaukus taip kaip mokėjau pasiėmiau tašę, kuri taip pat buvo visa apipaišytą įvairiais piešinukais ir žodžiais, nulipau į apačią. Virtuvėje sėdėjo Mokikos tėtušis, kuriam dėl kažkokių priežasčių aš jaučiau antipatiką, o prie viryklės sukosi jos mama.
- Labas rytas,- pasakiau ir nusišypsojau. Bandžiau atrodyt mandagus.
- Labas rytas, kaip šiandien jautiesi?- pasiteiravo jos mama ir su šypsena veide atsisuko į mane.
- Labas, Monikut,- švelniai pasakė jos tėtis. Gal vis dėl to jis nėra toks kaip manasis?
- Gerai,- nusišypsojau.
- Autobusas,- išgirdau rėkiančią Gerdą.
Nejau ji visada tik ir rėkia?
- Iki,- atsisveikinau su namiškiais ir patraukiau geltonojo autobuso link.
Autobuse buvo tik viena laisva vieta, ir ji buvo gale, kur kaip spėjau sėdėjo mokyklos elitas. Nieko negalvodamas ėjau tiesiai link laisvos vietos.
- Kur eini, karve?- žiūrėdamas į mane pasakė kažkos nevykelis sėdintis gale.
- Tu čia man?- pažiūrėjau piktu žvilgsniu, bent jau maniau, kad piktu.
- O, tu dar ir kalbėt moki,- pasakė tas pats vaikinas ir visi pradėjo juoktis.
- Wow, o tu moki pasakyt daugiau nei tris žodžius,- ironiškai pasakiau. Kaip tik dabar norėčiau būt savo kūne, o ne tame mažame Monikos kūne.
- Žiūrėk su kuo šneki. – Šį kartą niekas nebesijuokė, bet įdėmiai vsiką stebėjo.
- Matau, kad su kažkokia žiurke, kuri stato save į erelio veitą,- pasakius pažiūrėjau pro langą, kaip supratau tai ir buvo mokykla. Nelaukdamas atsakymo apsisukau ant kulno ir kaip tik autobusui sustojus ramiu žingsiu nuėjau link išėjimo ir išlipau.
- Tau bus galas,- išgirdau sakant tam vaikinui, bet nebekreipiau į tai dėmesio.
Įėjus į mokyklą iš karto į akis krito ilgaplaukė blondinė, židromis akimis. Tiesiu taikiniu nuėjau prie jos.
- Labas, gal duotum numėriuką?- pasakiau viliojančiu balsu ir iš karto užsičiaupiau, kai išgirdau jog šneku moterišku balsu. Ak tie vyriški instingtai.
Ji keistai į mane pažiūrėjo ir išsišiepūs stipriai apkabino.
- Tu net neįsivaizduoji kaip aš tavęs pasiilgau,- greitakalbe išpylė kaips supratau Miglė.- Beje labas,- nusijuokė ji širdžiai mielu garsu.
- Aš ir pasiilgau,- nusišypsojau ir atsitraukiau, nes man toks apsikabinimas buvo grėsmingas.
Ir ji visą laiką, kol buvome kartu prašnekėjo. Dalies net negirdėjau, bet buvo gerą girdėt jos balsą, keistą bet jį girdėdamas jaučiausi saugus.
Prieš mums išsiskiriant susitarėm, kad rytoj jinai man padės susiruošti vakarėliui, man pagalbos tikrai prireiks.
Grįžus namo užsidariau savo kamabarį ir atsigulęs pasiėmiau senuką ir surinkau iki kaulų pažįstamą savo numerį.Tačiau nieko neišgirdau vietoj pyptelėjimų. Ką ji po galais daro?

Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeTr. 03 23, 2011 8:15 pm

More :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 5:50 pm

Kadangi, jau buvau pažinęs šitą aplinką, pašokęs iš lovos nulėkiau į vonią.

nemanau, kad reikia to kablelio


turįjau

:DDDD

kuri taip pat buvo visa apipaišytą

vsiką

:D

ilgaplaukė blondinė, židromis akimis

Dalies net negirdėjau, bet buvo gerą girdėt jos balsą, keistą bet jį girdėdamas jaučiausi saugus.

kažkaip nekaip skamba, arba nežinau. gal čia kokio kablelio prieš bet reikia?

Prieš mums išsiskiriant susitarėm, kad rytoj jinai man padės susiruošti vakarėliui, man pagalbos tikrai prireiks.


Grįžus namo užsidariau savo kamabarį ir atsigulęs pasiėmiau senuką ir surinkau iki kaulų pažįstamą savo numerį

rašyčiau: Grįžus namo užsidariau savo kambary, atsigulęs pasiėmiau senuką ir surinkau iki kaulų pažįstamą savo numerį.


čia buvo ne kritika o šiaip klaidų taisymas, spėju greitai labai klavę daužai, nes daug žioplų nesąmonių :D šiaip man labai patinka
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 6:36 pm

Žinau, kad daug visokių žioplų klaidų ;D
Taip rašau pakankamai greit, nežiūrėdama į klaviatūrą ir neperskaitau ką parašau, tai taip netyčia, gaunas. ;s Soriukas, bandysiu taisytis : )
Iš ties labai miela, kad skaitot, rytoj imesiu tęsinį : )
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 8:06 pm

Laukiam, laukiam ^^
Atgal į viršų Go down
Ilė.
madhause rock!
Ilė.


parašiau : 132
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-02-27
amžius : 30

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePen. 03 25, 2011 1:16 pm

12 Skyrius.
MONIKA

Pramerkiau akis ir neišvydau to ko norėjau. Vietoj lubū iškabinėtom nuotraukomis mačiau baltas it sniegas lubas, kurios atrodė taip nejaukiai, kaip ir visas šitas kambarys, kaip ir visas šitas namas, miestas. Viskas kas šiuo metu mane supa atrodo nemielai, nors mielai ir negali atrodyt, tai juk ne mano aplinka.
Šiaip ne taip išlindau iš lovos ir nutipenau iki vonios. Ten atlikau visus rytinius darbus ir metus akį į veidrodį grįžau vėl į tą nejaukų kambarį .
- Pusryčiai,- išgirdau balsą iš apačios.
Turbūt numarinsiu Rojaus kūna badu. Nevalgau nei pusryčių nei vakarienės. Tiesiog nenoriu sėdėt už vieno stalo su ta šeima. Aš net nežinau kaip su jais reikia bendraut, kaip kalbėt.
Apsirengiau ir nuo spintelės pasiėmus mašinos raktus ir kitus reikalingus daiktus išėjau. Į virtuvę neužsukau, nenorėjau jų matyt.
- Išeinu,- tiesiog pasakiau prieš uždarydama duris.
Dar labiau griaunu ir taip sugriautą jo gyvenimą.
Žiūrėdamas į plitelių grindinį nuėjau prie raudono poršo. Nutrenkiau į galą kuprinę ir atsisėdus šiaip ne taip užvedžiau ir lėtai išvažiavau iš kiemo. Mano laimė, kad dar būdama Monika savo kūne, su tam tikrais privalumais, išmokau vairuot automobilį. Aišku ne poršą, bet dabar tik ir ši mašinytė.
Pastatęs mašiną dar neišlipęs pamačiau Čarlį ir nusišypsojau. Nežinau kodėl, bet tiesiog pasidarė miela jį pamačius.
Išlipus iš karto patraukiau jo link. Man beeinant prie jo prisiartino Greta ir apsivijus savo gyvatės rankomis įsisiurbė jam į lūpas. Buvo šlykštu žiūrėt.
Staiga man prieš akis išdygo Ieva su plačia šypsena.
- Labas,- linksmai pasakė ji ir apsikabino mane.
- Mes nesusipykę?- patraukiau ją nuo savęs ir keistai pažiūrėjau.
- Tu dar to nepamiršai?- nustebus paklausė.- Pamiršk,- nusijuokė idiotišku juoku ir pakštelėjo į lūpas.
Šlykštu, Šlykštu. Šlykštu, Šlykštu!!
Iš ties šlykštu, kai tave bučiuoja mergina. Mergina plius mergina? Tikrai ne, tik ne man.
Ranka nusivaliau lūpas, kad nejausčiau tos šlikštynės ir susiraukiau.
- Tai ką šiandien darysi?- cypiančiu balsu paklausė tysdama mane į mokyklos pastatą.
- Mokinsiuos,- pasakiau pirmą žodį, kuris iškilo galvoj kaip pasiteisininmas.
- O aš norėjau tave kai kur nusivest,- viliojančiai nusišypsojo.
- Ryt. . Istorijos kontrolinis, negaliu,- išpyškinau ir tikėjausi, kad jinai patikės.
- Geeerai,- nepatikliai mane nužvelgė.
Kaip tik nuskambėjo skambutis ir prie manęs prisistatė Čarlis.
- Einam?- pažiūrėjo į mane.
- Aha,- numykiau ir nusekiau paskui jį.
Per visas pamokas nieko negirdėjau ką sakė, tiesiog sėdėjau šypsodamasi. Šypsojausi ir nežinau kodėl tai dariau. Tik supratau, kad tai vystą dėl to, kad Ievos nebūna šalia Čarlio. Bet to negali būt, turi būt kita priežastis.
Sėdėjau porše prieš Rojaus namus ir nenorėjau ten eit. Nenorėjau nieko sutikt.
Šiaip ne taip išlipau ir vėl žiūrėdama sau po kojomis nuėjau iki durų. Lėtai jas atidariau ir iš karto nuėjau į kamabarį ir užsirakinau.
Nutrenkiau kuprinę į kampą ir griuvau ant lovos kaip jau įprasta.
Begulint išgirdau skambant telefonui, Išsitraukus ekrane mirgėjo Monikos vardas. Nutrenkiau telefoną ant žemės ir nužvelgiau žudančiu žvilgsniu.
- Nekenčiu tavęs !! – užrėkiau ant jo ir apsikabinau pagalvę.
Atgal į viršų Go down
http://whenuaregone.blogspot.com/
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitimePen. 03 25, 2011 6:40 pm

Patinka :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





What`s happening? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What`s happening?   What`s happening? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
What`s happening?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Galerijos-
Pereiti į: