Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Aplinkinių nuomonė

Go down 
+5
@Winny
obuoliniskaktusas.
PinkMuffin.
@Monika
Iev.
9 posters
AutoriusPranešimas
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimePir. 02 28, 2011 6:04 pm

Kreipiate dėmesį? Ką manote apie tai?
Atgal į viršų Go down
@Monika
madhause rock!
@Monika


parašiau : 112
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-01-01
amžius : 29
miestas : Klebondžemis

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 6:01 pm

Paklausau ką sako, jei pataria tai pagalvoju ir arba pasinaudoju patarimu arba ne. Jei išgirstu apkalbas mielai pasijuokiu iš to žmogaus kalbų. Jei kažko pavydi sėkmės, tegu apkalbinėja, negi gaila... Tikrai nepulsiu į ašaras dėl kažkieno nevykusius pamąstymus apie mane. O gerą nuomonę visada malonu išgirsti.
Žodžiu žinau pati kokia esu ir priimu kitų pasakytą nuomonę apie mane, net ir pačią blogiausią, jei ji atitinka tikrovę.
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 6:21 pm

Aš taip pat. Manau taip geriausiai.
Atgal į viršų Go down
PinkMuffin.
Fuck apple, eat me!*~
PinkMuffin.


parašiau : 440
free hugs : 5
prisijungiau : 2011-01-22
amžius : 27
miestas : Biržai

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:41 am

Ankščiau labai kreipdavau, išgyvendavau dėl to. Tačiau dabar atkertu dar baisiau arba tiesiog pasiunčiu jei ką nors bando pakritikuoti manyje. Na aišku, jeigu gera draugė ką pasako tai žinoma išklausysiu jos ir panašiai tačiau jei kai kurie žmonės iš pavydo arba tiesiog nori įgelt tai nusispjaut man ant jų.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:57 am

Jei kažkoks nesubrendėlis ar šiaip žmogus, kuris man nieko nereikia pradeda stumt, dieve, mano, tegul stumia, negaila, nes dzin man tokių nuomonės.
Atsižvegiu į tų nuomonę, kurie tikrai kažką reiškia man asmeniškai.
Atgal į viršų Go down
@Winny
Suknisai Mano Gyvenimą, Ir Tikiesi Atleidimo?~
@Winny


parašiau : 187
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-26

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 12:35 pm

Buna kad kartais atkreipiu dėmesį. Bet šeip man yra giliai p*.
Atgal į viršų Go down
Beprasmybė
madhause rock!
Beprasmybė


parašiau : 9
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-10

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimeKv. 03 10, 2011 11:00 pm

Anksčiau kreipdavau ir tikrai stipriau išgyvenau nei dabar. Net mano horoskope parašyta, kad perdaug kreipiu dėmesį į tai, ką žmonės sako {o juo aš netikiu}.
Šiaip jau, kartais tikrai nebūna itin svarbu, ypač, jei tas žmogus man nieko nereiškia:}
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
madhause rock!
Sidabrinė


parašiau : 52
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-04-03
amžius : 28
miestas : Šiauliai

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimePir. 04 04, 2011 12:47 pm

Visiškai nekreipiu dėmesio į aplinkinių nuomonę. Gal tai ir blogai, bet tokia jau esu.
Atgal į viršų Go down
http://christinaaguilera.lithuanianforum.net/
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimePir. 04 04, 2011 1:57 pm

Aš priimu kritiką, kai pasako, kad kažkas manyje yra netinkamo, bet jei jau "stumia" ir pradeda tyčiotis, tai pasiunčiu toli toli...
Atgal į viršų Go down
Naughty
madhause rock!
Naughty


parašiau : 21
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-05-04
miestas : Mėlinų žibintų gatvė

Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitimeSk. 05 15, 2011 1:02 pm

Galiu pasakyti tik tiek, jog aplinkinių nuomonė - tai nuomonė kuri manęs nedomina^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aplinkinių nuomonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplinkinių nuomonė   Aplinkinių nuomonė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Aplinkinių nuomonė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Nuomonė apie forumą
» Nuomonė apie forumą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: