Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 "Tūsai"

Go down 
+11
Caramela*
Adiemus
Alice
Ingrid.
Electron.
Sidabrinė
Joy.
PinkMuffin.
depeche alternative
@Monika
Iev.
15 posters
AutoriusPranešimas
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:54 pm

Patinka?
Darot?
Dalyvaujat?
Papasakokit ;)
Atgal į viršų Go down
@Monika
madhause rock!
@Monika


parašiau : 112
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-01-01
amžius : 29
miestas : Klebondžemis

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 12:25 pm

Patinka
Darau
Dalyvauju.
Būna viskas nerealiai, su begale nuotykių, gerų draugų, kartais nepažįstamų, su garsia muzika, aišku iš su išgėrimais( nors ne visada), bet visuomet būna linksma ir norisi pakartot.
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 12:23 pm

Patinka, dalyvauju. Nedarau, nes namie visada kas nors būna.
Niekada neatsisakau galimybės sudalyvauti, jei tik galiu. Muzika, draugai... Viskas būna nepamirštama ir žiauriai fainai.
Atgal į viršų Go down
depeche alternative
Alan Is My Sunshine
depeche alternative


parašiau : 180
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-02-15
amžius : 26
miestas : MONOWI, Nebraska.

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 6:36 pm

Užknisa.
Ne.
Dalyvavau .
Nesuprantu, kas ten išvis gero, nueini - prisigeri - parūkai - grįžti namo - išsiblaivai. I vėl po kokios savaitės tas pats. Jau geriau su protinga chėbra nuvarai kurnors, ir patransuoji, pašneki, pažvengi ( bent jau iš kažko protingo, o ne iš " vieno vakaro vėmalų rekordo " ). Protingi žmonės savaip tūsinas :D
Atgal į viršų Go down
PinkMuffin.
Fuck apple, eat me!*~
PinkMuffin.


parašiau : 440
free hugs : 5
prisijungiau : 2011-01-22
amžius : 27
miestas : Biržai

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 6:38 pm

Na į diskotekas vaikštau tačiau į tuos jau tikruosius tūsus - ne.
Atgal į viršų Go down
Joy.
madhause rock!
Joy.


parašiau : 87
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-01-02
amžius : 30
miestas : Vilnius

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 7:58 pm

@Monika rašo:
Patinka
Darau
Dalyvauju.
Būna viskas nerealiai, su begale nuotykių, gerų draugų, kartais nepažįstamų, su garsia muzika, aišku iš su išgėrimais( nors ne visada), bet visuomet būna linksma ir norisi pakartot.
taipogi xD
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
madhause rock!
Sidabrinė


parašiau : 52
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-04-03
amžius : 28
miestas : Šiauliai

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimePir. 04 04, 2011 12:54 pm

Besijuokianti Ieva rašo:
Patinka, dalyvauju. Nedarau, nes namie visada kas nors būna.
Niekada neatsisakau galimybės sudalyvauti, jei tik galiu. Muzika, draugai... Viskas būna nepamirštama ir žiauriai fainai.
Atgal į viršų Go down
http://christinaaguilera.lithuanianforum.net/
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimePir. 04 04, 2011 2:13 pm

Žiūrint kokie tūsai.
Kur prisigeri iki žemės graibymo, ir neberandi kelio namo, o poto dar sužinai, kad esi nėščia, o vaiko tėvas gali būti 8 bernai, su, kuriais pasik*. ?
Naah, ne man.
Man labiau patinka naktinės nesąmonės su draugais, kur po paros išlieki gyva, nevemianti ir ne nėščia :D
Atgal į viršų Go down
Ingrid.
Nesakyk ką man daryti, aš nesakysiu kur tau eiti.

Ingrid.


parašiau : 188
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-04-05

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 11:24 am

Patinka.Šiaip nedarau,bet ateinu pas kitų ir dayvauju.O vyksta viskas paprastai :D kartais mokyklos diskotekoje atsinešam kokių energetinių gėrimų,čipsų ir dar visokiausių skanumynų :D šokam,švenčiam,o kai baigiasi diskoteka einam vakare po miestą pasivaikščiot ;D
Atgal į viršų Go down
Alice
madhause rock!
Alice


parašiau : 40
free hugs : 4
prisijungiau : 2011-04-08
miestas : Wonderland

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimePen. 04 08, 2011 7:16 pm

Dažniausiai tenka dalyvaut, o ne daryt. :D nes nėra pas mane labai jau daug vietos tūsui surengt, šiaip dažnai išeina padalyvaut. Smagu su draugais išeiti iš proto trumpam. :)
Atgal į viršų Go down
Adiemus
madhause rock!
Adiemus


parašiau : 78
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-01-28
miestas : Where the streets have no name...

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeŠt. 04 09, 2011 11:28 am

Nelabai....
Nes man žodis 'tūsas' asocijuojasi su masiniu nusigėrimu be priežasties.... tai tokiuose vietose nelabai dalyvauju, bet ir šiaip vakarėliuose nepasakyčiau, kad lankausi. Būna, kad užeina nuotaika jiems, tai jei kažkas man žinomo kažkur yra, tai apsilankau, bet šiaip... man priimtiniau kiek remesnis laisvalaikio leidimo būdas... pasedėjimas bare/pub'e su kompanija... ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Caramela*
madhause rock!
Caramela*


parašiau : 152
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-25
amžius : 25
miestas : Kaunas

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeŠt. 04 09, 2011 5:22 pm

Patinka, dažnai lankausi, bet nerengiu.
Atgal į viršų Go down
Naughty
madhause rock!
Naughty


parašiau : 21
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-05-04
miestas : Mėlinų žibintų gatvė

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeSk. 05 15, 2011 1:00 pm

Patinka (y)
Dalyvauju ir tikrai nei kart nepasigailėjau, galų gale tik kartą gyvenam.
Pati nerengiu, nes sunkiai gaučiau ''plotą'' o aplink pilna draugų kurie jį turi.
Atgal į viršų Go down
mistinesse
madhause rock!
mistinesse


parašiau : 55
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-04-17
amžius : 29

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeSk. 05 15, 2011 3:31 pm

Aš 'tūso' sąvoką suprantu, kaip parūkyti, prisigerti ir dar kokį mėšliuką nuveikti, tai tokiuose susibūrimuose nedalyvauju. Daug labiau patinka ramūs (arba visai neramūs) vakarai/naktys su draugais, gitaros skambesiu ir arbata termose.
Atgal į viršų Go down
depeche alternative
Alan Is My Sunshine
depeche alternative


parašiau : 180
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-02-15
amžius : 26
miestas : MONOWI, Nebraska.

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeSk. 05 15, 2011 5:07 pm

mistinesse rašo:
Aš 'tūso' sąvoką suprantu, kaip parūkyti, prisigerti ir dar kokį mėšliuką nuveikti, tai tokiuose susibūrimuose nedalyvauju. Daug labiau patinka ramūs (arba visai neramūs) vakarai/naktys su draugais, gitaros skambesiu ir arbata termose.
.. ir su DM muzika (:
Atgal į viršų Go down
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 9:26 am

nereikia nei alkoholio, nei dūmų. tie ramūs pasisedėjimai prie žvakių, žaidžiant tą patį twisterį ar geriant kokakolą nėra tokie blogi.
vakar buvau kažkokiam neaiškiam šašlykų party ir išėjau labai laiminga, nes tai, kad susirinkom ten šešiese, kalbėjom ir daug juokėmės, nors lijo lietus.. buvo tiesiog gera.
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitimeŠt. 06 18, 2011 6:08 pm

Nedarau ir nedalyvauju.
Kodėl?
Todėl, kad:
1. Mano "chebroj" (pavadinkim tokiu žargonu) nėra žmonių, kurie darytų tūsus.
2. Jei būna toks jau normalus tūsas, su alkoholio ir pan. manęs ten nėra.
Why ? Kadangi kaip jau minėjau iš manęs alkoholikė "superinė" tiesiog manau, kad keistai jausčiausi prie išgėrusių draugų. Juolab, bent jau kol kas tūsai manęs netraukia.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





"Tūsai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Tūsai"   "Tūsai" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
"Tūsai"
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: