Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Rūkymas

Go down 
+15
Mutabor
forest.
Amė
Caramela*
Windy*
Mėta.*
Sidabrinė
Electron.
Milka
depeche alternative
Iev.
@Monika
obuoliniskaktusas.
PinkMuffin.
LAURŪTĖ♥
19 posters
AutoriusPranešimas
LAURŪTĖ♥
I was born this way.
LAURŪTĖ♥


parašiau : 158
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-02-24

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:20 am

Ką manote apie rūkymo žalą? Gal bandėte?
Atgal į viršų Go down
PinkMuffin.
Fuck apple, eat me!*~
PinkMuffin.


parašiau : 440
free hugs : 5
prisijungiau : 2011-01-22
amžius : 27
miestas : Biržai

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:37 am

Na nedaug trūko, kad pabandyčiau. Tačiau ne. Nenoriu net bandyti. Dauguma draugų rūko, žaloja, nuodija save. Bet aš tikrai nesiruošiu to daryti.
Labai nepatinka žmonės kurių balsai prarūkyti.. Fuuu..
Atgal į viršų Go down
LAURŪTĖ♥
I was born this way.
LAURŪTĖ♥


parašiau : 158
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-02-24

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:47 am

Man taip pat nedaug trūko,kad pabandyčiau. Bet,kaip ir norėjosi,išlaikiau savo pažadą niekados nepradėti. Tarp draugų ir klasiokų yra tokių,kurie rūkydami žaloja sveikatą. Visi paaugliai rūko norėdami parodyti kokie jie "kieti",nors iš tikrujų tokie nėra. Ir dar kiek pinigų ant to reikia,kad baisu. Kai lankiau pradinę skaičiau tekstą,kuriame rašė,kad jau 30 metų rūkantys žmogus per visuos tuos metus išleidžia maždaug apie 50 tūkstančių litų.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 27
miestas : Švenčionėliai.

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 10:54 am

Nebandžiau. Ir nesiruošiu bandyt. Visų tų rūkalų vengiu per atstumą. Vien kvapas vemt verčia. Ką jau bekalbėt kai į klasę ateina keli prisirūkę klasiokai.
Bet šiaip nesmerkiu rūkančių, nes juk vistiek tai nieko nepakeis. (:
Atgal į viršų Go down
@Monika
madhause rock!
@Monika


parašiau : 112
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-01-01
amžius : 29
miestas : Klebondžemis

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 11:32 am

LAURŪTĖ♥ rašo:
Man taip pat nedaug trūko,kad pabandyčiau. Bet,kaip ir norėjosi,išlaikiau savo pažadą niekados nepradėti. Tarp draugų ir klasiokų yra tokių,kurie rūkydami žaloja sveikatą. Visi paaugliai rūko norėdami parodyti kokie jie "kieti",nors iš tikrujų tokie nėra. Ir dar kiek pinigų ant to reikia,kad baisu. Kai lankiau pradinę skaičiau tekstą,kuriame rašė,kad jau 30 metų rūkantys žmogus per visuos tuos metus išleidžia maždaug apie 50 tūkstančių litų.
Nepritariu.
Tu juos laikai kietais, o ne jie patys.
Jei nelaikytum tai taip ir nesakytum.
Tik nerūkantys kažkodėl įsikando šitą nesąmonę, kad rūkantys visada nori pasirodyt, pabūt kieti ir t.t.
Atgal į viršų Go down
LAURŪTĖ♥
I was born this way.
LAURŪTĖ♥


parašiau : 158
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-02-24

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 11:42 am

@Monika rašo:
LAURŪTĖ♥ rašo:
Man taip pat nedaug trūko,kad pabandyčiau. Bet,kaip ir norėjosi,išlaikiau savo pažadą niekados nepradėti. Tarp draugų ir klasiokų yra tokių,kurie rūkydami žaloja sveikatą. Visi paaugliai rūko norėdami parodyti kokie jie "kieti",nors iš tikrujų tokie nėra. Ir dar kiek pinigų ant to reikia,kad baisu. Kai lankiau pradinę skaičiau tekstą,kuriame rašė,kad jau 30 metų rūkantys žmogus per visuos tuos metus išleidžia maždaug apie 50 tūkstančių litų.
Nepritariu.
Tu juos laikai kietais, o ne jie patys.
Jei nelaikytum tai taip ir nesakytum.
Tik nerūkantys kažkodėl įsikando šitą nesąmonę, kad rūkantys visada nori pasirodyt, pabūt kieti ir t.t.
Del ko taip manai?
Atgal į viršų Go down
@Monika
madhause rock!
@Monika


parašiau : 112
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-01-01
amžius : 29
miestas : Klebondžemis

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 12:01 pm

Todėl, kad nei vienas kurį pažįstu ir kuris rūko tikrai nepradėjo rūkyti, kad pasirodytų kietas.
Ir dažniausiai juos taip vadina tik tie kurie nerūko...
O ir pati, tikrai nepradėjau rūkyti, kad būčiau kieta, kartais net norisi pasislėpti, kad aplinkui nieko nebūtų ir niekas nematytų, kad rūkai.
Patikėk praėjo tas metas kai rūkydamas nori pasirodyt prieš kažką.
Na nebent liko keletas kvailių (jau tikrai kvaili žmonės tada) kurie dar rūkydami nori prieš kažką pasirodyt.
Atgal į viršų Go down
LAURŪTĖ♥
I was born this way.
LAURŪTĖ♥


parašiau : 158
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-02-24

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 12:11 pm

Yra tik dvi išvados - žmogus,kuris rūko nori pasirodyti "kietas" arba jis nori pasislėpti nuo bėdų ir rūpeščių,tas pats kaip ir su narkotikais. Aš taip manau.
Bet kiekvienas turi savo nuomonę.
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 12:12 pm

Nerūkau. Dusina mane tas kvapas ir šiaip kažkas ne tokio. Tačiau, kaljanai man patinka. Naudoju vaistinius tabakus ir vartoju saikingai. O tas stereotipas, kad kaljano rūkymas labiau gadina sveikatą nei paprastas - nesąmonės. Kaljanai kaip tik buvo pagaminti gydymams, tačiau palaipsniui žmonės ėmė naudoti kaip narkotiką. O šiaip, mano draugų rate yra daug rūkančių, tačiau netraukia manęs. Ir tas kietumas - kaip kam. Vieni save laiko kietais, kiti tiesiog sau rūko... Nuo mažens pasižadėjau sau, kad nerūkysių to ką rūkė mano senelis ir kaimynai. Laikausi to. Man svarbus dainavimas ir nenoriu, kad mano balsas pakistų. Ir dėl sveikatos. Pažinojom šeimoje žmogų kuris susirgo plaučių vėžiu nuo rūkymo ir žiauriai išseko, kankinosi... Liko žaizda ir prisiminimai. Galbūt ir dėl to nesinori. Nesmerkiu kitų, bet ir neraginu to daryti.
Atgal į viršų Go down
@Monika
madhause rock!
@Monika


parašiau : 112
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-01-01
amžius : 29
miestas : Klebondžemis

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 1:35 pm

LAURŪTĖ♥ rašo:
Yra tik dvi išvados - žmogus,kuris rūko nori pasirodyti "kietas" arba jis nori pasislėpti nuo bėdų ir rūpeščių,tas pats kaip ir su narkotikais. Aš taip manau.
Bet kiekvienas turi savo nuomonę.
Taip, kiekvienas turi savo nuomonę, taip pat kiekvienas turi savo priežastį kodėl pradėti.
Nebūtina ieškoti didžiulių bėdų, arba siekti populiarumo
Atgal į viršų Go down
depeche alternative
Alan Is My Sunshine
depeche alternative


parašiau : 180
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-02-15
amžius : 26
miestas : MONOWI, Nebraska.

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 6:30 pm

Tas kuris rūko norėdamas pasislėpt nuo bėdų, yra silpnalavis, nesugebantis be cigaretės pagalbos įveikti gyvenimo kliūčių ( kas bus kai suaugs ... ) . Čia yra tikrai durna priežastis rūkyt, nei nuo problemų, nei nuo savęs mes nepabėgsim. ( aišku mėgint niekas nedraudžia ) .
Galų gale bus kaip toj demotyvacijoj " paauglystėj trūkko proto, dabar stinga valios " .
Atgal į viršų Go down
Milka
madhause rock!
Milka


parašiau : 135
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-03-10

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 1:22 pm

Niekada nebandžiau ir nebandysiu, tai rūkymas griauna visų gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 4:55 pm

Mano nuomone, rūkymas tai tiesiog kelios minutės atsijungimo nuo su* realybės ir pasinėrimas į tobulesnį gyvenimą.
Žinoma pati nerūkau. Neturiu kada ir pinigų gaila.
O sveikata...
Well, I don't even care about that. Death is not a bad thing.
Atgal į viršų Go down
@Monika
madhause rock!
@Monika


parašiau : 112
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-01-01
amžius : 29
miestas : Klebondžemis

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeKv. 03 24, 2011 6:00 pm

Jau beveik savaitė kaip nerukau.
Neprideda tai nei draugų nei kietumo, tuo labiau neišsprendžia problemų.
Kaip jau sakiau rūkančius kietais dažniausiai vadina nerūkantys, tik įdomu kodėl.
Nesmerkiau ir nesmerkiu rūkančių.
Pati tikrai nepradėsiu prisiekinėti, kad to daugiau nebedarysiu, tai jau mano pasirinkimas.
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
madhause rock!
Sidabrinė


parašiau : 52
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-04-03
amžius : 28
miestas : Šiauliai

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimePir. 04 04, 2011 12:45 pm

Nerūkau, nebandžiau.
Atgal į viršų Go down
http://christinaaguilera.lithuanianforum.net/
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimePen. 04 08, 2011 3:14 pm

Nerūkau. : )
Atgal į viršų Go down
Windy*
madhause rock!
Windy*


parašiau : 731
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-04-02
amžius : 26
miestas : Vilnius

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimePen. 04 08, 2011 3:48 pm

nerūkau, ir nemanau, kad kada nors rūkysiu, man tai šlykštu.
Atgal į viršų Go down
http://shinestarscity.forumotion.net/
Caramela*
madhause rock!
Caramela*


parašiau : 152
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-25
amžius : 25
miestas : Kaunas

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimePen. 04 08, 2011 5:36 pm

Bandžiau, bet nerūkau ;)
Atgal į viršų Go down
Amė
madhause rock!
avatar


parašiau : 98
free hugs : 6
prisijungiau : 2010-12-26

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 04 10, 2011 5:13 pm

Mečiau.
Atgal į viršų Go down
forest.
madhause rock!
avatar


parašiau : 1657
free hugs : 16
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 27

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 04 10, 2011 5:29 pm

mane juokas ima kaip 10 - 12 matų žmonės sako bandžiau/mečiau XDD krč žiauru
Atgal į viršų Go down
PinkMuffin.
Fuck apple, eat me!*~
PinkMuffin.


parašiau : 440
free hugs : 5
prisijungiau : 2011-01-22
amžius : 27
miestas : Biržai

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeSk. 04 10, 2011 5:35 pm

Jo, man irgi juokas ima :DD atrodo krč vos nepradinukai ir jau bandę, metę :D

O va asmeniškai rūkau tik tada kai jau nervai atrodo jau nebeatlaikys ir tai tik per kelis mėnesius gal tik kartą.
Atgal į viršų Go down
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeTr. 05 04, 2011 6:13 pm

pati nerūkau.
bet man visai nerūpi kai aplink kažkas rūko. tai jų pasirinkimas, jų norai. tik tegu nepradeda grūsti ir kišti rūkymo kitiem ir viskas bus tvarkoj.
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
mistinesse
madhause rock!
mistinesse


parašiau : 55
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-04-17
amžius : 29

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeTr. 05 04, 2011 6:21 pm

Nerūkau, nesu bandžius. Nematau prasmės ir šiaip litų būtų gaila.
Atgal į viršų Go down
Naughty
madhause rock!
Naughty


parašiau : 21
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-05-04
miestas : Mėlinų žibintų gatvė

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 10:10 am

Bandžiau, nerūkau.
Bet nieko prieš neturiu.:)
Atgal į viršų Go down
Saxony.
Twenty and five pounds of crazy in five pound bag.
Saxony.


parašiau : 242
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-04-07
amžius : 27
miestas : Narnija.

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 1:47 pm

Komercinė nesąmonė, žmonių beviltiškumo pavyzdys.
Ir baisiausia tai, jog dvigubai labiau nukenčia tųjų plaučiai, kurie stovi šalia rūkančiųjų.
Bet aišku, narkotikai (O taip, cigaretės tai narkotikas) tai aukso kasyklos. Pasaulis bankrutuotu, jeigu uždraustu cigaretes.
Jeigu taip kai kurie be cigarečių netveria, tai kodėl nepadega kokio lauko ir paskui neuosto dūmų? Juk iš esmės tas pats.
Atgal į viršų Go down
Miyumi
madhause rock!
Miyumi


parašiau : 35
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-06-18

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeŠt. 06 18, 2011 3:48 pm

Parūkau su draugais ir dzin ką ten kas galvoja, kad noriu kieta pasirodyt, ar slepiuos nuo rūpesčių.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rūkymas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: