Art is the only way to run away without leaving home.

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Ką aplankėt ir kur keliavot?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!

parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

RašytiTemos pavadinimas: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Št. 04 02, 2011 11:50 am

Išnaršėte Europą, Azija ar Afriką?
Pasidalinkite su mumis ir papasakokite kur buvote!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Calipso
See, they don't give a fuck about you like I do.

parašiau : 1080
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Št. 04 02, 2011 5:16 pm

Okė okė, būsiu pirmoji, ir užvesiu. xD
Buvau Airijoje vasara.
Žodžiu, nerealiai patiko, po kalnus važinėt, ir atrodo sieki debesis.
Visi žmonės nerealiai draugiški, visi vaikšto išsišiepę.
Seniau girdėjau jie net nerakindavo nei durų nei mašinų, bet kai pradėjo atvažinėti Lietuviai, viskas pasikeitė.
Šią vasara ruošiuosi važiuoti į Kruatija : )))
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://madhouse.forumlt.com
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!

parašiau : 1776
prisijungiau : 2011-03-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Št. 04 02, 2011 6:54 pm

Kokie blogiečiai Lietuviai!!!

Aš aplankiau Latviją, Taliną, Rusiją, Turkiją, Stokholmą, Čekiją, Lenkiją, Vokietiją. Ruošiuosi skristi į Angliją, važiuoti dar kart į Čekiją ir Vokietiją, bei keliauti masine kelione tirinėjant Latviją ir Taliną. Na, maišom Europą!
Atgal į viršų Go down
forest.
madhause rock!

parašiau : 1657
free hugs : 16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Sk. 04 03, 2011 6:07 am

Buvau nedaug :DD
Latvijoj, Lenkijoj, Rusijoj ir Vokietyjoj :DD
greit varysiu į Estiją XD

Atgal į viršų Go down
ziuronai*
Kas greit atsiranda,greit dingsta

parašiau : 1754
free hugs : 5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Sk. 04 03, 2011 6:18 am

aš irgi nedaug Latvijoj,o vasarą važiuosu turbūt į Estija.
Atgal į viršų Go down
LAURŪTĖ♥
I was born this way.

parašiau : 158
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-02-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Pen. 04 08, 2011 1:12 pm

nu va aš niekur nebuvau, xD nors yra galimybė į Baltarusiją. Gal vasarą ir varysiu.
Atgal į viršų Go down
Windy*
madhause rock!

parašiau : 731
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-04-02
amžius : 19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Pen. 04 08, 2011 1:39 pm

Buvau ne daug kur - Ukrainoj, Baltarusijoj, Latvijoj, Lenkijoj ir Estijoj, žodžiu artimiausiose šalyse ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://shinestarscity.forumotion.net/
forest.
madhause rock!

parašiau : 1657
free hugs : 16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Št. 05 21, 2011 7:29 pm

nu va jau pabuvau ir Estijoj XD

Atgal į viršų Go down
Saxony.
Twenty and five pounds of crazy in five pound bag.

parašiau : 242
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-04-07
amžius : 19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Sk. 05 22, 2011 1:54 pm

Niekur nesu buvęs.
Ir man gerai.
Atgal į viršų Go down
Hell
madhause rock!

parašiau : 17
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-05-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Tr. 05 25, 2011 3:26 pm

Windy* rašo:
Buvau ne daug kur - Ukrainoj, Baltarusijoj, Latvijoj, Lenkijoj ir Estijoj, žodžiu artimiausiose šalyse ;DDDD

Kiek tave pažystu, nė karto, man nesakei kad esi ten buvus...

Buvau Lenkijoj, Austrijoj, Čekijoj, Slovėnijoj, na, žodžiu kelias vedė pro tas šalis iki tolimiausio taško Kroatijos, va dar Latvijoj buvau, šeip i Švediją ruošiuosi vasarą vykti
Atgal į viršų Go down
blackberry
madhause rock!

parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   Antr. 06 14, 2011 7:17 pm

Šiaip esu buvus labai daug kur. Kelionės yra didelis mano tėvų hobis, taigi tavo ir mano.
Tobuliausia šalis yra Šri Lanka, kurioje teko pabūvoti 2 kartus. Man ten patinka viskas. Žmonių šypsenos, kvapas, drėgnas oras, oro uostas, visi augalai, tuktukai, kuriais važinėja malonūs vairuotojai, mažos mergaitės, kurios mojuoja, kai eini gatve, žmonės, kurie visą laik užkalbins nesitikėdami atlygio už malonų pokalbį. Aš dievinu tą šalį. Net kai apie ją pagalvoju man švelniai apsvaigsta galva. Planuojame ten grįžti žiemą.

Praeitą vasarą buvau Kuboje. Na šiaip neatitiko galutinai mano lūkesčių, tačiau kelionė buvo nebloga. Tikėjausi daugiau muzikos, visokių ten kubietiškų linksmybių, tačiau labai jų pasigedau. Dar blogas dalykas, kad tikriausiai Šri Lanka mane išlepino. Pasigedau taip pat žmonių šypsenų. Šiaip bendrai paėmus jūra buvo nuostabesnė nei Šri Lankoj. Ir dar truputi nepatiko, kad socializmas.

Dar esu buvus Maroke. Šalis kaip šalis. Pagulėt prie jūros gal nebloga, tačiau niekuo neįpatinga. Neitin man ji patiko tikriausiai dėl to, kad man nepatinka musulmonų tikėjimas. Na šiaip buvo visai faina nuvažiuoti į " Mažąjį Safati", bet tik tiek.

Buvau Prancūzijoj. Iš Paryžiaus tikėjausi kažko daugiau, kažko tokio, ką rašo kelionių žurnalai. Tačiau radau tik gražų eifelio bokštą, daug šiukšlių ir minias žmonių. Tačiau vistiek Paryžius kažkuo mane sužavėjo.

Esu dar buvus beveik visose vakarų Europos šalyse. Labai patiko Ispanijoje. Daug nuotykių ten patirta. Labai gražūs Gaudi pastatai, sužavėjo mane.

Praha man labai patiko. Senamiestis nerealus.

Belgijoj teta gyveno, tai Briusely teko pabūvoti. Labai gražūs parkai ir žmonės malonūs. Visada sveikinasi visi, šypsosi. Ir labai gražiai kalba prancūziškai.

Olandijoj buvau tulpių žydėjimo laikotarpiu. Neišpasakytas grožis. Amsterdamas man irgi visai patiko. Teko aplankyti raudonūjų žibintų kvartalą.

Dar esu buvus 10 kartų Vokietijoj, neseniai suskaičiavau :D Slidinėt važiuojam į Austriją.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką aplankėt ir kur keliavot?   

Atgal į viršų Go down

Ką aplankėt ir kur keliavot?
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11