Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Valentino diena

Go down 
+17
Electron.
Mėta.*
Ingrid.
depeche alternative
I am.
Iev.
forest.
Adiemus
pinkiepie
SadSong*
Savanaudė.
Dilius.
kokakolinė
Aqua
firetruck-you.
ziuronai*
Calipso
21 posters
AutoriusPranešimas
Calipso
See, they don't give a fuck about you like I do.
Calipso


parašiau : 1080
free hugs : 12
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 27
miestas : Panevėžys

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 8:00 pm

Kaip švenčiate?
Atgal į viršų Go down
https://madhouse.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 7:28 pm

Sėdžiu namie ir tiek , retkarčiais nueinam pas draugus, šiaip man patinka ši šventė , bet ji man nėra įpatinga.
Atgal į viršų Go down
ziuronai*
Kas greit atsiranda,greit dingsta
ziuronai*


parašiau : 1754
free hugs : 5
prisijungiau : 2010-12-05

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 12:53 pm

Man ta šventė nėra įpatinga.Todėl aš jos nešvenčiu tik klijuoju širdutes ant megztinių.
Atgal į viršų Go down
firetruck-you.
madhause rock!
firetruck-you.


parašiau : 48
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-07

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 1:55 pm

Klijuojam širdutes and drabužių,mamytei ir tėveliui kokias mielas dovanėles įteikiu (:
Atgal į viršų Go down
Aqua
madhause rock!
Aqua


parašiau : 32
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-08
amžius : 27
miestas : Šiauliai

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 2:01 pm

ziuronai* rašo:
Man ta šventė nėra įpatinga.Todėl aš jos nešvenčiu tik klijuoju širdutes ant megztinių.
Dabar aš dar irgi taip mastau : ) Neturiu dar tokio,su kuriuo galeciau valentina svesti : )
Atgal į viršų Go down
kokakolinė
madhause rock!
kokakolinė


parašiau : 28
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-10

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimePen. 12 10, 2010 8:41 pm

nešvenčiu ;D nebent kažkas sugalvoja man nupikrti šokoladinių širdelių (tipo nežino, kiek ten kalorijų) ;DD
Atgal į viršų Go down
Dilius.
madhause rock!
Dilius.


parašiau : 1275
free hugs : 19
prisijungiau : 2010-12-08
amžius : 28
miestas : Anykščiai.

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 10:15 am

Einam į vakarėlį, pasilinksminam : DD
Atgal į viršų Go down
http://lollipop.gettalk.net/
Savanaudė.
Gali bėgti nuo to, ko bijai, gali kovoti su tuo ko nekenti.
Savanaudė.


parašiau : 254
free hugs : 4
prisijungiau : 2010-12-13
amžius : 26

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 5:45 pm

Da best šventė :DDD
Susirenka visi draugai iš kaimo pas manę ir būna 'tūsas' :DDDDDDDDDDDDDDDD
Ir dar kokių foto prisidarom :DD
Pvz pernai, buvo 'vestuvės' :DD
Atgal į viršų Go down
http://friends.freeforum.fm/forum.htm
SadSong*
Nes tik tu priverti mane giliau įkvėpti oro...
SadSong*


parašiau : 181
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-07

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeTr. 12 15, 2010 4:28 pm

Nešvenčiu, tiesiog eilinė diena ir viskas.
Atgal į viršų Go down
pinkiepie
mergaite, nepyk ant jo, kad jis tau daro arbatą be cukraus, tiesiog taip mėgau aš.
pinkiepie


parašiau : 416
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-07
miestas : wonderland

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 2:54 pm

šiaip miela ir graži šventė, bet švenčiu retai, ar bent su artimais žmonėmis.
Atgal į viršų Go down
Adiemus
madhause rock!
Adiemus


parašiau : 78
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-01-28
miestas : Where the streets have no name...

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimePen. 01 28, 2011 10:07 pm

Oi, kaip nekenčiu šios dienos. Net jei kažką artimo turėčiau tą dieną šalia (bet kol kas paprastai tą dieną būnu vieniša) vis tiek man tai manau būtu kraupi šventė ir nepasakyčiau, kad norėčiau, kad tas artimas žmogelis ją kaip sureikšmintu, ar ką. Jei nesureikšmina kitų dienų su manimi, tiesiog taip sau, spontaniškai, tai tikrai nereikia, kad tą dieną sureikšmintu.
Tai šiaip siaubingai sukomercinta šventė ir jei tą dieną esi vienišas (ir pasiekęs tam tikrą amžių), tau yra kančia tą dieną ištverti, nes tą diena, visur ir visiems yra skirta, tik tiems, kas yra porelėse, visos kavinės/restonarai/barai ir t.t. yra pasiruošusios porelėms, specialios nuolaidos porelėms, specialūs pasiūlymai porelėms, kine spec filmai porelėms, su spec pasiūlymais, viskas orientuota į žmonės, kurie turi antrą pusę, todėl vienišiems žmonės tą dieną yra kančia. Kur diena vienišiems ir tuom patenkintiems, na, nebūtina būt patenkintiems, bet vienišiems bent jau.... ? Kur jiems diena? Kur jiems spec pasiūlymai? Spec pasiruošimai visokiuose baruose priimti vienišus žmones? Tokios dienos jie neturi. Sakau - diskriminacija :). Na, juokais aišku, bet vis tiek vasario 14-tos tikria nesureikšminu ir tą diena man tokia banali yra ir melaginga, viskas taip netikra ir tie visų visur plūstantys romantiniai jausmai ir pasisakymai, man atrodo dirbtini... kažkodėl...
Atgal į viršų Go down
forest.
madhause rock!
avatar


parašiau : 1657
free hugs : 16
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 27

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimePir. 02 14, 2011 7:50 pm

nieko gero šiaip, praėjo ir viskas : DD
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 5:57 pm

Pradėjau jos nebesureikšminti. Ir išaugau ir šiaip tam tikros aplinkybės privertė jos nešvęsti kaip anksčiau. Per valentino dieną susipykau su draugu, kuris vėliau prisipažino, kad norėjo tą dieną man padaryti ypatinga ir, kad tarp mūsų būtų buvę kažkas daugiau. O aš susipykusi su tėvais niekur nenorėjau eiti ir išsižadėjau jo. Damn it :DD kas būtų jeigu būtų??? :D
Atgal į viršų Go down
I am.
Baka is my 2nd name.
I am.


parašiau : 335
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-26
miestas : Wonderland.

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeŠt. 02 26, 2011 4:19 pm

SadSong* rašo:
Nešvenčiu, tiesiog eilinė diena ir viskas.
Visiškai sutinku.[i]
Atgal į viršų Go down
http://wazeee.deviantart.com/
depeche alternative
Alan Is My Sunshine
depeche alternative


parašiau : 180
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-02-15
amžius : 26
miestas : MONOWI, Nebraska.

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeŠt. 02 26, 2011 4:43 pm

Citata :
Oi, kaip nekenčiu šios dienos. Net jei kažką artimo turėčiau tą dieną šalia (bet kol kas paprastai tą dieną būnu vieniša) vis tiek man tai manau būtu kraupi šventė ir nepasakyčiau, kad norėčiau, kad tas artimas žmogelis ją kaip sureikšmintu, ar ką. Jei nesureikšmina kitų dienų su manimi, tiesiog taip sau, spontaniškai, tai tikrai nereikia, kad tą dieną sureikšmintu.
Tai šiaip siaubingai sukomercinta šventė ir jei tą dieną esi vienišas (ir pasiekęs tam tikrą amžių), tau yra kančia tą dieną ištverti, nes tą diena, visur ir visiems yra skirta, tik tiems, kas yra porelėse, visos kavinės/restonarai/barai ir t.t. yra pasiruošusios porelėms, specialios nuolaidos porelėms, specialūs pasiūlymai porelėms, kine spec filmai porelėms, su spec pasiūlymais, viskas orientuota į žmonės, kurie turi antrą pusę, todėl vienišiems žmonės tą dieną yra kančia. Kur diena vienišiems ir tuom patenkintiems, na, nebūtina būt patenkintiems, bet vienišiems bent jau.... ? Kur jiems diena? Kur jiems spec pasiūlymai? Spec pasiruošimai visokiuose baruose priimti vienišus žmones? Tokios dienos jie neturi. Sakau - diskriminacija :). Na, juokais aišku, bet vis tiek vasario 14-tos tikria nesureikšminu ir tą diena man tokia banali yra ir melaginga, viskas taip netikra ir tie visų visur plūstantys romantiniai jausmai ir pasisakymai, man atrodo dirbtini... kažkodėl...
Protingi zodziai. Ir dar labai nervuoja, kad kai tik priarteja ta svente, prasideda ubagisku Lietuvos parduotuviu ir prekybos centru pelnymasis is debiloidu asmenu. Tiesiog labai biesina.
Atgal į viršų Go down
Ingrid.
Nesakyk ką man daryti, aš nesakysiu kur tau eiti.

Ingrid.


parašiau : 188
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-04-05

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 11:53 am

švesti tai nešvenčiu jos :D bet kai ateini į mokykla malonu kai kaškas apklijuoja širdutėmis :D
Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 1:57 pm

Nešvenčiu,pokolkas nėra su kuo. : D
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeKv. 04 07, 2011 7:50 am

Nešvenčiu, nebent draugai šokoladinėm širdelėm pavaišina ir tiek.
Atgal į viršų Go down
Windy*
madhause rock!
Windy*


parašiau : 731
free hugs : 2
prisijungiau : 2011-04-02
amžius : 26
miestas : Vilnius

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimePir. 04 11, 2011 9:55 am

turiu ir taip ką veikt per ją xDDD nešvenčiu, nes gimtadienis per šią dieną, aišku dovanos pastoviai visokios širdelės, ir pnš. būna, kad labai užknisa, kad telefonas netyla nuo sveikinimų su Valentino diena, bet, kad gimtadienis mano, tai pamiršta...
Atgal į viršų Go down
http://shinestarscity.forumotion.net/
blackberry
madhause rock!
blackberry


parašiau : 45
free hugs : 7
prisijungiau : 2011-06-14

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 8:19 pm

Nemėgstu šitos šventės. Per didelė popastika iš jos padaryta. Ji tampa tokia visiškai komercinė šventė, iš kurios pasipelno daugiausiai prekybos centrai. Reikia žmones mylėti kiekvieną dieną ir dovanoti kasdien mažas dovaneles, ne būtinai manerialines, o ne prisiminti tik per valentino dieną žmogų.
Atgal į viršų Go down
Mutabor
madhause rock!
Mutabor


parašiau : 179
free hugs : 11
prisijungiau : 2011-05-02
amžius : 27
miestas : Venera

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 10:20 am

liūdniausia šventė pasaulyje, jei esi vienišas.
plius, šiek tiek įrodanti kaip lengvai visi gali pasiduoti manijai ar komercijai.
Atgal į viršų Go down
http://www.naminiai-arkliukai.blogspot.com
Miyumi
madhause rock!
Miyumi


parašiau : 35
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-06-18

Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitimeŠt. 06 18, 2011 4:19 pm

Gryna komercija. Nelaikau jos švente, tą dieną nesijaučiu įpatingai ir šeip, tas širdelių klijavimas dar pradinėse klasėse pamirštas reikalas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Valentino diena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valentino diena   Valentino diena Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Valentino diena
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Gimimo diena
» #5 savaitės diena
» #1 savaitė - savaitės diena

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: