Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vegetarizmas

Go down 
+10
PinkMuffin.
CuteGrudge.
Savanaudė.
@Winny
Justina
pinkiepie
Turn_Off
ziuronai*
firetruck-you.
Calipso
14 posters
AutoriusPranešimas
Calipso
See, they don't give a fuck about you like I do.
Calipso


parašiau : 1080
free hugs : 12
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 27
miestas : Panevėžys

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 8:04 pm

Ką manote?
Atgal į viršų Go down
https://madhouse.forumlt.com
firetruck-you.
madhause rock!
firetruck-you.


parašiau : 48
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-07

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 2:27 pm

Manyčiau ,kad kai sulauksiu pilnametystės būsiu vegetare (:
Atgal į viršų Go down
ziuronai*
Kas greit atsiranda,greit dingsta
ziuronai*


parašiau : 1754
free hugs : 5
prisijungiau : 2010-12-05

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 2:28 pm

Na nežinau kaipp tai.
Bet gal kai būsiu 30 gal trupti pabūsiu vegetare.
Atgal į viršų Go down
firetruck-you.
madhause rock!
firetruck-you.


parašiau : 48
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-07

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 2:30 pm

ziuronai* rašo:
Na nežinau kaipp tai.
Bet gal kai būsiu 30 gal trupti pabūsiu vegetare.
Truputi pabūsi? ;DD koks to tikslas.Mano asmeniškai tikslas nežudyti gyvūnų.Taigi jau negeriu pieno (: Geriu nebent sojų pieną.Manau po kiek laiko atsisakysiu daugumos pieno produktų,mėsos ir naudosiu pakaitalus.
Atgal į viršų Go down
ziuronai*
Kas greit atsiranda,greit dingsta
ziuronai*


parašiau : 1754
free hugs : 5
prisijungiau : 2010-12-05

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 2:31 pm

Na tai aš nežudau gyvunų.
Atgal į viršų Go down
Turn_Off
Tik dėl tavęs plaka mano širdis...
Turn_Off


parašiau : 117
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-18
amžius : 28
miestas : Tavo sapnai :P*

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 1:49 pm

Esu vegetarė jau 2metus,amm...nemanau,kad kas valgo mėsą yra žaurus žmonės,nes čia yra pasirinkimas... aš valgyti mėsos negaliu...
Atgal į viršų Go down
pinkiepie
mergaite, nepyk ant jo, kad jis tau daro arbatą be cukraus, tiesiog taip mėgau aš.
pinkiepie


parašiau : 416
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-07
miestas : wonderland

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 2:45 pm

jau kažkiek laiko atsisakau mėsos, vien dėl to, kad neapkenčiu kumpių, lašinių ir t.t. dar manau, kad žudyti gyvūnus yra žiauroka. tad...
Atgal į viršų Go down
Justina
madhause rock!
Justina


parašiau : 65
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-28

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 12:41 pm

Nemėgstu kai kurių gyvulinės kilmės produktų,bet tikrai nevisų. Nežinau, galbūt kai būsiu pilnametė,nebevalgysiu mėsos,bet dabar kažkaip nesinori kankinti organizmą.
Atgal į viršų Go down
@Winny
Suknisai Mano Gyvenimą, Ir Tikiesi Atleidimo?~
@Winny


parašiau : 187
free hugs : 0
prisijungiau : 2010-12-26

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 12:47 pm

Nieko prieš tai neturiu . Kas nori- tas nevalgo.

Aš mėsai esu labai išranki. Beveik nevalgau kiaulienos. Mėgstu vištieną. Nekenčiu lašinių... Ir t. t. Kartais mėsą keičiu į soją.
Atgal į viršų Go down
Savanaudė.
Gali bėgti nuo to, ko bijai, gali kovoti su tuo ko nekenti.
Savanaudė.


parašiau : 254
free hugs : 4
prisijungiau : 2010-12-13
amžius : 26

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 2:51 pm

Neesu vegetarė, ir bent kolkas nežadu ja būt ;D
Atgal į viršų Go down
http://friends.freeforum.fm/forum.htm
CuteGrudge.
madhause rock!
CuteGrudge.


parašiau : 311
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-03-11
miestas : Klaipėda/Vilnius

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeAntr. 04 12, 2011 10:40 pm

Aš pati esu vegetarė, t.y. nevalgau mėsos. Skaičiau čia komentarus, ir pamačiau, kad firetruck-you. buvo parašius jog negeria pieno. Na, šiaip jau, tie, kurie nevartoja pieno produktų, kiaušinių, ir pan. yra veganai. Vegetarai nevalgo tik mėsos. Aš vegetarė, nes man gaila gyvūnų, ir tikrai nemanau, kad kadanors būsiu veganė, nes karvės, ar ožkos melžimas, tai nėra gyvūnų kankinimas, juo labiau, kai višta padeda kiaušinį... Pieno produktus, kad ir ne visus, bet vartoju, nes nematau tame jokio gyvūnų kankinimo, ar panašiai. Tai pačiai karvei pamelžtai lengviau, nes sunkus, pilnas tešmuo kuris tempiasi žemyn, tempia odą, ir jai nuo to skauda, taigi tikrai geriau jau pamelžti tą karvytę...
Atgal į viršų Go down
PinkMuffin.
Fuck apple, eat me!*~
PinkMuffin.


parašiau : 440
free hugs : 5
prisijungiau : 2011-01-22
amžius : 27
miestas : Biržai

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 5:41 pm

Na kol dar nesu suaugusi nesu vegetarė, nes žinau kaip mano kūnui reikia mėsos tačiau šiek tiek mažinu mėsos valgymą.
Atgal į viršų Go down
solnuška
madhause rock!
avatar


parašiau : 48
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-05-01

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 7:52 am

mėsa mėsa mėsa
Atgal į viršų Go down
Genesis
madhause rock!
Genesis


parašiau : 44
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-06-17
amžius : 31

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimePir. 06 20, 2011 11:45 am

Aš pati esu lakto-ovo vegetarė. Vengiu mėsos, nes iš tikrųjų jau nuo mažens buvau labai išranki mėsai, man nesunku gyventi be mėsos ir jos nevalgyti. Dabar gal koks pusmetis ar daugiau, kai nevartoju mėsos produktų. Ir jaučiuosi visiškai sveika, nors kai kurie seneliukai dar paburba, jog jaunam organizmui tai nesveikai.
Su tuo nesutinku, nes išskyrus mėsą (žuvis niekada nebuvo mėgstama), leidžiu sau valgyti viską. Ir to man visiškai pakanka.
Atgal į viršų Go down
Miyumi
madhause rock!
Miyumi


parašiau : 35
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-06-18

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeAntr. 06 21, 2011 7:45 pm

norėčiau bet nepasiryžtu
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 10:24 am

Stengiuosi vengti mėsos. Kartais dar valgau baltą mėsą, bet tik tada, kai tėvai verčia. Kiaušinius, pieną vartoju. Juk tam gamta ir sutvėrė tokius padarus, kad jie būtų kam nors skirti. Išskyrus žudymą. Tai blogai.
Atgal į viršų Go down
Genesis
madhause rock!
Genesis


parašiau : 44
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-06-17
amžius : 31

Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 10:26 am

Pritariu Electron.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vegetarizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vegetarizmas   Vegetarizmas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vegetarizmas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: