Madhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Art is the only way to run away without leaving home.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Justin Bieber

Go down 
+7
Calipso
forest.
obuoliniskaktusas.
CuteGrudge.
Electron.
I am.
Mėta.*
11 posters
AutoriusPranešimas
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:01 pm

Justin Bieber Tumblr_lj0bm9KbUW1qfg7heo1_500_large

Justin'as savarankiškai mokinosi groti pianinu, būgnais gitara, bei trimitu.
2007metų pabaigoje Justin į svetainę youtube pradėjo kelti savo video.Justin'o atliekami cover'iai tokių atlikėjų kaip: Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake ir Michael Jackson pritraukė daug dėmesio.Kompanija "Rapid Discovery Media" padėjo jam tvarkytis su Youtube, Myspace, bei gaminti ir readaguoti jo video.
Po Chris Brown "With You" dainos perdainavimo, Chris'as asmeniškai paskambino Justin'ui ir pasveikino jį Youtubes pripražinimo proga.
Scooter Braun'as(ankstesni rinkodaros vadovas) tai pat atrado Justin'o video youtube'je, vėliau nuskraidino jį į Atlantą, Georgia kur jis susitiko su R&B atlikėjo Usher'iu.Po savaitės Justin'as turėjo progą dainuoti pačiam Usher'iui.Tai susilaukė didelio susidomėjimo.Vėliau Justin'as pasirašė su Usher'iu.
Atgal į viršų Go down
I am.
Baka is my 2nd name.
I am.


parašiau : 335
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-26
miestas : Wonderland.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:06 pm

Pamačius jį nupurtė mane.
Atgal į viršų Go down
http://wazeee.deviantart.com/
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:09 pm

Konkrečiau? kodėl?
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:24 pm

Kiekvienas, Mėtut, turi savo nuomonę. Tad jeigu ką tu ten labai jau nepyk.

Man asmeniškai jis labai nepatinka. Nors net Vainė jį gerbia (dėl to aš buvau savotiškam šoke) jo aš vistiek niekad nemylėsiu. Muzikos klipuose jis atlieka suaugusiems skirtus "triukus", o kas jam netinka, nes jis atrodo mažas, kresnas ir barbiškas.

Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:30 pm

Žinau jog kekvienas turi savo nuomone,tačiu noriu išgirsti konkrečiai kodėl taip nepatinka.
O dėl tavęs Electron,galiu pasakyti tavo komentaras visiškai nuu nesamonė. Visų pirma jam jau 17 ir jis tikrai nėra vaikas. Klipuose jis atlieka triukus kokie jam yra geri,ir jam tinka. Ir tikrai jie nėra suaugusiems skirti.
ir vapšė iš kur patraukė kad suaugusiems skirti? : D
Mažas? žinai ir tu atrodai neišdidžiausiu.
Ta prasme barbiškas? Barbiškas kad prisižiūri,tavrkingas ir pnš? : DDD
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:34 pm

Visų pirma, nesakiau, kad jis yra vaikas.
Bet, pripažink 17 - tu nesi nė velnio suaugęs.
Na, dėl triukų aš turėjau ką kitą omenyje, bet nesigilinsiu, nes esu pikta ir pavargusi.
Manęs su Justinu Bieberiu nelygink. Gerai mano ūgis, tik apie 170 cm, bet MAN NĖRA 17 ir AŠ NESU SU KOTU.
Barbiškas, nes atrodo kaip lėlė.
Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:37 pm

Nu tai ką jam dėl tavęs amžiu pasikesiti.? Kabinies ant tokiu nesamoniu kad net juokas ima ištikrųjų.
O ta tavo lelė tiesiog taip prajuokino.. Tai ką tau patinka tokie ten susivėle,neprižiūrėtu veidu ir pnš? :DDD
Ne žinok sakau tie tavo komentarai tiesiog nu juokingi,nuomonė pasakyta beviltiška.
Matosi pasiskaitėi internete anti fanų sms ir susidarėi nuomone.

žinai pasiūlysiu daugiau apie jį pasidomėti ir tik tada pezėt nesamones. : )))
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!
CuteGrudge.


parašiau : 311
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-03-11
miestas : Klaipėda/Vilnius

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:42 pm

Skaiste, jokio čia šoko.. :D Aš jį tikrai gerbiu, nes jis talentingas, ir stengiasi. Dėja, nesuprantu, kam jam vos tik pradėjus savo karjerą, reikia filmo, knygos, ir t.t... Na, bet jei jis nori - tegul, gi negaila. :) Bėje, ir pati į jo filmą eisiu, nors ir nesu jo fanė, ar šiaip didelė gerbėja. Tiesiog jį gerbiu, ant jo "nestumiu", ir linkiu sėkmės. :)
Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:46 pm

Žinai jeigu jau pradedi karjiera ir bandai kelti savo laipsnį aukščiau tai reikia visko. Knygos ir filmo. : ))
Į filmą eisi? Kuria dieną? Koki miestą? : D
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!
CuteGrudge.


parašiau : 311
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-03-11
miestas : Klaipėda/Vilnius

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:48 pm

Penktadienį, Klaipėdoje.
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:49 pm

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:53 pm

Oh tu.. žinok nusipezėjai,paklausėi dainų ir viskas? Susidarėi nuomonę?
Nebesvaik gerai? Dainų paklausius ji susidarė nuomonė.. Jetau..
Tu kokiam kaime gyveni? Biški žiūriu neapsišvietęs vaikas.
Laipsniai.. Jetus tu mano,ble čia kaip lygis. Nafik nesuprasi vaikas tu. : DDD
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 4:59 pm

O KĄ AŠ TURĖČIAU DARYTI TAVO MANYMU?
jis dainininkas, tiesa? TAI TEGU DAINUOJA, paklausiau dainų, paklausiau kaip dainuoja, susidariau nuomonę. Sukėlė antipatiją.
TAVO MANYMU, TURĖČIAU ŽIŪRĖTI VIKIPEDIJOJ JO ISTORIJĄ? BIKINI ZONOJ IŠSISKUSTI JO VEIDĄ? IŠ KO DAUGIAU TURIU SPRĘSTI APIE JO DAINAS?

Visų pirma, aš už tave vyresnė, gavau daug daugiau išsilavinimo už tave ir tavo žiniai geriau jau neprasidėtum su manim.

Katy Perry filmo neturi. Knygos taip pat.
Marilyn Manson filmo neturi. Knygos taip pat.
MJ buvo pop karalius in the world ir tai filmas buvo tik po mirties.
Tad nieko tu neišmanai.
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 28
miestas : Švenčionėliai.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:10 pm

Norit išgirst mano nuomonę? nemanau, kad taip, bet... Fanai, geriau neskaitykit manyčiau.
Buvo vienas momentas kai patiko jis po dainos "Never say never", bet tai buvo labai trumpalaikis procesas trukęs gal ~1-3sav.
Daina "Love Me" užveda, bet ne Jo ji yra. jam tik šiek tiek pakeista, nes originalas yra: https://www.youtube.com/watch?v=CRsSr4Fd_2U
Šiaip nekenčiu jo dėl:
1. Išvaizdos.
Nemėgstu tokių barbiškų vaikinukų.;s
2. Dainų.
O jei tiksliau balso. nors ir šiaip neperlabiausiai pernešu tą tokį saldų pop'są.
3. Charakteris.
Ne, aš jo nepažįstu. (o tuo labai džiaugiuosi) bet jo tas pasipūtimas,
pasikėlimas. uhg, nervina ir tikrai juokingai atrodo, kai šitoks
pasipūtėlis nemato stiklinių durų:
https://www.youtube.com/watch?v=RL47cpRzQW8&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=x_zUQlU6Ycw

Tiesiog jis tokia persona, kuri nedomina manęs nei kaip žmogus, nei kaip "talentas". Aišku, galit pradėt aiškint, kad aš tiek nepasiekiau, kiek pasiekė jis and etc., bet juk milijonai žmonių - milijonai nuomonių.
Ir man tikrai labai juokingai atrodo kai visokios mergičkos alpsta dėl jo ir pan. juk jis nėra kažkoks superduper talentas...
Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:16 pm

Electron - O tu jetau .. Kaip galima susidaryt nuomonė vien paklausius dainų?
Reikia domėtis,ką jis daro,kaip elgias ir pnš.

Čia ta iš kontoros - jau senai mačiau šita tavo komentarą. : D Kažkuriam forumę.
O tu dėl tu durų,o jetau ką pati kartais padarai? Ne kekvienas esam super duper tobuli. Ir visko pasitaiko.
Charakteris ,pasidomėk ir tik tada sakyk. : )
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 28
miestas : Švenčionėliai.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:18 pm

Huh, tikėjausi sulaukt to.
1. Na, tai gerai, kad matei. Sveikinu.
2. Pati ką padarau? Tavo žiniai nevaidinu PASIKĖLUSIOS ir nesitrankau į duris.
3. Em, aš juk ir sakiau, kad jo nepažįstu ir nenoriu pažinot.
4. NEKIBK PRIE MANO NUOMONĖS, NES TAI MANO NUOMONĖ IR AŠ TURIU TEISĘ JĄ IŠSAKYT.!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:23 pm

O jis blyn vaidina pasikėlusi? Sakau ble pasidomėkit pirma ir tik tada nusipezėkit.
O ką aš tau nuomonę draudžiu išsakyt?
Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 28
miestas : Švenčionėliai.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:25 pm

O dieve švenčiausias apšviesk.
Aš gi nesakau, kad TU DRAUDI ją išsakyt. Bet Tu kabiniesi prie kiekvieno mano žodelio.
NU, NEKENČIU AŠ TO TAVO Byberio ir ką?
Atgal į viršų Go down
Electron.
Bitch, You know that damn well. You ate my cookies!
Electron.


parašiau : 1776
free hugs : 12
prisijungiau : 2011-03-18

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:28 pm

Duokš penkis, antifane.
Liiiooov you.

Na ir ką jis daro, Mėtut?
Jaučiu kaip ir visi paaugliai vaikinai.
Šlifuoja savo Džonius ir dar dainuoja tai darydami..
Atgal į viršų Go down
forest.
madhause rock!
avatar


parašiau : 1657
free hugs : 16
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 5:56 pm

: DD
šaunu, kad nors kam jis nepatinka, nenoriu apie jį šnekėt, nes jau ir taip kaikuriuose forumuose reiškiaus tai aprekė ir nutildė mane :DD
didelė kraupuma :DD
Atgal į viršų Go down
CuteGrudge.
madhause rock!
CuteGrudge.


parašiau : 311
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-03-11
miestas : Klaipėda/Vilnius

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 6:22 pm

Dear, Mėta.
Žmonės kuria tokias temas, apie įvairius atlikėjus, tam, kad kiti išsakytų savo nuomonę. Tu sukūrei šią temą, nes norėjai sužinot kitų žmonių nuomonę, tai reiškia, kad ji tau įdomi. KAD IR KOKIA JI BEBŪTŲ. Vieni myli, kiti nekenčia, bet tai nereiškia, kad reikia dėl to peštis. Kaip šiuo atveju, Tu, Mėta, ir elgies. Jei kitam žmogui nepatinka atlikėjas, kuris patinka Tau, tai nesuteikia Tau teisės, ant jų "stumti", ir vadinti jų kvailais.
Atgal į viršų Go down
Mėta.*
madhause rock!
Mėta.*


parašiau : 295
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-03-27

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 1:29 pm

Dear, CuteGrudge.
Visu pirma taip aš kūriau šią tema dėl to kad įdomi nuomonė. Tačiau nuomonė gali būti ir normali. Kaip "Nepatinka" ar "Neklausau"
Tačiau čia yra išreikšta nuomonė visiškai beviltiška. Kaip galima vadinti žmogų belenkaip jei juo nė nesidomėjai? O tiesiog paskaitėi kitu komentarus kažkur ir pasireiškiai?
Aš nepykstu,tačiau mane erzina tokie žmonės kurie apstūmia beviltiškai.
Ir dar ar aš stūmiu? Aš atsakau taip pat kaip jos.
Ir dar wtf aš nesuprantu kad electron yra biški senbuvė tai ją reikia teisinti?
Ir aprėkti naujokus? Jeigu norit kad forumas nudvėstu,tai ir toliau taip "mandagiai" elgitės.

Atgal į viršų Go down
obuoliniskaktusas.
man naktis kaip diena, o diena kaip naktis. gal numirsiu rytoj, gal nemirsiu išvis.
obuoliniskaktusas.


parašiau : 1157
free hugs : 3
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 28
miestas : Švenčionėliai.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 3:03 pm

Mėta, šita tema ne tam sukurta, kad aiškintumės kas ką gina ar etc.
Juolab kiekiveno nuomonės skirtinga.
Tas pats kas ir Taviškė apie forumą. Kelis kartus Tau kažkas neįtiko ir viskas jau reiškia, kad nemokam elgtis su naujokais.
Tiesiog ir pati per daug karščiuojiesi.
Atgal į viršų Go down
Calipso
See, they don't give a fuck about you like I do.
Calipso


parašiau : 1080
free hugs : 12
prisijungiau : 2010-12-05
amžius : 27
miestas : Panevėžys

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 3:10 pm

Galim paklausti kodėl jūs vos ne kiekvienojo temoje pešates? Pereikit į Floodą.
O mano nuomonė apie jį yra tokia: Žmogus kaip žmogus, nemanau kad jam ten reikia filmus leist, nes manau nėra jis patyręs to gyvenimo tiek daug. O šiaip patiko kelios dainos, bet nesu jo gerbėja. Ir nelabai suprantu žmonių alpstančių, ir apsiverkiančių jį pamačius. Na žmonės, kiekvienas savo.
Atgal į viršų Go down
https://madhouse.forumlt.com
I am.
Baka is my 2nd name.
I am.


parašiau : 335
free hugs : 1
prisijungiau : 2010-12-26
miestas : Wonderland.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 3:23 pm

Mėta.* rašo:
Konkrečiau? kodėl?
Todėl, kad jo muzikos stilius ir išvaizda yra pernelyg saldi man. :))
Atgal į viršų Go down
http://wazeee.deviantart.com/
CuteGrudge.
madhause rock!
CuteGrudge.


parašiau : 311
free hugs : 1
prisijungiau : 2011-03-11
miestas : Klaipėda/Vilnius

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 5:57 pm

Dipsis rašo:
Galim paklausti kodėl jūs vos ne kiekvienojo temoje pešates? Pereikit į Floodą.
O mano nuomonė apie jį yra tokia: Žmogus kaip žmogus, nemanau kad jam ten reikia filmus leist, nes manau nėra jis patyręs to gyvenimo tiek daug. O šiaip patiko kelios dainos, bet nesu jo gerbėja. Ir nelabai suprantu žmonių alpstančių, ir apsiverkiančių jį pamačius. Na žmonės, kiekvienas savo.
Būūūtent.Būūūtent.Būūūtent!
Atgal į viršų Go down
Iev.
When you say ‘yes’ to others, make sure you are not saying ‘no’ to yourself.
Iev.


parašiau : 1620
free hugs : 30
prisijungiau : 2011-02-12
amžius : 29

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeSk. 04 10, 2011 5:01 pm

Na, kai tik buvo jo daina baby populiari, man keliom dienom tikrai buvo įstrigus į makaulę. Bet, anyway, su laikų ir išsiskailė. Eilinė žvaigždutė. Tik baisiau nei disney žvaigždutės.
Atgal į viršų Go down
Saxony.
Twenty and five pounds of crazy in five pound bag.
Saxony.


parašiau : 242
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-04-07
amžius : 27
miestas : Narnija.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeKv. 04 28, 2011 5:39 pm

O man tai baisu. Banalu. Ir nesąmonė.
Mėta, man susidaro įspūdis, jog tu tikrų apstumimų nemačiusi, galėčiau parodyti, bet aš nesikeikiantis žmogus ir gerbiu kito nuomonę.
Nueik į bet kokį populiarų lietuvišką video YT ir parašyk, jog mėgsti Byberi (Dar geriau, kad jį myli). Sėkmės ;) Po to mes kaip močiutės su uogiene tau atrodysim n.n''
Atgal į viršų Go down
depeche alternative
Alan Is My Sunshine
depeche alternative


parašiau : 180
free hugs : 8
prisijungiau : 2011-02-15
amžius : 26
miestas : MONOWI, Nebraska.

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeKv. 04 28, 2011 7:35 pm

Blemba :DD komedija n*. Dėl Byberio riejatės... Kai mažvaikiai. DĖL BYBERIO. FUJ
nemyliu aš jo. ir baisus jis ( man asmeniškai ). dainos kreivos kažkokios. žodžiu kaip pakilo į dangų paauglystėj, taip pasenęs ir kris žemyn.
Atgal į viršų Go down
solnuška
madhause rock!
avatar


parašiau : 48
free hugs : 0
prisijungiau : 2011-05-01

Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 7:47 am

Toks seksius jis. Mmm. Labai labai jsi gražus. O balsas.. Odieve negaliu neklAUSYT
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Justin Bieber Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin Bieber   Justin Bieber Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Justin Bieber
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Justin Bieber - Pray
» Justin Bieber - That Should Be Me ft. Rascal Flatts

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Madhouse :: Šiukšlynas :: Šiukšlių dežė :: Diskusijų temos-
Pereiti į: